Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

komiks...!!!

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
acımasız

komiks...!!!

Mesaj gönderen acımasız »

Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve kadın adama bakıp:
"Çok ilginç! Sen erkeksin ben de kadın. Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir" der.
Müthis¸ heyecanlanan adam: "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla.
"Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın, şarap şişesini adama uzatır. Adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir. Kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar:
"Sen içmeyecek misin?"
Kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!"
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kusura bakma acımasız kafam çok dalgın.Burdaki espriyi anlıyamadım :roll:
KuLeLiLi

Mesaj gönderen KuLeLiLi »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

valla ben anladım akıllı kadınmış ne diyem :) kadın değilmi abi başka bişey beklemeyeceksin :D
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Gılman ohalde başka bir zaman oku abi... :)
güzeldi...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

harbiden güzeldi ya....screamcim kadınların zekasını bi nebzede olsa algılayabilmen için sana "onunla bir gece" isimli filmi öneriyorum!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

thanks melis o filmi biliyorum izlemiştim o film yerine Kasımda Aşk Başkadır ı önerseydin daha güzel açıklamılş olurdun neyse zaten demek istedim şeyi burda anlatırsam tartışma olur boşverin...!
melissa__

scream eğer sen kasımda aşk başkadır la kıyaslıyosan şu jonuşulanlardan hiç bişi anlamamışın demektir!o bi aşk filmi?onunla bir gece yse traji komik bi hikayee...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ben o filmi önerirken aslında demek istediğim şey şuydu kedının erkeği kasımı olması için verdiği çaba ve sonun da da kazanması ve bunu türlü planlarla yapması yani anlatabildim mi meliss
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

evet işte kadın zekası :wink: :D
melissa__

tamam kadının adamı tavlamak için yaptıkları zekicedir ama film bunun üstüne değil,hoş bir aşk ve çok hüzünlü biten sonu...benim bahsettiğim film ise tam olarak konumuzu işleyen bi film...anlatabildim???
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

anladım :lol:
melissa__

kumralada biz seninle hemcinsiz dimi??
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

neden sordun ki?
evet
melissa__

kadınlarla ilgili konularda hep yanyana geliyoruz da ondan sordum!