Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

istemeden yaptığımız şeyler

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
adaa
Üye
Üye
İsim: ada

istemeden yaptığımız şeyler

Mesaj gönderen adaa »

Hiç istemeden yaptığınız bişeyler oldu mu?ya da nedenini bilmeden sizi etkileyen düşünceler,size yön veren.ben bi örnek vereyim en iyisi(çünkü kafamdakini hiç bir zaman olduğu gibi anlatamam)
ben sakaryada okuyorum.her hafta sonu istanbul'a gidiyorum.ama ailem bunu bilmiyor.ablam var ,aramız çok iyidir onunla.herşeyimizi paylaşırız.çok hatam oldu benim.ama o hiç kızmadı bana hep doğru olanı gösterdi.bense istanbuldaydım bugün ve ablam geldi beni gormek için sakaryaya.tabi ben ilk otobüse atlayıp gelene kadar anladı herşeyi.artık asla bana güvenmicek.işin kötüsü gittiğimi söyleseydim kızmıcaktı.neden ablamın kızacağını düşündüm ve öyle hareket ettim. Hiç bir fikrim yok.
blackpearl

Re: istemeden yaptığımız şeyler

Mesaj gönderen blackpearl »

Bende tam olarak anlatamıyorum düşündüklerimi..Merak da ediyorum yapabilen var mı acaba??İstemeden yaptığım şeylere gelice;o kadar çoklar ki..İnsanları üzmek istemiyorummesela..Ama elimde olmadan incitiyorum bazen,bazen kasti bile olabiliyor sinirli anlarımda..Sonra pişmanlıklar dizbotu tabi..Bunun yanında yaşamak da istemeden yapılan bir şey..Şikayet edip edip uygulamak rutin olan her şeyi..İçinde bulunduğum konum da hatta bazen düşüncelerim de daha da fazlası tüm hayatımı zaman zaman istemeden yaptığımı farkediyorum ben..Tuhaf değil mi ? :?
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

ruhumu ayaklandıran sadece müziktir ve o zaman istemesemde yüzüm bazen asılır yada anlamsız gibi sanılan bir tebessüm konuverir dudağıma bence anlam yüklü olan . önüme düşer gölgem sen nereye ben oraya ...
macavalesi9
Üye
Üye
İsim: ziya

Mesaj gönderen macavalesi9 »

istemeden yaptığımız şeyler olabilir.
ama bence vay niye böyle oldu,şöyle olsaydı şöyle olurdu diye sızlanmak yersiz..
doğaldır hepimizin başına gelebilir.
mühim olan ordaki hatamızı anlayıp bir daha yapmamaktır.
mesela ben de bir ara istemeden arkadaşımın kafasını kırdım.
sonra özür diledim ve şimdi daha dikkatliyim çünkü artık kimseye kemerimin demir tarafıyla vurmuyorum :)
heavenandhell
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen heavenandhell »

okula gitmeyi istemeden yapıyorum,sabah erkenden istemeden kalkıyorum,istemeden ders çalışıyorum,istemeden yaşıyorum :( ve istemeden mutsuz oluyorum
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

son günlerde çok error veriyorum hepsi istemeden
cns91
Üye
Üye
İsim: cansu

Mesaj gönderen cns91 »

bülent demirbaş edebiyat hocamızın bize verdiği kompozisyon ödevi konusu
istemeden yaptıklarımız isteyip yapamadıklarımız. hayat bu mu yoksa hayat bu mu?
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

yaşıyorum, yetmez mi?
sophie
Üye
Üye

Mesaj gönderen sophie »

ben de istemeden,elimde olmadan yanlış anlatıyorum ya da anlatamıyorum kendimi bazen...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

karşımdakinin en ufak bir hatasında bağırıp çağırmaya başlıyorum da-anlamlı anlamsız-kendimi savunmam gerektiği zamanlarda susup kalıyorum.bu çok sinir olduğum birşey fakat istemeden oluyor.şimdilerde yerine oturması gereken kişiliğim istemediğim bir şekilde yerleşiyor bende.beni tanıyanlar da bilirler beni fakat artık çok agresif bir kişi oldum.
efnan
Üye
Üye
İsim: efnan

Mesaj gönderen efnan »

ya usb kablomu kaybetmiştim!çok acı verici bişeydi :D
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

İstemeden yaptığımız şeyler pişmanlığın diğer adı değil midir?Sonra defalarca düşünüp yaptıklarımızı, faydasız ahlar çekmez miyiz?Bazen çok hafif bazense ağır bir bedelle atlatmaz mıyız?
Pişmanlık en acı duygulardan olsa gerek.Keşke onunla gitseydim,keşke kızmasaydım,keşke haber verseydim....vb.
Ama yine en acılarından biri de keşke sevdiğimi söyleseydim olurdu herhalde. :? Yada tam tersi.Birini sevdiğini söylersin o ise tam tersini. :!: Keşke sussaydım dersin.Bedel sonsuza dek susmak olsa bile o an susmak,konuşmamış olmaya değer diye düşünürsün.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Çoktu..Ama en aza indirgedim..Şimdi daha sessizim ama daha huzurlu..
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Beceremediğim şeyleri becermeye uğraşarak geçiyor ömrüm...... :twisted:
kimi
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: övgü