Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

lavinya.net serüveniniz

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

lavinya.net serüveniniz

Mesaj gönderen sinan »

ben ilk 2003 te üni kayıt olduktan sonra murat abinin (bugfixed) cafeye gitmiştim. sürekli orda takılıyodum. baktım site güzel filan işte. takılıyım dedim siteye. ama pek yorum paylaşma alışkanlığım yok tabi o zaman. çekine çekine giriyoduk siteye :) ilk üyeliğimi (şuankisi burda sinan adı ile aldığım 2.üyelik) yaptığımda böyleydi işte. sonra yavaş yavaş yazdık ettik. baktık kimse yemiyor bizi. başladık hoşumuza giden konulara yorum yazmaya.

sonra bi mail adresi güncellemesi gerekiyor dedi murat abi sağolsun, üyeliğimizi aktif edemedik silindi :)

sonra yaklaşık 1 yıl girmedim lavinyaya okul filan dolayısıyle. 29 eylül 2005 tarihinde bu üyeliğimi açtım yani tam 1 yıl bikaç gündür. ilk mesajımı bir ay sonra atabilmişim :) sonra yine aktifleşmeye başladık. murat abi de sağolsun bizi yöneticiliğe yükseltti :)

:) amma uzatmışım he
~
ansızın gelecek gibisin..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

ben de birkaç forumda yazardım, bi tanesinde de moderatördüm, bi gün merak ettim bu kadar çok sevdiğim bu adamın sitesi yok mu diye..
google'a feridun düzağaç yazdım ve direk bu site dikkatimi çekti.
üye oldum. ilk günler mesajlarımın hemen yayınlanmamasını yadırgadıysam da sonradan alıştım ve şimdi vazgeçilmezim oldu...
katya
Üye
Üye

Mesaj gönderen katya »

Biz de Şebinkarahisarlıyız hem anne hem de baba tarafından ama İstanbul da oturuyoruz.Bilen bilir,İstanbul'da oturan bir Ş.karahisarlı bir aileye mensupsanız her yaz oraya gitmeniz o 1000 km yi bir şekilde aşmanız farzdır.Bizde de babamın Şebinkarahisar sevdası fanatiklik hudutlarını aşmış,enginlere sıgmaz taşmış bir halde oldugundan;sevgili pek muhterem babacıgım bizim bilgisayarın duvar kagıdına Ş.karahisarımın fotografını isterim diye tutturdu.Ben de google dan şebinkarahisar fotografları die girince direkman lavinyayla tanışmış oldum.Sonra baktım site güzel,hem de bu siteyi hazırlayanlar da memleketlim,bari ben de üye olaym,hemşerilerimle kaynaşıyım,İstanbul'da daha fazla dejenerasyona uğramıyım dedim,iyi de demişim..
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

süpersin ya :)
~
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

dur bende yazım :)

sene 2001 de ismi tescilledim arkadaşlar. yani lavinya.net domainini.
1 yıl sonra askerlik olayı girdi yenileyedim domain düştü. 2003 de domaini tekrar kaydedip siteyi açtık. bu zamana kadar isim kimse tarafından bilinmiyordu eklememiştim bir yere. o zamandan bu yana baya bir evrim değiştirdi :) görsellik bakımından. en son hali de diyebileceğimiz halini mayıs 2004 de aldı işte böyle .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ya 2003 ya da 2004 yazıydı.. tam hatırlayamıyorum.. bozcaada'da sıkıntılı yaz günlerimde internet kafedeyken yine hatırlayamadığım bir şekilde tanıştım lavinya'yla.. daha üye değildim o zamanlar.. baktım da, 2004'ün 9. ayında üye olmuşum.. sinan gibi ben de uzaktan izledim başlarda.. yavaş yavaş katıldım siteye.. sonra hem lavinya sevgisi hem de murat sağolsun.. yükseldik sitede böyle :lol: hey gidi günler heyy... 8)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

:mrgreen:
.Terazinin Hüznü.
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

ben anlatma konusunu ertelicem herkes nasıl tanışmış merak ediyorum ... sonra yazıcam sır :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İletişim:

bu işin beklemesi mi olur yaz şimdi bence
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin

Mesaj gönderen sinan »

Zaman, arındır yorgunluğumu artık
Yaban kuşlarını getir yanlızlığıma
Ben ve düşlem rüzgarları yankılanacak
Aralık kalmış penceremde
Oynatılmamış filmlerin perdeleri kaldırdığında

Çünkü hüzünlüdür güneş yanlızca Ay Kadınına..
~
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

:shock:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Hatırlamıyorum aslında... :D
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Ben baktımda ilk mesajımı Ağustos 2005'de yazmışım. 1 seneyi çoktan geçmiş Lavinya.Net serüveni başlayalı. bu süre içerisinde başka serüvenlerde başlamışdı ama hiçbiri bu kadar uzun soluklu olmadı en uzun süreni 1 ay civarıydı kendileri bende yer etmeyi başaramamışlar benim suçum değil onlar iyi değillermiş 8)
Bende tesadüfen tanıştım Lavinya ile günlerden birgün ben yine sıkılmışken geçtim bilgisayarın karşısına açtım Google denen güzide sayfayı baktım baktım...bir an aklıma Feridun Düzağaç geldi bir aratayım dedim ilk karşıma Lavinya.Net çıktı ve sonrası malum tam 1 yıl 2 ay...iyi ki tanışmışım sizinle çok güzel günlerimde oldu bitirmekte zorlandığım kötü başlayıp kötü biten günlerimde hepsinde mutlaka şimdi oturduğum sandalyede şu an yaptığım şeyi yaptım, yazdım. en başta yazarken düşünmedim değil "amaann yazıyorsun ama kim umursar ki???" hiçde düşündüğüm gibi değilmiş umursayan vaktini ayırıp cevap yazan o kadar çok kişi oldu ki. benim için çok önemli bir olay yaşadım birçok şeyden fazla istediğim işe kavuştum yine bu sandalyedeydim.
Ben duracak gibi değilim valla arkadaşlar başladım mı anlatmaya susmam bayağı uzun zaman alıyor çünkü. Sizi çok yormak istemiyorum o yüzden öncelikle Murat iyi ki Lavinya.Net'i hayata geçirmişsin ve tüm site sakinleri iyi ki sizlerde benim gibi burayı tesadüfende olsa keşfetmişsiniz. Sitemizin çooook uzun yıllar daha devam etmesi dileğiyle (son cümleyi bağlayamadım mazur görün artık çok konuşunca oluyor böyle şeyler :D )
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya ben lavinya'nın şarkı sözlerini arıyodum.tesadüfen çıktı karşıma.bilgisayarla pek ilgili değildim o zamanlar.site falan bilmezdim yani.baktım ilk olarak lavinya çıktı.baktım.hoşuma gitti.feridun abi zaten dinlediğim çok değerli bi kişiliktir.forumları gezdim.çok seviyeli ve öylesine açılmamış konular olduğunu gördüm.üye oldum.bayağı üyeliğim devam etti.daha sonra bilgisayarım çöktü.(maaaaleseff)ve üyeliğim gitti elimden :( o kadar süre sonra kavuşmuşum bilgisayarıma girdim nickimi şifremi bi baktım yok böyle bi üyelik çok üzüldüm.sonra tekrar aynı nickle geldim aranıza.bu site ilkim benim.gerek açılan konularıyla gerekse yazılan cevaplarıyla ve en önemlisi ortak bi sevgide birleşmemizle lavinya.net bence çok güzel ve benm için çok özel bi site... :)
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

ben googleden feridun abimi araştırıyorken tanıştım bu siteyle ilk başlarda sadece ziyaretçi defterine arada bir yazardım sonra neden üye olmuyorumki diye düşündüm ve üye oldum sanırım mart 2006 da ve feridun abimin bu kadar seveni olması beni çooooooookk şaşırtmıştı iyiki burdayım ve iyiki beraberiz :P