Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KURTLAR VADİSİ

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bu denli yorumuna şaşırdım ahmetim :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

ben bu ölümü üzeyir garih inkine benzettim birazcık.ve bence dizideki olaylar tamamen olmasada gerçektir.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

arkadaşlar baron gizli cemiyetin bir üyesiydi,inisiyasyonla girdiği gibi sahte bir afarozla da aralarından ayrıldı.tabiki ölerek.çünkü grup üyelerinden olan karahanlı örgüte ve tapınak şövalyelerine ,hedeflerine uyamadı kendi yoluna ayrıldı.her yıl bir kez toplantı yapan gizli örgüt(yılan kardeşliği,opus dei ,illüminati...) afaroza karar verdiler..yıllarca kendilerine ait olan özel şive ve kelimelerle onu öldürdüler..

benim anlamadığım nokta şu baronun yakılarak idam edilmesi gerekiyordu ama bıçaklandı...bu tarz giz cemiyetleri genelde üyeleri atarken bmöyle yaparlardı...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

yavuz sen bu filmde oynuyormusun yoksa senersti veya yöcnetmenimi tanıyorsun. bu kadar biliyorsan film nasıl son bulacağınıda anlatta boşuna izlemeyelim :twisted: :twisted:
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

hayır dostum filmde oynamıyorum lakin masonlarla ilgili bildiğim ufak tefek şeyleri söyliyeyim dedim bölümün dfaha iyi anlaşılabilmesi için.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

:lol:
.Terazinin Hüznü.
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

tamam

çizdimm oynamıyorum
:?=)
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

hayatimda ne bu dizi ne baska bir dizi izlemem hepsi sacmalik insani daha ommol yapan seyler
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

arkadaslar bence cok zararli bi dizi.boylesi olamaz ya.bunu goren gidip tum sevmediklerini vurur ya nasil olsa bisey olmuyo diye
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

film izleyerek etkisinde kalarak birşeyler yapan ya çocuktur, ya karakterini henüz kazanamamıştır ya da akli dengesinde problem vardır bence. İnsanlar etkilecek diye dizi ye itham etmek yanlış olur hangisi olursa olsun.
.Terazinin Hüznü.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

filmi şöyle derinden bir seyretmek insana neler anlatını anlar günümüz
türkiyesinde gecen ve bunlarının çoğunun gerçekleşmesi herhalde insanlara
biraz olsun ders olur . ordaki karakterler gercek hayatta olması gerek deyil bunlar
hepsi senaryo ama onları örnek almak bence delikdir eee adam baronu vurdu sen kimi vurcan bakem söle yok kimseyi vuramazsın orda kanun yok burda kanunlar kimse
kimseyi vuramaz hadi polat öldü sendemi ölcen eh artık onuda yaparlar yani nede
olsa bunları yapanlar bence kendini mafya mafya sanan kendini bilmez kişiler
FederaL

Re

Mesaj gönderen FederaL »

abi sana katılıyorum bu dizi devletin karanlık yuzunu gösteriyor ama abartmıslar mesela Miroglunu göz onune alalım millet parduseli gezmeye basladı takım elbise felan :D ben bu tur dizileri cizgi film gibi izlerim benim icin insanlıgı anlatacak bir film olacak insanlar kişiligini tanıyacak insan oglu suan yaşının degerini bilmiyor beyinleri yerine oturmamış insanlar tanıyoruz neyse bu kadar zırvalama yeterli

ABİM YAZMIŞ ZATİ By BugFixed bladerim :arrow: :lol: tarikbolat
Scream

Mesaj gönderen Scream »

polat baron oldu ya konseye üye olur olmaz baron seçildi benim şaşırdığım nokta başından berş tüm oyunları oynaya samuel miş ne adam ya bana göre polat samueli öldürüp yada konseyden çıkartıp laz ziyayı geri getirtmek :D artık bundan sonra neler olacağı muanma
FederaL

Mesaj gönderen FederaL »

Haklısın samuel zati ipi önceden cekilmişti Polatında Baron olmasıyla işler daha kolaylaşmıstır.
Zannetmiyorum Lazziyanın geri gelebilecegini gizliden belki destek verebilir ama polat var diye
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

gerçekten iyi bi dizi bende takip ediyorum ama biraz da abartılı bunu hrekes kabul etmeli