Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Lavinya ya git demek

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

bliss yazdı:bence sevmek savaşmaktır karşındakine de onun için yapabileceklerini göstermektir gerekirse gurursuzluk yapmaktır

ben hepsini,herşeyi yaptım.gidilmez yollar gittim onun için.gurursuzluk mu gurur kalmadı ki bende.gururum dizlerinde kaldı.ne varsa yapılacak aşkım için dedim yaa herşeyi yaptım ama olmadı.dönüp bakmadı bile.şimdi diyorum ki keşke yapmasamıydım bütün bunları.bilmiyorum.çok çaresiz hissediyorum kendimi. :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

karşılıklı sevme durumları eşit değil tahminimce sizlerin. :(
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
istanbullu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen istanbullu »

yağmurum toprağa yağmayacağım :!: sevgini kalbime salmayacağım :!: satılık sevdalar almayacağım :!: çektiğim çileler ders oldu bana sana gitme demiyeceğim LAVİNYAAAAAAAA :cry:
gece_kusu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen gece_kusu »

ben de aşkıma gitme dedim bi kere gururumu hiçe sayarak iyiki demişim diyorum onun da aslında gitmek istemediğini anladım ama şimdi yine gitmek üzere gibi belkide bana öyle gelio bilmiyorum ama eğer gitmeyi düşünüosa bu defa gitme diyemeyeceğim hep benimle kalmasını istesem bile :(
sokaklarda evcil

Mesaj gönderen sokaklarda evcil »

git demek belki de gitme dememekten daha kolay oluyodur
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

gitme demek en zoru hiç diyemedim..gitme diyemedim,deseydim ne değişirdiki,yine gidecekti,bu beni şimdikinden daha kötü yapardı..neden hep birileri gider,birileri geride onların gidişlerini seyreder...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

git dedim,gelme de dedim
şimdi keşke giden ben olsaydım diyorum...
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

bn lavinyama git demedim,hiç bişi demedim!oda gitmedi ama gitmiş kadar uzak bana... :(
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

Mesaj gönderen yasemin »

canddido yazdı:bn lavinyama git demedim,hiç bişi demedim!oda gitmedi ama gitmiş kadar uzak bana... :(
öfff be canddido en zoruda o değilmi zaten :roll:
canddido
Üye
Üye

Mesaj gönderen canddido »

öle walla....(ama o seçimini yaptı,artık beni ilgilendirmio..) :!:
prenses
Üye
Üye

Mesaj gönderen prenses »

Lavinya
Sana gitme demeyeceğim
Ama gitme lavinia
Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim
İncinirsin yine de sen bilirsin

Sana gitme demeyeceğim
Ama gitme lavinia

Üşüyorsun ceketimi al günün en güzel saatleri bunlar
Lavinia yanımda kal
Sana gitme demeyeceğim
Ama gitme lavinia
Adını gizleyeceğim
Sende bilme bilme lavinia

Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim
İncinirsin yine de sen bilirsin
Ama :cry:

...LAVİNİA SANA DİLİMİZ GİTME DİO AMA KALBİMZİ KAL DİO....BİZCEDE ''GİTME LAVİNİA''....
nadas38
Üye
Üye

Mesaj gönderen nadas38 »

bence gitme kalma durumları olayın yaşandığı şekle bağlı. bazen gitmesi daha iyidir sizin gitme demeniz bi işe yaramaz. bazen gitmek istemez ama gider ozaman kal demezseniz sonra çok pişman olursunuz. bence eğer gitmek istemiyor yani severek gidiyorsa kal demek lazım ama bitirmiş gidiyorsa arkasına bile bakmadan kal demenin bi manası yok hatta giderken arkasından bakmayın derim. sonra üzülürsünüz. bu arada gururumuz var tabii :? onuda düşünmek lazım öyle değilmi.. :wink:
salkimsogut

Mesaj gönderen salkimsogut »

:) aslında bu kanalın sakinlerini cok seviyorum...bazen inanamıyorum acılan baslıklara...bu kadar sevimli;rafine hissederek,bir de bunu büyük bir ciddiyetle agdalı cümleler le hüzünbaz mevzuatllar cercevesinde kelam a dillendirmek;ne olursa olsun güzel olmalı...hani bazen okuyorum da ''hep böyle kal'ınız filan diyorum gülümseyerek ...
''lavinia ya git demek'' :)) çok seker... ''sevgili ye git demek''
elifelifim
Üye
Üye

GİDERSE GİTSİN

Mesaj gönderen elifelifim »

EĞER ÇOK SEDİĞİM İNSAN BENİ , HAYATIMIIZI, YAŞADIKLARIMIZI BIRAKIP GİTMEK İSTİYORSA HİÇ BİR ŞEY DEMEM DİYEMEM.DEMEK Kİ BİR YERDE KOPUKLUK VE EKSİKLİK VAR DEMEKTİR.GİTMEK İSTİYORSA KAPILAR SONUNA KADAR AÇIK, AMA KALMAK İSTERSEDE SONSUZA KADAR KAPALI... :!:
terry
Üye
Üye
İsim: gökhan

Mesaj gönderen terry »

GİTME: desem beni duymazki