Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KRAL TESADÜFLER

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

bnce o kadar aman aman bi olay deil sonuçta onlarda bizim gibi sıradan kişiler tek farkları bütün türkiye tarafından tanınıyo olması...bn o kadar heycanlanmam açıkçası :P
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

tesadüf denen şey neden sonuç ilşkisidir bence.biri falanca yere yemek yemeğe gidiyordur.aynı saatlerde sen belki uzun zamandır orda yemediğin için özlediğinden bir gideyim demişsindir,belki de o an gidecebileceğin en yakın yada en uygun yer orası olduğu için aynı yeri tercih etmişsindir.yada bir arkadaşın kolundan tutup hadi seni şuraya götüreceğim demişltir.burada iki insanın olasıklıklardan bir tanesinin kesişmesi var.iki ayrı kişininde yapabileceği bir sürü tercih varken bazen bu tercih bile değilken kesişirler bir yerde...ben bunu çevremize sürekli olarak yaydığımız enerjiyle açıklıyorum.çok şanslıyım.bana göre bunun en önemli nedeni hayatın enerjisine paralel yaşamak.birde tabi kendini şanssız olduğuna inandırmaktan vazgeçerek şansa yol vermeye başlamak faydalı..şanssızlığından dert yananlara duyurulur...
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

ne murat kekilli kaldı ne feridun abim kaldı tanısmadıgım hepsiyle tanıstım yanlız biriyle tanısmama gerek yok zaten onu çok iyi tanıyorum haluk levent abimide ceza evinde yatarken ziyaretine gittim bir tanıtık arkadaş sayesinde onun sayesinde tanıstım ne günlerdi o günler :D
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yaaa bu tesadüfler beni de hiç sevmioooo
en sevmediğim kişilerle sık sık karşılaşıyorum!!
Görmek istemediğim kişiler karşıma çıkıyo bu aralar !!

Tesadüfler peşimi bırakın!!
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Bizim tesadüf dediklerimiz,bizi şaşırtan anlar ya da olaylar sadece.Tesadüf diye birşey yok bence,herşeyin en az bir anlamı var...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

anladım ki kral tesadufler.. anlamlı olan da tesadüflerın ta kendısı...