Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İşte "BÜYÜK İNSAN" GÖKHANın Kendine Ait ikinci Şar

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

Teşekkür ederiz oğuz desteğin ve ilgin için..Radyonuzda şarkımızın yayınlanması konusunda söyleyebileceğimiz tek şey bizi çok mutlu ettiği..Bir de o kadar istek geliyorsa dediğin gibi ne mutlu bize..İki şarkı da zaten Noterli ve MSG'ye kayıtlıdır..Gönül rahatlığıyla çalabilirsin yani şarkıyı radyoda..Bütün ODTÜ ve radyonuzu dinleyenlere de bizden selamlar iletmeyi unutma..Teşekkür ederiz,SaygılaR...

Buarada Evet albümümüz yok henüz ama İki gün önce yaptığımız anlaşmayla Büyük İnsan şarkısının cepmelodisi çıkmış durumda..Reklamları da şuanda MMC Müzik Kanalında gösteriliyor..Burdan gelen ilgiye göre albüm yapma şansımız var..Ceplere yapılan download sayısına göre..

Bize her zaman destek olan ve güzel yorumlarını,emeklerini bizden esirgemeyen herkese https://lavinya.net aracılığıyla bir kez daha sonuz teşekkürler..SaygılaR..
krmızı

Mesaj gönderen krmızı »

bu sarkıları bana arkadasım yollamıstı ama biz bunu kimin soyledigini bilmiyoduk cok aradık.. kimde gorduysem sarkılar sadece "buyuk insan" ve "don" diye kayıtlı.. gokhan&serkan mı diyoruz yani artık..? söyliim bari herkese: )
bu sarkıyı ilk dinlediimizde ewde arkadasımla oturuoduk we elektrikler kesilmişti i-podda sarkı dinlioduk sarkıyı ilk defa dinlioduk o aksam we elimizde i-pod bütün gece bu sarkıyı dinledik elektirikler gelmis filan biz kopmuşuz gitmişiz gerçekten mükemmel!!
kosaserkan

Krmızı,,gerçekten okuması çok keyifliydi mesajını..Bütün bir gece sıkılmadan dinlenecek bir şarkı yapmış olmanın mutluluğu da ayrı...Çok teşekkür ederiz vakit ayırıp bizi dinlediğin ve sonra da düşünce ve duygularını bizimle paylaştığın için...Sevgiler..SaygılaR...
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

gökhan ve serkan bu şarkınızda güzel olmuş teşekkürler size başarılarınınızın devamını dilerim
oguzk

Mesaj gönderen oguzk »

Sesinizi duyurmaya odtüde devam edecegim. Şuan yarıyıl tatilinde olduğumuz için bilgisayarım da okulda olduğu için internet cafelerde sürekli bu siteye girip her iki parçanızı da indirip dinliyorum. Biraz zor oluyor ama idare edeceğiz artık. Selamını tüm radyomuz dinleyicilerine ileteceğim. MMC müzik kanalını izleme gibi ir olanağım yok. polifonik melodiyi nerden indirebilirim? Gercekten mukemmel bir meloi olacağına inanıyorum. Albümünüzün ilk müşterilerinden biri be olacağım. Ama albüme imza da istiyorum ona göre. :)
Keşke radyomuz dışarıdan da dinlenebilseydi. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Odtünün bilgi işlem daire başkanlığına bu konuda baskı yapacağız. İnşallah ilerde Odtü dışına da sesinizi duyurabilirim...

Yaptığınız bu iki parça gerçekten çok başarılı ve bu başarınızın devamını diliyorum.
nevbahar

Mesaj gönderen nevbahar »

arkadaşlar bende o şarkıyı çok seviyorum ama internette nerden indiriceğimi bilmiyorum acaba bilen varsa bana nerden indirdiğinizi söyleyebilirmisiniz
ayaz3638

Mesaj gönderen ayaz3638 »

nasıl dinlicez bu şarkıyı lütfen ekleyinnnn
AYSEGUL

Mesaj gönderen AYSEGUL »

gökhan şarknız çok süper dinledim bayıldım resmen teşekkürler
yasemean

büyük insan

Mesaj gönderen yasemean »

Serkan, kuzeni ve katkıda bulunan diğer bütün arkadaşlar;

"Büyük İnsan" için hepinize tesekkurler, cok ama cok güzel bir sarkı, defalarca dinliyorum. Duygunuza kaleminize emeginize gitarınıza sesinize saglık...
kosaserkan

Çok teşekkürler arkadaşlar güzel yorumlarınız için..İnşallah herşey düşlediğimiz gibi olur..SaygılaR..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

serkan albümü 4 gözle bekliyoruz lavinya.net olarak haberin olsun :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
kosaserkan

Eyvallah Murat saolasın..Zaten albüm için görüşmeler devam ediyor..Herhalde yazın çıkmış olur..Albüm daha çıkmadan tabiiki ilk sizler duyacaksınız hiç merak etmeyin..Desteğiniz için bir kez daha sonsuz teşekkürler..SaygılaR..
newpage
Yeni Üye
Yeni Üye

TEBRİKLERRRRRRRRRR

Mesaj gönderen newpage »

büyük insan adlı şarkınızı bi arkadaşımı tavsiyesi ile dinledim ve resmen şarkıya bittimmm... ve sonra araştırdım dön adlı parçanızı buldum.. bence KESİNLİKLE bi albüm yapmalısınız.... kasedi kesinlikle alırım

başarılarınızın dewamını diliorum..
:D
daywalker
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen daywalker »

kosaserkan sen haketmedım senı sarkısını soyleyen kişi misin??
hancerli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen hancerli »

insallah basarili olusunuz kardesim.guzel bir albumle beklentilere cevap verirsiniz