Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KONUMUZ DÜŞÜNMEK...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
kamadullah

Mesaj gönderen kamadullah »

deep-sense senin o gün kafede oturdugun iki kişi benim arkadaşım sen çıktıgın kişiyi tanımamışsın adam gibi sevdin öylemi ya o nasıl sevdi kıskançlığını böyle
savunma o arkadaşının çıktığıydı böyle birşey düşünmek çok ayıp ama seni çok sevmişti gözlerinin içi parlıyordu onu hiç böyle görmemiştim onu çok üzdün sen eğer orda olsaydım bunlar olmazdı bizde kuraldır biten birşey bir daha olmaz sakın kimse bize adam gibi sevmeyi öğretmesin biz dört kişi deli gibi sevdik hala içimizde acı çekiyoruz bunu siz anlamazsınız sakın yorum yapmayın deep-sense sakın özür dileme bunuda bekleme tamam
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

hep böyle olur zaten...iki taraf yıkılınca...birinin yanındakiler onu savunur diğerine düşman olurlar....diğerinin yanındakiler de o birine....hiç bilmezler,görmezler sanki,İKİ TARAF DA YIKILDI!HER İKİ TARAF...!!!