Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

"Keşke"

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Sevgi hiç bir zaman bitmez bu yüzden de sevgiden sonraki pişmanlık diye bişey olmaz ben seviyorum ve acı cekiyorum ama neden iki duyguyu birden tatmak zorundayım
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

belki sevgiyi daha yoğun tatmak belki tanımak için,yada kimbilir belkide hayatın kanunu bu...
:roll:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

kim bilir :roll:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

arkadaşlar gecenin bu saatinde forum başlığına uygun bir dilekte bulunmak istiyorum:
'tüm özlemleriniz, tüm keşkeleriniz, güzelliğince sizin olsun!'
ve gitmeden önce..:)
'yüreğinizden sevginin,yüzünüzden tebessümün,kulaklarınızda fdnin hiç eksik olmaması dileğiyle..' :wink:
DEEP

Mesaj gönderen DEEP »

keşkeler , eğerler olmasaydı ne de güzel ne de yaşanılası bir yer olurdu bu hayat...
nurcan

Mesaj gönderen nurcan »

adı üstünde pişmanlık sonradan söyleniyor :wink:
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

SEVMESEYDİMDE KEŞKE DEMESEYDİM NE ZOR İŞMİŞ SEVMEK AMA (VİCDAN İNSANIN CEHENNEMİDİR )***BACON****
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

KESKELERE BAGIMLI BIR HAYAT CURUMEYE MAHKUM RUH...UMARIM KIMSENIN BASINA GELMEZ .... BENBILE INANMADIM HERKES YASAYACAKTIR BU CIKMAZI....EYWALLAH.....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

aklıma gelse de boğazımda düğümlenir kalır çıkmaz keşkeler söylemekten utandığımdan ya da pişmanlığı gururuma yediremediğimden belki de hep ileriye bakabilince yenebiliyosun
pişmanlığı ama hangimiz pişman olmadı veya olmicak bu hayatta
keşkeleri olmayan bi insan ya yalan söylüyordur ya da ölüdür.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Keşke Yanımda Olsaydın Herşeyim!!!
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

keşkeler olmasın hayalleriniz olsun ve onu gerçekleştirmek için çalışın keşke demek için fırsatınız olmayacaktır
umit_shady

OOOHOOO BOZCAADA COK SALMISSIN KENDINI....TOPARLAN BIRAZ.....KESKELERE MAHKUM SURMEZ....
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Saol kardeşim eyvallah ...
Ama harbiden Ninni Bu Hayat yaaa..
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

biliyorum bozcaada NİNNİ BU HAYAT!! sana da ii uykular :D :)
umit_shady

NINNI MI??? YAPMAYIN YA!!!! NERESI NINNI YA DA BEN NEDEN HISSETMIYORUM... BEN HEP UYKUSUZ...SORUN BENDE MI ACABA HA BOZCAADA????