Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

isteklerin yoğunluğu ve cevap mp3 ler hakkında

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

isteklerin yoğunluğu ve cevap mp3 ler hakkında

Mesaj gönderen Bugfixed »

Merhabalar arkadaşlar siteye gelen çok kişi feridun düzağaç'ın mp3lerini eklememi istiyolar. Kesinlikle eklenmeyecektir. Bunun çok geçerli sebepleri var. Eğer mp3 amaçlı geldi iseniz lütfen bir daha uğramayın. Kendisi ile bir sohbet odasında bundan 2 yıl önce mp3 konusunda biri soru sormuştu: karşı olduğunu belirtmiş ayrıca "su ile beslenecek değilim" diyerek çok anlamlı bir yanıt vermiştir. ayrıyeten sanatçıyı seviyorsanız gidin kaset cd sini alın destek verin.
Teşekkürler.
En son Bugfixed tarafından Cuma, Eylül 23, 2005 14:46 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

sonuna kadar katılıyorum bencede.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

Evet bende bunu istemisdim ama tabi kendimde albumleri var bazi arkadaslar ilk albumlerini yok diye demistiler onlarin dinlemesi icin istemisdim ama dusundukten sonra bu isteyin yanlis oldugunu anladim cun gercekten eklesek gercekten fd hakkinda cok haksizlik olur bunca emek karsiliksiz kalir f.d nin albumlerine milyardlarda verseniz az cun o baskalari gibi sirk sarkilar yapmiyor ruhunu sarkilara veriyor ayrica eyer ilk albumleri sizde yoksa bir sitede birisi email adresi birakib fd nin ilk albumlerini size bula bilirim demisdi size vere bilirim
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

doğrudur.
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Emeğe saygısızlıktır bence...
Ayrıca bunu bir Feridun Düzağaç Sitesinden (ben öyle görüyorum) istemek de bana garip geldi..
Bununla birlike zaten Feridun Düağaç'ın Ful MP3leri korsan piyasasında gezinmekte şahsen biliyorum.
Galiba bir de şöyle düşünmek gerek "Eğer ben bu kasete para vermezsem bir daha Feridun Düzağaç dinleyemeyebilirim.."
Tamam belki Türkiye'nin ekonomik durumu göz önüne alıdığındakorsana ihtiyaç var gibi ama galiba bazı değerleri korumak için fedakarlık gerekiyo...
deadora

Mesaj gönderen deadora »

turkiyenin ekonomik durumunu goz onunde bulundurabiliriz tabii ama su da bir gercek ki f.d. 2albumunu 11milyon gibi bir fiyatla satisa cikariyor..
diger sanatcilar gibi degil yani..
cd fiyatlari oldukca dustu zaten bence original bulundurmak daha guzel..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kesinlikle korsanlık kene olmaktan farksız...sadece sanatçının emeğini değil bizi de emiyo!tamam doğrudur pahalı gelebilir ama,gereksiz yapılan onca harcamanın yanında pek bi değeri de olmasa gerek!korsana HAYIR :!:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

rahemtlik cem karaca iyi boir soz dediki korsan kitab alirsin ucuz olur yerine on sayfa az okursun kasette zaten boyle
superock

bencede

Mesaj gönderen superock »

çoook haklısn walla katılıyorum !.... :)
superock

bencede

Mesaj gönderen superock »

çooookkk haklısnızs milletsss
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

bence de korsana prim vermemeliyiz.emeğe her zaman saygı duyulmalı.feridun düzağaç açısından da bizim açımızdan da bakarsak kötü bişey korsan ya!bi kere mantıklı olarak düşününce zaten türkçe kasetler de cdler de çok pahalı değil.en azından en çok sevdiğiniz sanatçının albumleri için verilebilecek bi para.eski albumleri bulunmuyo derseniz aranırsa bulunuyor o da bahane değil.cagriaganın da dediği gibi eğer bu kasetlere para vermezsek bir daha feridun düzağaç dinleyemeyebilirim demeliyiz kendimize ve bunu düşünmeliyiz.(çaktırmayın burayı olduğu gibi arakladım düşüncemi güzel bi şekilde anlattığı için:) )yani mp3ler kesinlikle eklenmemeli.
lucky_man

Mesaj gönderen lucky_man »

yani bu korsan nedir bizim çektiğimiz ya.....dünyada en çok korsan üreten ve satan ülkeler sıralamasında en üst sıralardayız..ama bizim gibi f.düzağaç ve belkide diğer sanatçı hayranlarının korsana prim vermemeleri onların emeklerine saygı duymaları gerektiğini herkes söylüyor bende bir kez daha tekrarlasam bi sorun olmaz herhalde ...saygılarımlaa... :wink:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

zaten f.d den başka alınabilecek kaset yok..

Mesaj gönderen hseven359 »

Benim için problem olmuyor.Zaten Türkiye'den F.d. den başka aldığım pek kaset yok.Aldığım son üç kaset..
1.f.d -orjinal altyazılı
2.ceza-rapstar
3.f.d-uzunuzun f.d
lucky_man

Mesaj gönderen lucky_man »

ewet bence de siteye böle gereksiz bi ekleme yapılması yanlış olur..yane korsan..
buraya giren tüm fd cilerin elinde elbette feridun düzağaç ın kasteleri cd leri vardır ne onların böle bişeye ihtiyacı war nede böle bi etkinliğe..
her zaman saygı ile...
sadece1

Mesaj gönderen sadece1 »

arkadaşlar mp3 ve korsanlar hakkında söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum ancak tını albümünü hçbir yerede bulamıyoruz o şarkıları nasıl edineceğiz nasıl dinleyeceğiz o şarkılara en azından link atılamazmı