Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KAÇ KERE SEVER İNSAN, KAÇ GÖNÜLE ALIŞIR ?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
LaWiN
Üye
Üye
İsim: BURCU

Mesaj gönderen LaWiN »

bence gönül kapılarını açık tutmak lazım. insan hayatına girenleri unutamaz bitmiş olsa bile ama gitmeyi tercih ettiyse aşkı bitmeye layıktır...
ama bir kere diil inanın diil
INFAZTEAM
Üye
Üye

KAÇ KERE SEVER İNSAN, KAÇ GÖNÜLE ALIŞIR ?

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

Sevgi anlamında çok kez sevebilirsin. Ama bir gönülde yer etme başka değişle aşık olma sadece 1 keredir. Gerisi yalan. Gerisinde sadece aşık oldun zannedersin. Öteki ilişkilerin aşk değil, her gün dinlemekten hoşlandığın bir mp3 tür.Aşk ise kendi emeğinle, hislerinle, kendi öykünle yaptığın müziktir. her gün dinlediğin o mp3 ten yani aşk sandığın sevgiden sıkılırsın. Ama aşktan- kendi yaptığın müzikten sıkılmassın çünkü seni anlatır.
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

insan yüreğinin sınırları yok....öyle geniş ki.çok sık aşık olunamaz evet ama bi kaç kez aşık olunabilir çünkü yaşamın neleri getireceğini bilemeyiz ve bize yeni aşklar getirebilir... :D getirmesi için hali hazırda bekliyoruz bakalım :hayir:
INFAZTEAM
Üye
Üye

kaç kere sever insan kaç gönüle alışır

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

bir çok kez sever insan .Ama tek bir gönüle alışır. sadece tek bir kalp kalbinde yer eder. Ömürboyu unutamazsın onu. başkasıda doldurmaz onun kalbinde bıraktığı derinliği.
elifsencan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen elifsencan »

arkadaşlaar hu huu asl olan sevgidir aşk nedir ya mutlaka ama mutlaka belirli bi ömrü olan geçici bi duygu kimisinde özlemdir kimisinde heyecan kimiside bazı duyguları aşk sanar malum bazı duyguları :D anladınız siz ama sevgi sonsuzdur bitmeeeez.aşk heyecansa ben kedimi sever mıncıklarkende çok heyecanlanıyorum büyük haz alıyorumm onu görünce gözlerim parlıyo ahaha ben kedimede aşıkımmı o zaman:P he bide evlilik aşkı öldürmez bence " belirtmekte yarara var tabiki bu yazdıklarımın hepsi bence" KALIN SAĞLICAKLA
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Mesaj gönderen Rkoycu »

Esasen insanlar çoğu kez seveceklerini söylerler ama aslında bır defa sevmiştir.hiç unutulmayan ve tek olan.... Önemli olanda odur zaten .Yani insan bir kere sever ama devamlı seveceğini sanır.
melodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen melodi »

bencede 1kez, sanırım ben onu yaşadım ve bitti :(
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

benim aşk üzerine açılmış tüm forumlara standart cevabım var...
bilmem ki... :P
aşık olunca söz gelcem hepsini teker teker yanıtlicam :)
mylife
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen mylife »

ben iki kez aşık oldum birisinden yeni ayrıldım ama yeni bıraktıgım daha bi agırlıgını koyuyo sanki
hilal

Mesaj gönderen hilal »

ask die bişi yok bence sevginin seviyeleri var sadece kademe kademe herkese farklı her seferinde farklı...ask denen sey aslında bi küçük an..birini görürsün o an içinden bişiler kopar ya işte o bi kaç saniye içinde yasadığın sey asktır bence....o an herseyi yapabilirsin kurallarını kaldırırsın bi insanın ömrü boyunca basına gelebilcek en güzel en özgür en safça düşündüğü andır o..ama maalesef kısa sürer ve sora zamanla yerini sevgiye bırakır..:))
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

kişinin karakterine bağlı ayran gönüllü ise bu sayı daha çok çoğalır :lol: :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Ben hiç aşık olmadım.Sadece aşık oldum sandım.Ama bunlar aşk değildi. :(
Aşk olsa bu kadar çabuk unutmazdım kimseyi.Ben seviyorum, hoşlanıyorum ama aşık olamıyorum.Ama bundan da pek şikayetçi değilim :wink:
zeze11

????

Mesaj gönderen zeze11 »

askı aramaya basladığımızda,aşk da bizi karşılamaya yola çıkarmış....
Sadece bir kez ama gerisi yalan,hayat da kalma mücadelesi...
bence tabii ki...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

yahu neye dayanarak 1 kez diyorsunuz arkadaşlar, daha yaşınız kaç ? İki kişi birbirine aşık olur ömür boyu beraber yaşarlarsa aşk 1 kere olur bu anlaşılır birşey. Ama farklı durumlar da olabilir.Ayrılırsın başka birini seversin, karşına çook sevdiğin biri çıkar. Kulaktan duyma sözlerle kendimizi şartlandırmayalım :wink:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

aşkı aramaya çıkmaz ki insan...o gelir en ummadığın anda bulur seni...bir zindana atar seni...kapanır üstüne demir parmaklıklar...sadece mantıkla çıkabilirsin ordan...ama o çoktaan senin mantğını yok etmiştir...