Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mazoşist

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mazoşist

Mesaj gönderen Bugfixed »

sizde hüzün ne denli? ve iyileri kötüleri ? Karakterinize işleyeniniz varmı ?

"Kendi kendinize mutlu olup olmadığınızı sorduğunuzda mutluluğunuz biter."
John Stuart Mill
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Niye kendime soru sorayim ki, kendime soracağım sorularının cevaplarını bilirim :lol:
stormy_port

Mesaj gönderen stormy_port »

Yaşamda aynaya bakığınta dürüst olan insanlar mutlu olur. İnsanın kandırdığı sadece ve sadece kendisidir.
serseri

!

Mesaj gönderen serseri »

Aslında karekterime işlemesine gerek yok başlı başına içime girmiş zaten ... kendi kenme soru mutluluğumu sormam abes kaçar kendimi mutlu hisediyorsam mutluyumdur değilsem değilimdir böyle saçam soru kendimize sormak biraz abes kaçar :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

kendime her zaman sorular sorup durum doğru cevabı ararım yada doğru yapıp yapmadığımı ve en son soru acaba doğru yada yanlış diye bir şey varmı bunun gibi saçmalıklar :)
Misafir

Mazoşist

Mesaj gönderen Misafir »

Bana göre hüzün anlık birşeydir.Beynime girer ve o an dünyam kararır herşey sıfırdır gözümde hiç kimseyi tanımam.Bu enfazla 1 saat sürer :)
Sonrasında kendime gelirim herşey eskiye döner.Hüzünle yaşamayı sevmem yani.
İyi ve kötüler hakkında diyeceğim şeyse ; Durumuna göre davranırım.Karşımdaki insan o an kötüyse kötüyüm,İyiyse ondan iyi olurum.
Sonuç olarak Hüzünle yaşamayı sevmem.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hüzün bendedir herşeydir.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Hüzünle mutlu olmak güsel birşey aslında.Bazen deniyorum.Ama dediğim gibi uzun sürmüyor.Hüzünle yaşayan insanların yanında durmayı çok severim.Çünkü O tür insanlar yanlarında neşeli insanlar arar.Onlarla anlaşmak benim için çok kolaydır:D
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

hüzün kovan kuşu

Mesaj gönderen Bugfixed »

Hüzün kovan kuşu gelmiş gecenin yanağına konuvermiş ay tenli aşık şarkıma karşılık vermiş :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

o parçaya bayılıyorum. :wink:
acımasız

Re: hüzün kovan kuşu

Mesaj gönderen acımasız »

KaraDüş yazdı:Hüzün kovan kuşu gelmiş gecenin yanağına konuvermiş ay tenli aşık şarkıma karşılık vermiş :)
ahh ahh bir an dalıp gittip :arrow:
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

:roll:
En son buralarsoguk tarafından Perşembe, Eylül 16, 2004 00:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
dipnoisti

hüzün mü?buyrun benim..

Mesaj gönderen dipnoisti »

beni mutlu eden şeyler maddi varlıklar olmadığı mutsuz eden şeyler de kesinlikle maddi karşılığı yüksek olan şeyleerin eksikliği değildir.sevmeye ve sevilmeye çok ihtiyacı olan birisiyim anlayacağınız.ama hayat benim karşıma hep beni hüzünlendirmek için yaratılmış kişileri çıkarınca ben de artık sevildiğimde bile hüzünlenen kişiliğe büründüm.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

--
:shock:
--

Bilmem ki nasıl anlatsam;
Nasıl, nasıl, size derdimi!
Bir dert ki yürekler acısı,
Bir dert ki düşman başına.
Gönül yarası desem...
Değil!
Ekmek parası desem...
Değil!
Bir dert ki...

Dayanılır şey değil...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ben hüzünler ülkesinin hüzünperest prensiyim...

ben ve hüzün ayrılmaz iki muhteşem ikiliyiz...