Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İnsan sanal alemde gerçekten birine aşık olabilir mi sizce?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Re: İnsan sanal alemde gerçekten birine aşık olabilir mi siz

Mesaj gönderen hoca1982 »

Olur bence neden olmasın o senin ne kadar dürüst olduğuna bağlı. Yeterki açık olunsun hayatta herşey mümkündür...
mutsuzcinar
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: SİMGE

Mesaj gönderen mutsuzcinar »

Selam arkadaşlar ben başımdan gecen olayı anlatmak istiyorum. Netten biriyle tanıştım yaklaşık 7-8 ay arkadaşça msnde konuştuk daha sonra benim yaşadgm şehre geldi 15 dk bir cafede oturduk cafe çıkışı telimi istedı ama vermedim sonra msnde devam ettik baya zaman geçtikten sonra ben buna ilgi duymaya başladım ve söyledim oda boş değildi ama biraraya gelmeden olmaz diyordu süreklı erteliyordu neyse geldi ve birbirimize tutulduk aşık olduk ilişkimiz başladı arada bir geliyordu beni görmeye telde ve msndede konuşuyorduk bu yaz tatile gittim o beni görmek için geldi ve durumuda iyi değildi sahilde kaldı 3 gün benim için ilişkimizin 8'inci ayını doldurduk buarada okuyor başka şehirde bende okuyorum kıskançlıklar başladı bir kavgamız tartışamamız olunca genelde 1 kaç gün konuşmayalım der bikaç gün sonra arardı ona güveniyorum ama kızlar peşini bırakmıyor mesaj atanlar vs. okuldan arkaşı mesaj atmış ben çıldrdım ve bitirdim şimdi çok mutsuzum ne yapacağım bilmiyorum onsuz zaman geçmiyor yardım edın bana
:cry:
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

Simge geçmiş olsun sana yardım etmek isterim çünkü senin yaşadığının aynısını yaşadım 4 yıl önce ve ben unuttum ve çok mutluyum. Sana söyleyeceğim tek şey eğer unutmak istiyorsan ve kararında kesinsen ona ait ne varsa elinde hepsini at çöpe ve dönüp bakma 1 gün sonra ona ait birşey görmeyeceksin ve biraz rahatlayacaksın. Kendini başka şeylere ver gitar al cafeye git kitap oku bişiler yap. Hayat senin etrafında dönüyor sen var olduğun için bu hayat var bunu bil. Sevgiyle kal...
komikzade
Üye
Üye
İsim: irem

Mesaj gönderen komikzade »

Saçma böyle şeyler bence,gözle görmedikten sonra ne kadar inanabilirsin ki,seni kandırmadığı ne malum.en iyisi sanal aşklardan uzak durmak zaten interneti bu amaçlı kullananları da hiç anlamış değilim.
nurayk
Üye
Üye
İsim: nuray

Mesaj gönderen nurayk »

oldugunu zanneder...seviyor sanar ama gerçek olmuyor adı gibi aşkta sanal oluyor
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

olmasa daha iyi olur..
gerçek aleme taşımalı insan...
fReNeT
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Sevgi

Mesaj gönderen fReNeT »

Mümkün değil Bencede böyle birşey sadece kendini kandırmak derim ben buna....
hicbirseyimsin
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: SİNEM

Mesaj gönderen hicbirseyimsin »

bence olur tabi. hem aşkın zamanı yeri mi olur ki. arkadaşım sanaldan biriyle bir yıllık bir zaman sonra evlendi çokta mutlu gözüküyor bence aşkı sanal real diye ayırmak saçma.