Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

karşılıksız bir yaşam..

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
sewgisiz

karşılıksız bir yaşam..

Mesaj gönderen sewgisiz »

aşık oldunuz..ve sevildiğinizi düşündünüz..
ama meyerse hepsi yalanmış yalan 4 yıl boyunca devam etmiş..
siz neler beklerdiniz hayattan bundan sonra?
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Cok Zor Bır Durum. Ama Herseye Ragmen Hayat Devam Ediyor Yapılabılecek En Iyı Sey Belkıde Gecmısı Unutup Gelecege Bakmak. Bu Gecmıste Yasananıda Sadece Hayat Defterınde Kara Bır Sayfa Olarak Bırakmak ...
isyanDİCLE

Mesaj gönderen isyanDİCLE »

ASLINDA AŞIK OLMAM AMA BÖYLE BİR DURUM SONUNDA ÇOK TA DEĞİŞEN BİR OLURDA AMA BELİRLEYİCİ OLMAZ HERŞEYE RAHMEN YAŞANMASI GEREKTİĞİ GİBİ YAŞAMAYA ÇALIŞIRDIM
ASLINDA NE BİLEYİM İNSANIN AŞK KADAR DEĞER VERDİĞİ İNANDIĞI OLGULAR VARSA DEDİĞİM GİBİ ÇOK FAZLA BİR ŞEY FARK ETMEZ
nilay

Mesaj gönderen nilay »

AŞK GÜLÜ DİKENİYLE AVUÇLAMAYA BENZER ELLERİN KAN İÇİNDE KALIR AMADİKENLERİN HESABINI SORAMAZSIN GÜLDEN.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

soruna bi soruyla karşılık veriyim eğer önceden bu aşkın bi gün yalan olacağını sana biri söyleseydi yani sevdiğin kişiyi çok ii tanıyan biri mesela ona inanıp vazgeçermiydin yoksa bile bile aynı yolda devam edermiydin :?: :?: :arrow:
yesim

Mesaj gönderen yesim »

aşk diye bir yalan war kimse inanmak istemese bile.ama birgün herkes inananacak .ben de 5 senelik bir yalana son werdim ama bundan sonra başlayacak başka bir yalan warmış o da onsuz hayatın anlamsız olduğuymuş...ben bu yalana inanmak istemiyorum.kendini sewen kimsenin de inanmasını tawsiye etmiyorum... :(
sewgisiz

Mesaj gönderen sewgisiz »

yesim yazdı:aşk diye bir yalan war kimse inanmak istemese bile.ama birgün herkes inananacak .ben de 5 senelik bir yalana son werdim ama bundan sonra başlayacak başka bir yalan warmış o da onsuz hayatın anlamsız olduğuymuş...ben bu yalana inanmak istemiyorum.kendini sewen kimsenin de inanmasını tawsiye etmiyorum... :(

DESENİZE "HERŞEY BİR YALAN"
"HAYAT BİR YALAN"
"YAŞAM BİR YALAN"
YAŞAM YALANSA NEDEN BU YALANA DEWAM EDEYİM?
DEMEK KENDİ FİŞİMİZİ ÇEKTİĞİMİZDE "GERÇEKLER" Mİ KARŞIMIZA
ÇIKAÇAK????? KİM BİLİR BELKİ ODA YALAN..
Foremind

Mesaj gönderen Foremind »

Galiba biraz uzaklaşıp uzaklardan kendime dogru bakardım!
O zaman ne yapmama gerektigine karar verebilirdim sanırım!
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

umarım murat abi bana kızmaz:

Dive in my little dice,i can see the reason when you say 'goodbye'
Feel and just let it ride,
Don't be just anotjher one who leaves me dry...

bunu yazdım çünkü yalnızken bu sözleri aklınızdan geçirdiğinizde(tabi anlamını biliyorsanız...)bazı gerçekleri daha net görebilirsiniz...

Dolunay Masalcısından sözler...
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

sev babam sev
bekle babam bekle

ne be bu?

sabır hammadesinden sevgi imalathanesi mi yürek?
peri güzeli

Mesaj gönderen peri güzeli »

bence yanlış açıdan bakıyorsun aşka.... onun ne düşündügü yaptıgı önemli degildir aşık olunca sadece kendi sevgin önemlidir eger bi gün unutursan onu tamamen ozamn dersin k,i aşk yalanmış.....
fotosentez

Re: karşılıksız bir yaşam..

Mesaj gönderen fotosentez »

sewgisiz yazdı:aşık oldunuz..ve sevildiğinizi düşündünüz..
ama meyerse hepsi yalanmış yalan 4 yıl boyunca devam etmiş..
siz neler beklerdiniz hayattan bundan sonra?
,
her şey tamam ama bi yeri değiştiricem;
benimki 4 yıl değil 1 buçuk ay ve hayattan bi beklentim kalmadı sen 4 yıl...gerçekten çok acı veriyor olmalı.canım benim üzme kendini dicem ama biliyorum elinde değil ve üzülmekten ziyade kendine yediremiyosun yani biraz koydu sana bu olanlar bilirim.sana hayattan şunu bekle bunu bekle diyemem çünkü kelin ilacı olsa başına sürermiş.ama karamsarlığa düşmek ve düşürmek istemem.ama yapmamız gereken sanırım ne biliim bunları mutlak aşıcaz ama aşana kadar hayattan zevk alamicaz kim ne derse desin.ama yaşicaz herşeye rağmen.o kişiyi unutman ve hayattan beklentilerinin filizlenmesi dileğiyle dostum. :roll: :wink:
bliss

Mesaj gönderen bliss »

sewgi beklemeyeceğim kesin böyle bi zamanda.şimdilik bu kadar derim ve sewgiye dair hiçbişey düşünmemeye çalışırım.hayat bazen farketmesek de ihtiyacımız olduğu kadar dolu bence
SEWDE19
Yeni Üye
Yeni Üye

ALDATAN ALDANIR KANDIRAN KANDIRILIR

Mesaj gönderen SEWDE19 »

ya yalanlarla dolu dünyada 4 sene birlikte olduğumuz biri de wurmuş çok mu yani BOŞWER BUDA GEÇER ZAMANA BIRK YETER die hayata devam etmekten aşka elimizden bişey glmez sevgiler :idea:
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

tzereyalp yazdı:sev babam sev
bekle babam bekle

ne be bu?

sabır hammadesinden sevgi imalathanesi mi yürek?

çok doğru artık birşeyler için savaşmaktan,sabretmekten bıktım yoruldum
hayatımız sabretmekle geçiyor