Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

lavinya.net serüveniniz

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Rkoycu
Üye
Üye
İsim: rüştü levent

Re: lavinya.net serüveniniz

Mesaj gönderen Rkoycu »

Benim ki degerlı bır abımın bu sıteyı yaparken merakla onu ızlemem ve
o her koptugunmda bende onunla koptum ve artık hep buradayımabii elıne saglık..
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

başak bır ferıdun düzağaç la ilgili sitede kısacık sürede bır arkadas edınmiştim.o kadar çok konuşmuyorduk o zamanlar.ama kız amelıyat oldu.ben de zıyarete gittim.orada bu sıtenın moderatörlerı de vardı.daha önce siteye bır kaç kez girmişliğim vardı ama üye bıle değildim.öyle arada okuyordum.scalon ablamı tanıyordum sadece yzılardan.hastanede o benım yeldacım dedı :shock: ben de baktım çok sıcak ve tatlı ınsanlar var.hemen üye oldum. :D
akInCa
Üye
Üye

Mesaj gönderen akInCa »

Tarih 4 Şubat 2007 günlerden Pazar, gece yarısını geçmişti. Uzun zamandır bilgisayarımda kayıtlı olan fakat o ana kadar hiç dinlemediğim F.D'nin Lavinya şarkısını açtım ansızın. Dinlemeye başladğımda sanki o ana kadar gecenin hep eksik kalan bir yanını tamamladığını hissettim şarkıda. Şarkının hüznü geceye, gecenin hüznü bana çökmüştü sanki evet şarkı bi ayrılığı anlatıyordu ve ben çok ayrılık yaşamıştım. Herşeye rağmen bende buruk bi sevinç yarattı. Ruhum huzur buldu bütün şarkıları kapadım ve sadece lavinyayı dinlemeye başladım. Sana gitme demeyeceğim ama gitme lavinya dedikçe ben tekrar tekrar dinliyordum. Bir taraftanda kızıyordum kendime niye dana önce dinlemedin bu şarkıyı diye.
Şarkıyı dinlerken ve böyle bir siteden habersizken kendime netten solo gitar şarkı akorları arıyordum aramayı başlattığımda linkleri incelerken gözüme birden laviyna.net adresi çarptı şarkınında etkisiyle olsa gerek akorları bıraktım ve lavinya.net" i açtım karşıma ana sayfasında lavinya şarkısının sözlerı olan bir site çıktı heycanlandım siteyi incelediğimde sitenin lavinya şarkısına özel yapıldığını gördüm sevindim tıpkı şarkı gibi içindekilerle beraber sitede sıcacıktı hüzün kokuyordu duygu yüklüydü.
Evet lavinya tüm insanlara hitap ediyor ama herkes lavinyadaki anlamı hüznü bilemezdi anlayamazdı. Bu sitede ki herkesin bu şarkıyı çok iyi anladıklarını ve diğerlerinden farklı özel olduklarını düşündüm ki hiç vakit kaybetmeden bende bu çok özel sitenin kayıtlarına girdim ve lavinya şarkısıyla birlikte lavinya.net serüvenim başlamış oldu ve o anki tadıyla halen devam ediyor. Böyle bir tesadüf herkese kısmet olmasa gerek.

Bu siteyi düşünenleri bu siteyi yapanları alnından öpmek lazım. Bence siz özelsiniz bence siz farklısınız çünkü özel insanları aynı duygularla bir çatı altında toplamışsınız emeğinize sağlık

İYİKİ VARSIN LAVİNYA BEN SENİ ÇOK SEVDİM... :wink:
En son akInCa tarafından Pazartesi, Şubat 5, 2007 02:11 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Ne güzel geldiniz. Hoşgeldiniz. :)
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

çok değişik ve güzel bir lavinya.net serüvenin varmış akInCa... iyi paylaşımlarr..
akInCa
Üye
Üye

Mesaj gönderen akInCa »

hoşbulduk sizlerde güzelsiniz kendimi buldum bi sitede.yalnız tarihte küçük bi hata olmuş 2007 olcak ben dün tanıştım bu siteyle affola. :oops:
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

bir ihtimalden tutundum ben bu siteye sonra bir baktım tutuldum :)
başak siteler de gördüm ama hiç biri burası gibi değil,burası zaman zaman evim gibi sanki...nezaman başladım yazmaya bilmiyorum,bir ara mail değişikliği yüzünden yeniden kaydoldum,nezamana kadar yazacağım onu da bilmiyorum :)
tubi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye
İsim: TUBİ

Mesaj gönderen tubi »

bu siteye ilk üyeliğim değil,üniversite 1.sınıfta keşfetmiştim burayı.. acaba demiştim feridun düzağaç'a ait bir site var mı?ona yazabileceğimiz yada üye olabileceğimiz..bunu gerçekten çok istiyordum..ve google direk lavinya yazdığımı hatırlıyorum sonra çıkan linkleri karıştıra karıştıra buraya ulaştım :D şu an mezun durumdayım ve hala burdayımmm :) ama üyeliğimi yenilemiş olarak...
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Ben bu konudan uzak kalmışım. :? Benim lavinya ile tanışmam 2006 nın eylül ayında oldu.O zaman google da Nev i ararken karşıma lavinya.net çıktı.Yazılanları okudum.İçerik hoşuma gitti.Bide en sevdiğim sanatçının fanlarının sitesiydi.Bir ay boyunca ara sıra girip daha çok fikir edindim site hakkında.Bir ay sonunda üyelik aldım.İyiki almışım.Bu site sayesinde birçok arkadaş kazanmış oldum. :) Ve hâlâ yolculuğumuz devam ediyor..