Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

magazin programları

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

uyusturucu :P

insanları bilinmeyen bir sebeple kendine ceken ve kendini izlettiren fakat hic bir faydasi olmayan tv programlari...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İzinsiz İnsanların özel hayatlarını araştırmak,gözler önüne sermek günahtır yaa!
En çok kızdıran nokta bu bence.
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

aslinda magazin programlari amacini asmis, ornegin sanatcilarin albumleri, sarkilari hakkinda roportajlar yapilabilir... hem boylece biz de bilgilenmis oluruz, bi nevi reklam olur... ama isi cigrindan cikariyorlar, bir arkadasimizin bile hayatini bu kadar merak etmesken unlulerden bu kadar haberdar olmak insanı sıkar, fakat neden bu kadar izleniliyor bunu da anlamis degilim ...
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

magazinin tanımı nasıl yapılır ki????yani başbakanın tatildeki görüntüleri de magazindir,oğlunun evlenmesi de....ama bunların haber değeri de vardır.magazin de olsa haber değeri taşıması lazım; :!: etik olması lazım herhalde...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ne kadar yazsam az bu konuda,o kadar bayağı,o kadar sahteler ki magazin programları ve o programlarda boy gösterenler.Tamam ülkemizde değil ama dünya üzerinde herhangi bir ülkede katliam(savaş değil) olurken ve hergün onlarca sivil(ki çoğu kadın ve çocuk) can verirken insanların izinli veya izinsiz özel hayatlarının ekranlara taşınması insanlık ayıbından başka bir şey değil bence.Hergün ölü sayısı artsın,büyük güç olarak tanınan ülke veya ülkeler de bu katliama bir son vermek için kıllarını kıpırdatmasın,bizse hala bilmem kimin tangalı şok(!) görüntüleri,bilmem kimin yeni aşkı,bu tür seviyesizliklerle ilgilenelim.Boşuna demimişler demek ki "UYAN ARTIK UYAN!KARANLIK UYKUNDAN..."die.
Rosey
Üye
Üye

Mesaj gönderen Rosey »

tamamiyle katiliyorum, keske sesimizi her yere duyurabilsek, sadece bu forumda kalmamali...
rodi
Üye
Üye

Mesaj gönderen rodi »

YA ABİ BANANE YA KİM KİMLE NE YAPIYO NEFRET EDİYOM ŞU MAGAZİNDEN
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

hiç işim olmaz tv ci değilim :twisted:
Kullanıcı avatarı
CANER
Görevli
Görevli
İsim: Caner

Mesaj gönderen CANER »

çok saçmalar bizene elalem ne yapmış haberlerde bile şu şunu yapmış İNSAF BE BİZDE İNSANIZ :x
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

tamamen nefret ettiğim bi olay :!: izleyen herkese de -çeşitli bahanelerle de olsa- acıyorum.
papatya
Üye
Üye
İsim: derya

Mesaj gönderen papatya »

DEDİKODUYU SEVİYOLRYA , MERAKLILARYA , :!: YAPICAK BAŞKA İŞLERİ YOK YA :!: , BOŞ İNSANLAR YA....NAPLIM.MAGAZİN MERAKLILARI. ONLARDA BÖYLE VARLIKLAR İŞTE :!: :!: :!: :!:
INFAZTEAM
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

Zenginin malı züğürtün çenesini yorar. insanlar bu programları izleyenler neler yapmak istediklerinin hayalini değil, neler yapmaması geraktiğinin farkına varmalı. Yoksa bir noktadan sonra hayata isyan edersin :wink:
INFAZTEAM
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

kültürümüz dışı yada ahlak dışı olarak nitelendirilecek programların yasak hali. (bu jonuda çok kızgınım :evil: :evil: )
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

evet arkadaşlar çok gereksiz programlar bence de.Ya ülkede başka sorun kalmamış gibi milletin özel hayatıyla uğraşıyorlar!..Türkiye yi onlar mı kurtaracak?Ama suç sadece o programları yayınlayanlarde değil!O programları izleyen bizlerde...Biz dedim ama ben izlemiyorum yanlış anlamayın :wink: Biri artık bu tür programlara dur desin lütfen!...
panda
Üye
Üye

Mesaj gönderen panda »

he bi de ben kendi adıma bi kampanya yapıyorum!MAGAZİNE HAYIR BİLİME EVET!....