Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KURTLAR VADİSİ

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi Bu polatın hayallerinden bıktım artık son bölümde gömdüler herifi o bile rüyaymış bu kadar da olmaz yaa
Çok saçma!!
Oyun oynuyorlar milletle!
Çok sinirlendim yaaa!!!! :oops:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

kurtlar vadisi sezon finali ile veda etmişti ekrana bu yılki yeni yayın döneminde dizi kanal d de yayınlanacak ve 15 bölüm sonra bitecek. bitiminim hemen arkasından sinema filmi çekilecek. son 3 yılşdır yayınlanan dizide polatı raci şaşmaz canlandırıyordu bu sezonda da kimin canlandıracayıbelirsizmiş.
edindiğim sonm bilgiler.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Raci Şaşmaz çıkarsa diziden izlemem ben bidaaa
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Pek izleme fırsatım olmuyor bu diziyi lakin bir ülkenin reyting rekoru kırıp insanların dillerinden düşmediğine göre bu dizide birşeyler var demekki. Geçenlerde gazetede okumuştum dizinin son 4 bölümünde oynaması için Al Pacino ya teklif götürülmüş ve büyük oranda anlaşılmış. Dizinin son bölümleri ise kanal d de yayınlanacakmış. Medyanın yalancısıyım .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
ilkyaz

Mesaj gönderen ilkyaz »

[colo :P :P bir r=darkred][/color] :P
bidefa memati ölmedi.ayrıca mantıklı düşünürsen memati öldüğünde dizinin bi reytinginin kalmadığını anlarsın.bence dizideki oyuncuların hepsi çok başarılı ama memati daha duygu yüklü oynuyor.özellikle sinirlendiğinde sanki gerçekte yaşıyormuşuz gibi oluyor. :wink:
macro

Mesaj gönderen macro »

arkadaslar kurtlar vadisinin dizilerini nasil indirebiliriz
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

abı bu dızı ıcın ısten gec cıkıyorum .....ınanılmaz fanatıgıyım..burda bı kac arkadasla (ıngılızlerle) seyredıyorum ....burda bıle yenı bır ekol olustu ...benden cok fanatık oldular ....dızı baslamadan her hafta bırısının evımde toplanıyoruz ...beraber seyredıyoruz ....bu uydu buyuk bır olay yaaaaa
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

insan öldürmenin çok güzel birşeymiş gibi gösterildiği bir dizi. bir çok insanımız ölüyor maganda kurşunlarıyla. izlyene saygı duyarım ama özellikle 15-16 yaş arası gençlerde hatta çocuklarda müthiş bir mafyalık özentisi uyandırıyor. en azından o yaşlardaki çocuklara izlettirilmese..

Silahsız savaşsız ve mafyasız bir ülke ve dünya dileğiyle...