Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

küçülmek...alçalmak...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
_paranoya_

küçülmek...alçalmak...

Mesaj gönderen _paranoya_ »

biri sana aşık olduğunda ve sana ihtiyacı olduğunda sen ona karşı birşey hissetmesende ona birkaç şey söyleyip biraz yardımcı olmak seni çok mu küçültür, ya da normal gözle baktığın bir insanın sana aşık olduğunu duyunca gözünde neden bu kadar alçalır...
bence biraz kendini onun yerine koysan birkaç kelimene hatta birkaç bakışına nasıl ihtiyacı olduğunu anlarsın...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

herşey empatide bitiyor kendini başkasının yerine koyabilme yeteneğine sahipsen asla sana yapılmasından haz etmiceğin bişeyi başkasına yapmazsın.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

samimi bir arkdaşınsa,uzaklaşırsın...ama seni seveni küçük görüyorsan bence kendin biraz küçüksündür.
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

Senden birşeyler saklıyorum ve bunu da sana söylemiyorum...
sana karşı ne kadar yürekliyim değil mi???

PEKİ YA KENDİME KARŞI...asla yukseltmem kimseyi bır baskasını yükseltmek için...
sertac uresin

Mesaj gönderen sertac uresin »

PEKİ BİRİLİŞKİYİ KURTARMAK İÇİN ÇOK KISA SÜREDE OLSA GURURDAN VAZGEÇMEK ÇOK MU ZOR ?
küçültür mü insanı
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Eğer acı çektirirsen aynı acıyı ileride mutlaka çekersin...
Sen yaparsan sana da yapılır böyle düşünmek lazım bence 8)
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

Bence kesinlikle sevmediğin bir insana seni seviyor diye yakınlık göstermemek gerekiyor.o kendi sevgisinden kendisi sorumlu.ama tabi bunun alçalmakla ilgisi yok.ben sevmediğim biri tarafından sevildiğimde bu benim canımı sıkıyor.dengem bozuluyor.onun adınada üzülüyorum.ben onun beni sevme hakkına saygı gösterdiğim gibi oda benim anlayışımı sömürmemek zorunda.bu genellikle dengeye oturmaz.ya sevilen kişi aşağılar onu,ya anlayış gösterir ve sevdiğini söyleyen insan ısrarla üstüne gelir.
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

ucuckelebek yazdı:Bence kesinlikle sevmediğin bir insana seni seviyor diye yakınlık göstermemek gerekiyor.o kendi sevgisinden kendisi sorumlu.ama tabi bunun alçalmakla ilgisi yok.ben sevmediğim biri tarafından sevildiğimde bu benim canımı sıkıyor.dengem bozuluyor.onun adınada üzülüyorum.ben onun beni sevme hakkına saygı gösterdiğim gibi oda benim anlayışımı sömürmemek zorunda.bu genellikle dengeye oturmaz.ya sevilen kişi aşağılar onu,ya anlayış gösterir ve sevdiğini söyleyen insan ısrarla üstüne gelir.

çok çok doğru :!: :!: :!: