Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İŞYERİNDEKİLERİ ÖLDÜRÜRSEM ÇOK YATAYMIYIM?:)

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Ya zeze kardes... aynen senin gibi düsünüyorum yaw. Ben buraya gelmeden önce nefret duygusunu tanimazmisim meger. Bide benimkiler üstüne üstlük alman...iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih!!! Ben bu kadar igrenc bir millet daha tanimiyorum ya. Bunlar kadar iki yüzlü kaypak bir millet daha yoktur yani. Buradan kurtuldugum gün dünyanin en mutlu insani olacagim sanirsam!!! Biktim ya, biktim...
:rock:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Senin İşin Daha Zormuş ... Allah Kurtarsın ... :lol:
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya bu almanlar hakkında söyledikleriniz beni gerçekten kırdı.bende alman kökenliyim.akrabalarımın çoğu alman.bu laflarınıza gerçekten kırıldım.konu dışına çıkmak istemediğim için konuyu kapıyorm.ve öyle demek istemediğinizi düşünüyorum.herneyse.içimde tutmak istemedim
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

tabi ki fotosentez istediğini söyleyebilirsin. ben de bi ırka filan genelleme yapılması taraftarı değilim.. herkesin iyisi kötüsü oluyor..
~
ansızın gelecek gibisin..
desperada
Üye
Üye

Yaw kizmayin hemen, bende almanim... almanyada dogdum ve hala burada yasiyorum ama bi türlü isinamadim, istisnalar kayideyi bozmaz tabi de... tamam o zaman, benim is yerindekiler öyle derim barisiriz, ok mi?! :D
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

tamam arkadaşım.öyle demek istemediğini düşünerek fazla alınmadım zaten.bu sitede küslük olmaz:)özür dileyip de bu büyüklüğü gösterdiğin için de çok sağol... :P
desperada
Üye
Üye

:D sagolun!!!!!!
zeze11

Re: İŞYERİNDEKİLERİ ÖLDÜRÜRSEM ÇOK YATAYMIYIM?:)

Mesaj gönderen zeze11 »

iş,iş,iş...
ya neden yapmak istediklerim ile yapmak zorunda olduklarım aynı değil...ya tam aynı olmasın tamam ama birazcık olsun benzesin ya azıcık... baskalarını üzmeyeyim aman ailem kırılmasın diye man aileme dısardan laf gelmesin diye yapmak zorunda olduklarımdan bıktım..
Ailemi kırmamak için böyle yaşamaktan şu annemin masa başı bilgisayarın var diye böbürlendiği işimdende bıktım....
Ben sadece bir şans istiyorum sadece bir şans ...
Of Allah'ım yaa kocaya kaçacam en sonunda...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

zeze :twisted: ben işsizlikten bunaldım seni öldüysem çok yatay mıyım :)
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

kızlar hadi kocaya kaçıyo erkekler ne yapsın :D
zeze11

Mesaj gönderen zeze11 »

HAKLISIN SİNAN İŞSİZLİK DAHA ZOR AMA HERKESİN OLDUĞU GİBİ BENİM DE HAYALLERİM VARDI...AZCIK HUYSUZLUK HAKKIM DEĞİL Mİ....

BU ARADA ERKEKLERDE ALSIN SEVDİĞİNİ UZAKLARA KAÇSIN....
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

zeze,ne yapıyor ki müdürün,anlat bakalım belkı rahatlarsın.ben de şu anda bulunduğun okulun yönetımınden şikayetçiyim aşırı derecede.çünkü turkıyenın en iyi okullarından birinde okuyorum.ama bu okulda defıle yapılıyor,ayakkabı defılesı olunca mankenler ayakkabıdan başka birşey giymiyor,ve ana haber bultenlerınde itu maçka TESİSlerı diye çıkmış okulumuz.ve bundan kazanılan parayla yıne tuvaletlerımız yaptırılmıyor.iğrenç pis bir okul orası.leş gibi heryer.ve ben bu durumu protesto etmek için karıkaturlerle destek verıyorum.ama bugün çizdiğim karıkatürü keşke çizmeseydım dıyorum,hepsının altında ismim yazıyor,yanı rektör istese bulur benı :D valla bak korktum şimdi. :lol: aman yaa ben yaptığımın arkasında dururum da uğraşmak zor,öff neyse ben çizmeye devam edeceğim zaten.işte zeze yönetımler böyle canım .senınkıler neler yapıyor anlatsana
zeze11

Mesaj gönderen zeze11 »

canımın içi benim yönetimle falan derdim yok...boş insanlar onlar benim derdim kendimle ,istediğim yerde değilim ya da daha çok erken ....istediğim düşlediğim gibi değil hiçbirşey...para hiçbirzaman hersey demek değil...işini sevmedikten sonra boş hepsi..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

bence de bir işte en önemli şey ruhen huzur içinde olmak, böylece o işi seversiniz de. aksi takdirde dünyaları da verseler dayanabilme şansınız azalır. belki para için binbir derde katlanan insanlar var ama değmez diye düşünüyorum. ama ülkemizdeki gibi ailesinin geçimi uğruna bu kahrı çekenlere de sonsuz saygı duyuyorum. :idea:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kimi öldürürsen öldür çok yatarsın.. berbat bir başlık :?
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli