Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Lütfen yardım.Ben carizma

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
cacapa
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Sinan

Lütfen yardım.Ben carizma

Mesaj gönderen cacapa »

Murat abi veya diğer yönetici arkadaşlar..
Ben Sinan(carizma).Murat abi, carizma üyeliğimi kullanamıyorum.Msn adresimdeki değişikliği bilgilerime girdim.Ve şifremi değiştirdim.Ondan sonra bir daha carizma'dan giriş yapamadım.Her girişimde "üyeliğiniz aktif değildir.Çünkü şifreniz belirsizdir.Lütfen pano yöneticileriyle görüşün." diye bir yazı çıkıyor.Size ulaşamadığım için yeni bir üyelik almak zorunda kaldım.Murat abicim lütfen carizma üyeliğim hakkında bilgi verir misin?Eğer bir sorun varsa düzeltir misin?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Re: Lütfen yardım.Ben carizma

Mesaj gönderen Bugfixed »

Herhangi bir problem gözükmüyor profiline son girdiğin mail adresine gir bak bizden bir mail gelmiştir. İçindeki onaylama aktifleme linkini tıklaman gerekiyor. Eğer posta kutunda yok ise; "junk" "bulk" "önemsiz posta" "spam" gibi klasörlere de düşmüş olabilir. O klasörleri kontrol ediver.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
cacapa
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen cacapa »

Murat abi bende bir ileti gözükmüyor.Eğer mümkünse aynı iletiden gönderebilir misin?
Çünkü hiç bir yerde yok.Arkadaşımda benim msn e giriyo.Belki o silmiş olabilir. :?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Normalde gidiyor. Bu zaten otomatik yollanıyor elle yollanmıyor. "Şifremi Unuttum" diyerek, bir tane isteyebilirsin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
cacapa
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen cacapa »

Murat abicim.Bana bir kişisel mesaj gönderebilir misin?Sana kişisel mesaj yolluyamıyorum.50 mesaj atma olayından dolayı.Sana bir kaç şey danışmam lazım abi..