Kişisel tartışmaların foruma yansıtılması

Gerekli Bildirimler, Site duyuruları...
Lütfen Bu Bölüme Yazılanların Tamamını Okuyunuz...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
Mesajlar: 2604
Kayıt: Cuma, Haziran 21, 2002 11:11
İsim: Murat
Konum: Giresun
Yaş: 39

Kişisel tartışmaların foruma yansıtılması

Mesaj gönderen Bugfixed »

Site harici gerçek hayatta yani kısaca sanal dünya harici yaşanan olay tartışma vb. konuların forumlara yansıdığını görmekteyiz.

Bizler ta siteyi kurarken bile duyurularımızda kurallarımızda zaten bunları belirtmiştik. Zaten sizler de siteye üye olarak o kuralların hepsini yapmakla mükellefsizinizdir.

Son birkaç aydır süregelen engellemeye çalıştı isekde işin ta mahkeme boyutlarına varması itişmelerin mesajsal itişmelerin olduğuna şahit olduk.
Her ne kadar da az çok siteden dolayı bu 3 arkadaşı da tanıdığımız için sadece o sataşma mesajlarını silmeye çalıştık diğer üyeler görmeden diğer üyeler rahatsız olmadan.

Ama burası sataşma mekanı değil. Bunu tekrar söylüyorum kurallarımızda da belirttik.

Bu sebeplerle haklı veya haksız o konuları buraya taşıyan sebep kendisi olsun veya olmasın o 3 arkadaşıda(umit_shady, DeepSenSe, blackpearl) siteden uzaklaştırıyoruz. Ha farklı rümuzlarla kayıt olabilirsiniz. Aynı konuları yapmayacaksanız tabi. Yoksa gene aynısı gereği yapılacaktır.

Bu zamana kadarki "konu harici" zevkle okuduğumuz herşeyiyle düzgün mesajlarınız oldu. Katılımlarınız oldu. Onlar için de sonsuz teşekkürler. Kimse de kusura bakmasın en güzeli bu arkadaşlar.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.