Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KADINNASILERKEKİSTER?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
zeyn_03

Mesaj gönderen zeyn_03 »

callahan ciddi bir tavırla eger bunları yazmıs olsaydın diyecegim tek sey feministlerin sayısı senin gibi dusunenler yuzunden gun gectikce artıyor olurdu :wink: erkekler bence su eski kafaların yaklastıgı sekilde bayanlara yaklasmayı bırakırlarsa artık, cok sey kazanacaklar eminim.eger bir iliski saglamsa,bir erkegin yanında iliskisinin ve kendisinin arkasında sonuna kadar duran bir kadın varsa o erkek herseyi yapabilir.aynı sekilde bir kadın icinde bu gecerldir.insanlar toplum icinde saygın olmak istiyorlarsa herseyden once birbirlerinin daima arkasında olmalılar.yok toplumdan bizene diyosanız valla ne diyim bir allahın kulu sizi iplemez.bir kimseye ne kadar saygı gosterirsen o kadar saygı alırsın.bir kadına da ne kadar huzur,mutluluk verirsen o kadar huzur,mutluluk alırsın.bu bayanlar icinde geceli
nihan

Mesaj gönderen nihan »

eski sevgililerinden bahsetmesin, saygılı olsun, bni gerçekten sevsin, gözü dışarda olmasın yeter....zaten böle olunca problemsiz bi ilişki yaşanır...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Baştan sona tüm yazılanları okudum. Çoğu arkadaş tek taraflı bakmış olaya. Bence ortak bir nokta var. Hemde çok basit bir nokta...SAYGI. İki tarafta saygı bekliyor her zaman...haklı olarak. ben asla bana, düşüncelerime saygı duymayan bir erkeği sevmem ki. Her ne kadar aşık olsam da bir yerden sonra düşünürüm bana saygı duymayan birinin benim yanımda işi ne diye. Ama birbirine saygı duyan bir çift varsa inanın aralarında sevgide vardır zamanla aşk da doğar.
Olay budur yani.
legolas

Mesaj gönderen legolas »

aynen ben kadınların erkek istediğine inanıyorum.kadınlar erkeksiz yaşayamaz
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

valla en son bu başlığa 1 ay önce msj atılmış ama olsun bend e belirtmek istiyorum düşüncelerimi..ben de yazılanların tümünü okudum.hepinizi anlamak istedim bi şekilde...ya arkadaşlar bi kere bu çook çooooooook kişisel bi durum...mesela benim için her şeyden daha önemli olan durum inançtır...ilk anlamaya çalışacağımşey budur..ve bunu anlayamazsam ki hemen anlaşılır bence sorarım bile...ve evet alkol kullanan birisini baştan silerim ya deli divane olmuş olsam bile.. bunları başta anlamaya çalışırım ki ilerlemesin ve ne karşımdaki insan ne de ben üzüleyim...bunların dışında şuna inanıyorum ben insanlar birbirlerini her geçen gün daha çok tanıyorlar ..yani her geçen gün farklı bi özelliğini keşfedersin,paylaşım alanın arttıkça,farklı olaylar yaşadıkça tanırsın ...her gün yeni bi şeyini öğrenirsin ...ve bu yazdıklarım sadece erkekler için geçerli değil herkes için geçerli...yani o yazılanların hepsini zamanla öğrenebilirsin..yani bunu ona sorarak öğrenemezsin,olmaz,yok öyle bir şey yaşayarak anlarsın ....ama şuna da katılıyorum..BİZ olabilmek..ama bunu etrafa söylemek değil,hissetmek,hissettirmek..ama aynı zamanda önceki yaşamını rahatça sürdürebilmek..
ve son olarak solunuma bağlı gibi öyle telefona bağlı yaşamamak..hayır ya karşıyım buna..özlemek isterim ben ya..oda beni özlesin..biriksin bi şeyler ..telefon açınca konuşacak bi şey kalsın..ya önceden gelip işte şu kızın bi çıktığı var mı falan diye arkadaşlarına sorulurdu,ama artık sormaya gerek yok...ders aralarında,minibüs durağında,çarşıda,kantinde yani bilimum yaşamın bi çok anında o şahsı telefonla konuşurken görüyorsan bil ki bi çıktığı var...yaaaaaaa kabus gibi...hayıırrrrr..istemiyorum........................................
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

dicoria_mavi yazdı: ve son olarak solunuma bağlı gibi öyle telefona bağlı yaşamamak..hayır ya karşıyım buna..özlemek isterim ben ya..oda beni özlesin..biriksin bi şeyler ..telefon açınca konuşacak bi şey kalsın..ya önceden gelip işte şu kızın bi çıktığı var mı falan diye arkadaşlarına sorulurdu,ama artık sormaya gerek yok...ders aralarında,minibüs durağında,çarşıda,kantinde yani bilimum yaşamın bi çok anında o şahsı telefonla konuşurken görüyorsan bil ki bi çıktığı var...yaaaaaaa kabus gibi...hayıırrrrr..istemiyorum........................................
Dicoria neler yazmışsın sen böyle, olayı, konuyu bitirmişsin. Özlemek, hasret kalmak bunlar kalmadı bu devirde. Ha iyi birşey mi? Hiç değil ama günümüz gençliği benim tabirimle "falan oldumcu gençlik" oldu (buna alınanlar olacaktır tabi ama şahsi görüşüm). Yani ne sorsak bu arkdaşlara falan oluyolar, filan oluyorlar vs.. Ama gerçek hayat öyle falan filan olmuyor ne yazık ki. Bugün sosyal bir ortamda bu gençlğin arasında olduğumu hissettiğim zamanlarda sıvışıyorum oralardan. Sonra Allah korusun biri "aşık falan" olur (ki ben bizzat olanına şahit oldum), ben de oha falan olmak zorunda kalırım. Ne me lazım...

(bu mesaj kimseye itaf edilmemiştir ve konu dışıdır ama gel gör ki gerçekleri yazmak bazen farz olur...)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

sen de bitirmişsin konuyu haldun :)

Bu arada harbi bu ellerinde cep telefonları mekan sınır tanımaksızın konuşamalar ne iş ya...
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Durum ortada işte Murat, falan olmak için en uygun icat cep telefonu. Hani bir ara Beyaz Show da da vardı ya, işte bu tip gereksiz ve gereksiz olduğu uzun muhabbetler. Ben de bu tip bir arkadaşla karşılaştığım zaman iş için kullanmak zorunda olduğum telsizimi çıkarıyorum. Uydurmadan bir anons çakıyorum.Arkadaşlar nizam intizama geliyor, çok da hoş oluyor.:wink: Konuyla ilgili bir link var ya onu şimdi burada vermeyim. Akşam akşam güldürdünüz beni, varolun...

Neyse konuyu dağıttık kusura bakmayın arkadaşlar... :!:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

kadınlar nasıl erkek isterler

Mesaj gönderen hazan »

kendi adıma söylüyorum. herşeyden önce düzgün, zarif,birey gibi davranan ve saygılı birini isterim. herşeyden önce kibar biri ve düzgün bi hayatı olmalı.
saygılı olmasıda şart. fizik elbette önemli bunun aksini söyleyenler yalan söylüyor. ama sıralamada 1. olmamalı. çünkü önce fikir, ten ve duygular uyuşmalı. neyse uzatmim, nesli tükenmekte olan biri bu sanırım. artık öyle insanlar çok az..
nadasss
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nadasss »

Kadınlar ayaklarını yerden kesecek erkek ister, ama ayakları yerden kesilince de korkarlar.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

ya bu bence çok kalıplaşmış bi soru yani insan seveceği birini bi kalıba sokmamalı bence boyu şöyle olsun saçı böyle diye size çok zıt birine de bişeyler hissedebilirsiniz kalıba herkes neyse o olsun birinin gözüne girebilmek için kimse kendinden ödün vermesin hiç gereği yok
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

kendi adıma söyleyeyim kendine güvenen ve yalan söylediği yüzünden okunmayan erkeklere aşık oluyorum... :roll:
goodyy

Mesaj gönderen goodyy »

Küçük hesaplar yapmayan ........güvenen .......güven veren ........ sevdiğini hissettiren...........
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

sadece bir erkekte dürüstlük arıyorum başka bir şey değil...
ama dürüst olmayı bile beceremiyorsunuz...
misk

Mesaj gönderen misk »

beni çookk sevsin yeter :wink: bide şu telefon olayı harbi uyuz bişey biryle bişey konuşamıyosun ya msj ya sevgilisi arar..ama biz bayanlarda aranmayınca kızarız..işiniz zor walla..kolay gelsin :lol: