Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ince sızım için bir fikre ihtiyacım var

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
anuva
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: AYNUR

ince sızım için bir fikre ihtiyacım var

Mesaj gönderen anuva »

mrb.insan derdine derman bulabilmek için herşeyi deniyormuş demek ki bunu öğrendim.22 yaşındayım ve 2 yıl önce birine aşık oldum ve oda bana ama ona daha önce başımdan kısa süreli bir evlilik geçtiğini söyleyince bu durumu kabullenemedi ayrıldık.çok zor oldu kopabilmemiz 8 ay sürdü hem seviyorum hem olmaz dedi.geçen pazar kızkardeşimin düğününde karşılaştık ve şimdi beni yine aramaya başladı unutamamış.onu seviyorum.bana yardım edin akıl verin ne yapmalıyım.zaman bi durumu çözer mi dersiniz
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Re: ince sızım için bir fikre ihtiyacım var

Mesaj gönderen sehrikalp »

Onu kafaya takan bir erkek asla iflah olmaz. Size geri dönüp daha çok zarar verebilir. Yıllar sonra birgün karşınıza yine çıkar o sorun. Dikkatli olun bence.
Je est un autre
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Üstada kulak vermek gerek :|
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
baykus
Takımdan
Takımdan
İsim: Selçuk

Mesaj gönderen baykus »

iki üstada ayrı ayrı katılıyorum... bir erkek ne kadar severse sevsin bunu sorun olarak görüyorsa dönüp dolaşıp geleceği yer aynı yerdir diye düşünüyorum...
Kullanıcı avatarı
SERAPben
Takımdan
Takımdan
İsim: SERAP

Mesaj gönderen SERAPben »

Merhaba Aynur.Bende arkadaşlarıma katılıyorum ve bu durumu şimdiden kafasında halledemişse sana bir bayan olarak sadece şunu diyebilirim ki; birlikte olursanız ileride bunları tekrar yineler ve sadece sen üzülürsün ve kırgınlıkların daha da çok artar.Kaldı ki saygı aradan kalktığı zaman herşey biter.En iyisimi bence bırak olduğu yerde kalsın.Açıkcası bunu böyle problem yapıyorsa üzgünüm ama çok da sevmiyor.Önceki evliliğine de saygı duyması gerekirdi diye düşünüyorum.Yani her boşanan insan mutlu olmayı, sevmeyi sevilmeyi hak etmiyor mu? Kimse boşanmak için evlenmez ki zaten.Herşey insanoğlu içindir.Ben fikrimi söylüyorum sadece, tabi ki de hayat senin hayatın, alacağın kararlar da sana ait...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Merhaba anuva. Her beraber olduğunuz insanla evlenmek zorunda değilsiniz. Eğer buraya yazdığınız yaşınız doğru ise sanırım biraz genc yasta evlenmişsiniz. Sevdiğiniz kişi de olsa insanlari tanimasi vakit alıyor. Dürüst olmak gerekirse boşanmış birinin akıllarda bıraktığı imaj pek de iyi değil. Karşı tarafta ister istemez soru işareti bırakıyor "ya biz de aynı şeyleri yaşarsak" diye. Bunun tam tersi de doğru değil tabi. Bir önceki beraberliğin iyi gitmemiş olması bundan sonrakilerin de iyi gitmeyeceği anlamına gelmiyor. Bence birbirinizi seviyorsanız bir daha deneyin. Bir sene, iki sene birbirinizi daha iyi tanıyın. O evlenmek istese bile evliliğe verdiğiniz önemi ona anlatmak için gerekirse tekrar düşünmek istediğinizi söyleyin. Bence tekrar bir ilişkiye başlamak konusunda cesaretinizi toplayıp, kendinize de güvenmelisiniz. Olmazsa olmaz. Daha çok gençsiniz ve dünyann sonu da değil.
minis
Üye
Üye
İsim: Mine

Mesaj gönderen minis »

En doğru cümleler yazılmış. Ama duyuların bunu fark edemeyecek kadar belirtisiz. Ve aslında hiç kimse duymak istediğini sana söylemedi. Belki bir tarafın yazılanlara hak versede sen yine zor olanı yapacaksın. Bende olsam öyle yapardım cünkü. Ama emin ol geriye kalan sadece pişmanlıklar oluyor. Zamana bırakma. "O beni buldu, bana geri geldi" avuntularına sığınma. Pişmanlığının bedelini ödeye ödeye yokolmak, uçmak, rüzgarda savrulmak, ölmek isteyeceksin.
Uzak dur.
Kullanıcı avatarı
vErda
Takımdan
Takımdan
İsim: vErda

Mesaj gönderen vErda »

duygu ve mantık arasında kalmak zor bi mevzu..Ama bende daha sonradan yine evliliğinin sorun haline geleceğini düşünenledenim..Karar senin ama dışardan bakan biri olarak senin için uzak durmak daha hayırlı gibi görünüyor.. :wink:
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

İleride zayıf bir anınızda bunu bir kusurmuş gibi yüzünüze vurabilir bence. İyice konuşulup anlaşılmadan adım atmayın bence de.
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Bir söz vardır unutup affedenlerdenmisin yoksa affedip unutmayanlardan mı? bence bu iki ayrıma dikkat et bazen sevmek, sevgiye verdiğiniz değerin karşılığını alamamakta olabilir.. Bence ne olursa olsun en ufak bir kırgınlıkta bu konu hakkında size söylenecek bir kelime bugün kinden daha da acı verebilir. Zaten ilerde de problem yapmayacak biri için bu konu ilk baştada problem yaratmamalı.. diye düşünüyorum nacizhane fikir...:(