Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KONUMUZ DÜŞÜNMEK...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
romantic_dewil
Üye
Üye

KONUMUZ DÜŞÜNMEK...

Mesaj gönderen romantic_dewil »

Ben aynaya bakınca
Aynayı görürüm, ilkin.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

özür dilemekle bir yanlışınızı düzeltebildinızse, bilin ki o yalnışınız küçük birşeydir...

ÖZDEMİR ASAF...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

umit_shady yazdı:özür dilemekle bir yanlışınızı düzeltebildinızse, bilin ki o yalnışınız küçük birşeydir...

ÖZDEMİR ASAF...
...ya da yanlışınız büyük olduğu halde düzeltebildinizse,bilin ki size verilen değerin yanında o yanlışınız küçücük birşeydir.

Sen dedin bana 'Git!'...Sonra ben dedim sana 'Git!',gittin!Ama ben senden hala gidemedim!Anladım ki sana git denilse de,gitmek istesen de GİDEMEMEKMİŞ ... .
kamadullah

Mesaj gönderen kamadullah »

deep_sense git demek yada sana git denilmesi sence herşeyin bitmiş olmasımıdır. sana git diyen kişi bunu neden söylemiştir git demek için sence içinde nasıl bir fırtına kopmuştur bunu hiç düşündünmü? yada senin git dediğin kişinin gidişi nasıldır acaba? ya dik yada boynu bükük... bunu hepinize soruyorum sizde yüreğinize sorun birisine git dediğiniz zaman bunu dilinizlemi yoksa yüreğinizlemi söylediniz asıl önemli olan bu. sen git kelimesini nasıl söyledin yada sana söleyen nasıldı?
DeeP_SenSe

okadar merak ettin madem,söyleyeyim.O 'git' derken içindeki fırtınayı bilmem ama dışındaki fırtına benim laflarımı ağızıma tıkacak kadar,o an gözyaşlarımı tutamamama neden olacak kadar hırçın,şiddetli ve kördü!Hem kendi hem yüreği öyle kördü ki ağlarken ona baktığımda bir robot gibi donuk,acımasız bir katil gibi soğuk bir ifadeyle bakıyordu bana!Öyle ki,gözyaşlarımı görmedi bile belki!Oysa ben hep hatırlıyorum onun o en garip halini.Ben 'git' derken o beni görmedi,...okudu.Çünkü ancak kalemimle söyleyebilirdim ben,yüreğimden gelmeyince dilime düşemediğinden!
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

Şu anki duygularını biliyormusun deep_sense?! aradan zman geçti birçok şey değişti onun düşünceleride...şu anda büyük bi pişmanlık duyabilceini hiç düşünmedinmi veya hala seni sevdiğini! o sırada herkes güçlü görünmek ister peki ya sonra?
DeeP_SenSe

şu anki duygularını tam bilmiyorum,fazla konuşmadı benimle.Oysa benden ayrılmakta okadar kararlıydı ki...Benimle tekrar birlikte olmak için aynı kararlılığı neden gösteremiyor???Çok şey mi bekliyorum?!...Belkide o,beni bensiz yaşamayı daha çok sevdi! :cry:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hasretler başlıyor desenize....
Adam gibi sevenlere yazık...
Hep adam gibi sevdik hep kaybettik...!!! :(
DeeP_SenSe

Bozcaada yazdı:Hasretler başlıyor desenize....
Adam gibi sevenlere yazık...
Hep adam gibi sevdik hep kaybettik...!!! :(
İŞTE BUDUR!
Adam gibi sevmenin sonu kaybetmekse eğer,biz de adam gibi sevmeyelim bundan sonra!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ben de adam gibi sevip kaybedenlerdenim ama bunun vazgeçilebilecek bişey olduğunu zannetmiyorm yani elinde olan birşey diil bence başarabilene ne mutlu
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

DeeP_SenSe yazdı:okadar merak ettin madem,söyleyeyim.O 'git' derken içindeki fırtınayı bilmem ama dışındaki fırtına benim laflarımı ağızıma tıkacak kadar,o an gözyaşlarımı tutamamama neden olacak kadar hırçın,şiddetli ve kördü!Hem kendi hem yüreği öyle kördü ki ağlarken ona baktığımda bir robot gibi donuk,acımasız bir katil gibi soğuk bir ifadeyle bakıyordu bana!Öyle ki,gözyaşlarımı görmedi bile belki!Oysa ben hep hatırlıyorum onun o en garip halini.Ben 'git' derken o beni görmedi,...okudu.Çünkü ancak kalemimle söyleyebilirdim ben,yüreğimden gelmeyince dilime düşemediğinden!
belki cok ozeli merakediyorum ama neden bukadar hırçın ve körce git dedi.bence oda onemli bence neyapmadın veya neyaptın ona ???ya neden hep git diyenler suçlu gidenler gittikleri içinmi suçsuzmu yani söz dinledikleri için kısacası sen oyle dedin ben yaptım .
bide bir nehirde bir kere yıkanabilirisn birdaha geri dönüşü yok donsenbile aynı güneşi aynı nehiri bulamazsın birak anılarınla yasamayı
ama bir kadeh sarap bir kırmızı gül gördüğündede saygılıyla minik bir tebesümle anmayı bil
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Adam gıbı sevmezsek zaten sevmemısızdır. Adam gıbı sevmelıyız kaybetsekte herseye ragmen yınede adam gıbı sevmelıyız ...
DeeP_SenSe

desireakata yazdı:
DeeP_SenSe yazdı:okadar merak ettin madem,söyleyeyim.O 'git' derken içindeki fırtınayı bilmem ama dışındaki fırtına benim laflarımı ağızıma tıkacak kadar,o an gözyaşlarımı tutamamama neden olacak kadar hırçın,şiddetli ve kördü!Hem kendi hem yüreği öyle kördü ki ağlarken ona baktığımda bir robot gibi donuk,acımasız bir katil gibi soğuk bir ifadeyle bakıyordu bana!Öyle ki,gözyaşlarımı görmedi bile belki!Oysa ben hep hatırlıyorum onun o en garip halini.Ben 'git' derken o beni görmedi,...okudu.Çünkü ancak kalemimle söyleyebilirdim ben,yüreğimden gelmeyince dilime düşemediğinden!
belki cok ozeli merakediyorum ama neden bukadar hırçın ve körce git dedi.bence oda onemli bence neyapmadın veya neyaptın ona ???ya neden hep git diyenler suçlu gidenler gittikleri içinmi suçsuzmu yani söz dinledikleri için kısacası sen oyle dedin ben yaptım .
bide bir nehirde bir kere yıkanabilirisn birdaha geri dönüşü yok donsenbile aynı güneşi aynı nehiri bulamazsın birak anılarınla yasamayı
ama bir kadeh sarap bir kırmızı gül gördüğündede saygılıyla minik bir tebesümle anmayı bil
Çok saçmaydı çoookk...Hem ben saçmaladım,hem o!Saçma olmasa bukadar üzülmezdim belki,tamam derdim,o haklı ya da tamam ben haklıyım derdim,kolay kabullenebilirdim.Çocukça bir kavgaydı ama bedeli çok çok ağır... :(
Belki burdan o da okuyacak ama anlatırım,tutamam içimde,içimde tuttukça daha ağırlaşıyor,anlattıkça daha hafifliyor sanki...
Kısaca; 4 kişi oturuyorduk,onun en samimi arkdaşı ve kız arkdaşı,o,ben.El ele tutuşmuştuk.Kız arkdaşı,telefonunu tamire verdiğini söylediği an elimi fırlatması ve aceleyle kendi telefonunun kartını çıkarıp,telefonunu o kız arkadaşa uzatması bir oldu!Ben o aceleciliğini heyecan sandım,ona karşı heyecanlandığını,ona başka şeyler hissetmeye başladığını sandım.Öyle ki beni unutmuştu o an,elimi fırlatmıştı o an!...Sonra bana 'nasıl böyle birşey düşünebilirsin?!' demişti,ben böyle düşündüğüm için özür dilerken,o sinirli sinirli 'geri dönüş yok,geri dönüş yok...' diye laflarımı ağızıma tıktı!Oysa o da bana böyle birşey düşündürttüğü için özür dileseydi...ya da bana zaman ver sonra konuşalım deseydi...saçmalama deseydi gelip yanıma,ben sadece seni seviyorum deseydi...ama...ama 'ben seninle birlikte olarak saçmalamışım' der gibi BİTİRDİ!!!
Şimdi pişman biliyorum,ama birdaha böyle bırakmayacağına güvenemiyorum,'bana son kez güven' de demiyor diyemiyor zaten!Ne o bana dönüyor,ne de ben ona!!! :cry:
requiem

Mesaj gönderen requiem »

adam gibi sevmek ne demek ?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

desireakata ve deep_sense lütfen daha uzatmayın.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.