Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

lütfeeen yardım edin arkadaşlar

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
MaSaL PeRiSi

lütfeeen yardım edin arkadaşlar

Mesaj gönderen MaSaL PeRiSi »

madde bağımlısı olduğundan şüphelendiğim bi arkadaşım var ve konuşmayı ne kadar denediysem olmadı konuşmak istemedi ve son zamanlarda değişti daha sinirli unutkan oldu alkolde almaya başladı ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana yardımcı olun bu durumda ne yapılabilir onu çok seviyorum ve çok üzülüyorum artık benimle görüşmekte istemiyor ne yapıcamı şaşırdım ya yardım edin lütfenn
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

bence sen onunla konuşmaya çalıştığın için,onun böyle olmasını istemediğin için ve ona yardım etmek istediğin için üzerine düşen vazifeyi yapmışsın... artık fazlası için kendini yormamalısın zaten o arkadaşın ne kadar madde bağımlısı vs. olsada sana karsı büyük bir nankörlük yapmış belli ki sen onu varzgeçirmeye çalıştıkça o senden sıkılmış ve birdaha görüşmek istememiş bu durumda yapacağın hiçbişey yok
bence o arkadaşından uzaklaşimalısın en azından onu yarı yolda bırakmam diyosan eğer o zaman eskisi kadar samimi olmamalısın bence ben olsam uzaklaşırdım öyle insanlardan...................................................
çünkü bu korkunç bişey ve onun yüzünden benim de başıma gelirse???????
zaten böyle insanların benim arkadaşım olma gibi bi sansları yoktur artıkk!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

zor bi durum arkadaşın için üzüldüm ama seninle görüşmek istememe nedenini iyi öğrenmen gerekir,çünkü bilinçli bi karar diil
MaSaL PeRiSi

bahsettiğim arkadaşım eski sevgilim ayrılmış olduğumuz için ve hala birbirimizi sevdiğimiz için görüşmek istemiyo olabilir çünkü sevdiğinden ayrıysan ona bakmak çok zordur bişilere dur diyememekten tekrar verdiği ayrılık kararından dönmekten korkuyo olabilir yada farklı bi nedende olabilir ama bilmiyorum tam olarak ona yaklaşmamı engelliyo konuşmak istediğimde sorduğumda boşver deyip geçiştiriyor bana yapacak bişi bırakmıyor yani anlıycan emrepark :cry:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Dostum,nasılsın seni tekrar buralarda görmek sevindirici...
Arkadaşın için üzüldüm...
Ne olursa olsun onunla konumalısın nasıl yaparsan yap ama konuş...!
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

annesi babası bilmiyolar mı?? yoksa ilgilenmiyolar mı??bence onlara söyle..
MaSaL PeRiSi

arkadaşlar sorunu hallettik böle bişi yokmuş ben öle sanmışım çok sevindim olmamasına yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar çok saolun çok mutluyum çokkkk :)
Petek

Mesaj gönderen Petek »

bak arkadasim,
madde bagimlisi insanlar yanliz birakilmamali, onlar kendilerini yanliz hissettikce durumlari daha kötüye gider.

ne olursa olsun. seni görmek istemese bile onu asla yanliz birakma, o sana ne söyledigini bilmiyor su anda. ne olur ona onun iyiligini düsündügünü belli et.

onu korkutma, sadece onu korumaya calistigini belli et. ama asla yanliz birakma

o henüz uykuda, nelerin icine karistigini bilmiyor, kendine geldigi zaman hersey icin gec olabilir. o yüzden ne olursa olsun ona yardim etmeye calis.

bye :(
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

MaSaL PeRiSi yazdı:arkadaşlar sorunu hallettik böle bişi yokmuş ben öle sanmışım çok sevindim olmamasına yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar çok saolun çok mutluyum çokkkk :)
Petek gelen son mesajı okumadın heralde, ortada bir sorun yok artık... :idea:
MaSaL PeRiSi

saolun arkadaşlar petek sanada tavsiyelerin için teşekkürler umarım bunları yapmama gerek olacak başka bir durum olmaz teşekkürler
paintorebel

Mesaj gönderen paintorebel »

dost benim böyle bi tanıdığım var madde bağımlısı

psikolg seanslar falan derken düzeldi artık eskisi gibi

(ayrıca eski sevgilinse fazla yaklaşman ters tepki yapabilir sana zarar verebilir dikkat et derim ben sana)
Hadi eyvallah...
mangara_

Mesaj gönderen mangara_ »

ailesiyle bilmiomu durumu onlarla konuşmaı denesen
Tragedics

Mesaj gönderen Tragedics »

bencede kendısının yanında olmaya çalış mutlaka yağtıgının yanlış oldugunu anlayıp davranıslarınıda ona göre duzenliycektir. Ailesiyle konusup onlarıda endişeye kaptırıp uzme bence..
blood18

Mesaj gönderen blood18 »

Kardeş önce onla oturup içeceksin aynen onun gibi davranacaksın.sonrada yanında kötü olmuş gibi numara yapacan.O da bu yaptıklarının kötü olduğunu anlayacak ve düzelecektir eminim........
_kordugum_

Mesaj gönderen _kordugum_ »

abi iş hallolmuş :D
Kilitli