Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Kargo

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

ben hala bıkıp usanmadan şairin elinde ve renklerin içindeyi dinliyorum
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Re: Kargo

Mesaj gönderen ponnik »

ben de hala o eski ve yitip bitmeyen şarkıları aynı hazda dinliyorummm
miyavzi
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen miyavzi »

MŞŞ'(MEHMET SENOL ŞİŞLİ) nin gruptan ayrılmasıyla tarzda kayma olan,korayın ön planda oldugu ve bundan dıgerlerının pek hoslanmadıgı guzel grup..yalnızlık mevsımı guzeldır mesela hatta cok guzeldır.
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

ya inanmıyorum ama hala dinliyorum çok çok beğeniyorum ve Koray Candemir'in Sade adlı albümünü de çok beğenmiştim ben :wink:
violet
Üye
Üye

Mesaj gönderen violet »

evet yıldızların altında güzel olmuştu ama bence gerisi vasat :? bence olsada olur olmasada ...
smart
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen smart »

ben kargoonline dan smart kargonun türkiyenin en iyi grupları arasında görüyorum türkiye ye grup olarak rock müziği getirdiler,tek kelime ile süper bir grup mehmet abi ayrılmasaydı keske ama böylede iiyi gidiyolar sarkıları ve yaptıkları müzk harika.Sizce koray banko reklamında nasıl oynamış? :D
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

sonbahar dıye bır şarkıları var güzel.dinleyın bence severmişsiniz gibi gelıyor :wink: