Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

melankoli

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

İnsan melankoliyi kendi yaratıomuş yha.mutluyken mutsus olmak mutsusken mutluluğu yaratmak bizim elimisdeymiş.melankoli karamsar düşüncelerin esaretindeki insanların haykırışı,yaşamı,hayat tarzıymış. :? ..yazıcak bi şe bulamıorum eskisi kadar.hoş eskiden ne yazardımki orasıda tartışılır.nese ara ara urarım yine ..hoşkalın!
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

nilüferin melankoli die bi şarkısı vardı ? yoksa nilüferin deilde başka birninmiydi yha? adamo die biri vardı onun muydu yok sanırım deniz ve mehtap onun du yoksa o da mı başkasınındı amaaan nese işde
... :roll:
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

melankoli şarkısını sanırım nükhet duru söylüyor.bir de melankoli güzeldir ama melankolinin bile tadını çıkarmak lazım bazen.özellikle onunla yaşamaya alışmışsan yalnızlık anında peşini bırakmayan tek şeyse sevilmeye değer. :D
nova

Mesaj gönderen nova »

NİLÜFER'İN..
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

doru yha.. yalnızlıkla melankoli farklı bişe bence..
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

Beni Bana veren allah; İçime bu aşkı atmış,
Beni benden almak için; bilmeden seni yaratmış.
Lokmanı yok ilacı yok, yoklamadık zamanı yok,
Biliyorum çaresi yok
Kaderimde bu da varmış.
Çektiyimi kimse bilmez, İsyan etsem farkedilmez,
Feryad olsam kimse duymaz,
Kaderimde bu da varmış.
Bir hayin bıçak içimde, yastığımda, düşlerimde,
O bitmeyen gecelerde,
Kaderimde bu da varmış.
Hem deli hem divaneyim , serserinim , avareyim,
Bilmiyorum ne haldeyim?
Kaderimde bu da varmış!
desdinova

Mesaj gönderen desdinova »

aslında melankolik olmaya bayılmamama rağmen melankolik kişilikleri seviyorum.arkadaşlarım hep onların arasından,gerçi malesef benimde pek farkım yok ama....