Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KAÇ KERE SEVER İNSAN, KAÇ GÖNÜLE ALIŞIR ?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
nehir

KAÇ KERE SEVER İNSAN, KAÇ GÖNÜLE ALIŞIR ?

Mesaj gönderen nehir »

İNSAN KAÇ KERE AŞIK OLUR ? BEN BİRKEZ YA SİZ ?
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Merhaba Nehir
Bence insan bir çok kere aşık olduğunu zanneder. Ama gerçek aşk bir kere yaşanır.
nihan

Mesaj gönderen nihan »

bnce insan bi çok kez sevebilir ama aşık olma derecesinde bi sevgi bi kere olur o kişinin uğruna herşeyi yapmayı göze aldığında gerçktn aşıksın demektr.....
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Bir çok kez sever ve bir çok gönüle de alışır.Ama aslında hepsi aynı kişidir.
maranello

re

Mesaj gönderen maranello »

sadece ve sadece b1r kez olabilir i2i. b1r aşk yalan olur bence
Scream

Mesaj gönderen Scream »

bir insan bir çok kez sever bir çok kez aşık ama gel görki ne yaşadığı aşkları unutur nede sevdaları hayır demeğin bir bakın çevrenize bir çok kez aşık olan vardır bir çok kez sevcen insan vardır insan yüreği o kadar büyüktürki bir çok sevgi kaldırır ve sevgiyi açtır her zaman
derim ben Düşle..!
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

insan her zaman çok kez sevebılır ama sadece ıllakı bır taen unutulamayan vardır
/bu tabıkı sahsı görüş/ :wink:
phaselisb

Mesaj gönderen phaselisb »

:roll: bi kere aşık oldum sandım.. ama şimdi ona tahammül edemiyorum. acaba başka birine aşık olma şansım varmı.. bence aramalıyım aşkı sizce.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Aşk bencede bır kere yasanır bır cok kez sevebılırsınız ama sadece bır defa aşık olursunuz ...
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

Aşık olmak aslında o kadar kolay bır sey degıldır bence bız asık oldugumuzu sanıyoruz ama bız belkıde sadece sevıyoruz asık olmuyoruz dıye dusunuyorum ben tabı sızı bılemem.................
akasya

Mesaj gönderen akasya »

ınsan bi kere sever,
bi kere baglanır,
bi kere asık olur,tabii bu tum anlatılanları bi kişide yasayan varmıdır bilinmez...
1im

Mesaj gönderen 1im »

ben sürekli aşık olduklarımda aynı erkeği arıorum we sonunda anladım ki o herkeste olamaz. unutulması gerekli we yeni şeyler yaşanması...
üzgünüm bebeğim seni kaybettiğim için we sewdiğime rağmen seni unutamadığım için...
DENİZ

Mesaj gönderen DENİZ »

bence insan birkez o derece sever birisini ne kadar seviyorum desede gerçek budur aslında işin kötü ve komik tarafı ben daha yaşayamadım o birisini :oops:
BEYTHAN

Mesaj gönderen BEYTHAN »

GERÇEK SEVGİ NEDİR?GERÇEKTEN SEVGİ NE ZAMAN İNSANIN KARŞISINA CIKCAGI BELLİ OLMAZ ONUN İÇİN HER ZAMAN UMUT EDİN ...DENİZ
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

DENİZ yazdı:bence insan birkez o derece sever birisini ne kadar seviyorum desede gerçek budur aslında işin kötü ve komik tarafı ben daha yaşayamadım o birisini :oops:
belki yaşamışsındır veya yaşamak üzeresindir nerden biliosun? :wink: ne demek istediğimi anladın sen.hatta gayet iyi anladın.dimi DENİZcimm???