Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KaRMaŞa..

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
blackpearl

KaRMaŞa..

Mesaj gönderen blackpearl »

Güneşin alabildiğine karmaşasında ya şafağın cılız karanlığı ya da mehtabın tatlı karanlığı farkedemediğim bir belirsizlik var gözlerimde aynaya baktığımda farkına vardığım.Ne görebildim ne de okuyabildim gözlerimin anlamsız karmaşasını.Bir dostun dediği gibi ''beni düşmekten kurtaran biri,beni tutuyor hem de kendi içinde düşerken..''Ne kadar da haklı ,düşüyorum işte !..Ben miyim bu hırçın fırtınalara kapılmış bu umutsuz..Ben miyim dikenine katlanmış acıyan..Nerde içimdeki dertlere meydan okuyan ASİ?Ben nerdeyim??Ama güneşin doğuşu var bide hani ilk ışıklarıyla umut olan yarınlara..Bir gün mutlaka karşılaşırım içimde,bu zamansız hayat çarkında...
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Re: KaRMaŞa..

Mesaj gönderen ponnik »

çok başarılı ve artık sana söyleyecek kelime bulamıyorum gerçekten güzel
blackpearl

teşekkür ederim..
blackpearl

Bu güneş hiç doğmayacak sanırm..Nedense bir karamsarlık aldı götürdü beni bu ara..Umarım bir an önce geri getirir ben geri gelebecek kadar iyi bilmiyorum yolu..Kaybolurum!
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

arkadasım sen bır yeteneksın...
blackpearl

yok artık o kadar da değil :D