Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

live 8 live

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
fugurinan

live 8 live

Mesaj gönderen fugurinan »

Yoksul Afrika ülkelerine destek için düzenlenen, tüm zamanların en büyük konser zinciri Live 8, Pink Floyd 20 yıl aradan sonra tam kadro. ayrıca Elton John, REM, Madonna, Paul Mc Cartney, U2, Sting, Pink Floyd, Stevie Wonder, Bon Jovi, Robbie Williams, The Cure, Cold Play, Jamiroquai, Shakira, Maroon 5, Placebo ve Muse gibi isimlerde var...
bu konserleri izleme fısatınız oldumu bilmiyorum ama ben bu saatte hala izliyorum çok keyifli. g8 ülkelerin bunları dikkate almasını umuyorum...(artık)
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hangi kanal yayınlıyo ki!!
Kusuruma bakma televizyon izlemeye vaktim hiç yok! :wink:
fugurinan

kusura bakma yaw. ben sana cvp verene kadar ... bilgisayarımda sorun çıktı kusura bakma... Ntv de yayınlanıyodu ama tekrarı verirler kesin
Bozcaada

teşekkür ederim!!
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

bi taraftan katletsinler bi taraftan hayat kurtarcam die vaatlerde bulunsunlar!!!! bi taraftan ırakta insanları katledip kendi ülkelerinde sorunsuz yaşama haklarını ellerinden alsınlar ve kendilerinin seçtikleri sözümona liderleri başlarına diksinler bu zavallı insanların!!! sonra da ardlarına taktıkları bikaç isimle sevimli gözükmeye çalışsınlar!! yemezlerr!!! yemezleeerr!!!! umarım o paralar hakketen afrikaya ulaşır...ihtimal vermek bile zor gelio ama ....
fugurinan

zaten bu konserlerin g8 ülkelerde olmasının sebebi bunlara karsı cıkmak. elde edilen geliri hayra harcamaları onların vicdanlarına kalmıs.
Bozcaada

Bu dünyadaki siyaseti hiç bir güç değiştiremez beaa
Her şeyi patronlar ayarlar!!
Olan yine insanlara olur!! :oops:
umit_shady

G8 SESLERI DUUY

Mesaj gönderen umit_shady »

AFRIKA HALKI ICIN YPILAN BU KONSERIN AMACINA ULASTIGI DSUNCESINDYIM..... UMARIM BIRILERI BIRSEYLERI DUYMUSTUR.......EYWALLAH...:))
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

tamam bu ülkelerde olmasının özel bi anlamı vardır belki ama bu ülke devlet başkanlarının özellikle pushun o aptal ve sinir bozucu sırıtması oldukça asap bozucu! onun başını çektiği hiç bi organizasyon bana inandırıcı gelmio...
Bozcaada

Bunların hepsi yalan!!
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

aman yardım etsinlerde :D
fugurinan

dimi :D
Bozcaada

Etmezler beklemeyin etseler bile bi karşılık bilirler!!! :roll:
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

oda dooru bu arada amerika yakında burayada girer diyarbakırda kaliteli petrol yatağı bulunmuş toptan geçmiş olsn... :lol:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Bakın arkadaşlar, yapılan yardımlar yerine varıyor mu, varmıyor mu bunu gerçekten bilemeyiz. Fakat ben vardığına inanıyorum, hem de tüm kalbimle. Ama burada asıl olan; tüm bu insanların bir birlik olabileceklerini göstermek ve duyarsız olmadıklarının seslerini duyurmak. Bunu unutmayın.