Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

melankoli

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
AzazeL

melankoli

Mesaj gönderen AzazeL »

ben geldim tekrar aranıza ve ben varsam depresif konular da var demekdir yine bi çıkmaz yine karanlık yine yıldızlar..:) bazen bu depresyon işini çok mu abartıyorum ne biri bana bunun açıklamasını yhapabilrmi depresyon ne?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hoşgeldin azazel. ya çoğu insanda bu böledir. Hüzünsüz yapamaz bazıları da bu8na eğilimlidir. daha derindir bu konu aslında. neyse tekrar hoşgeldin.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Her insan kendi depresyonunu yaratır...
En kısa sürede bir uzman görmen gerekir gerçekten depresyonda olduğunu hissediyorsan...
Bu sorunun cevabını burada alarsan bizler sadece yaşadıklarımız anlatarak, konunun uzmanını olmamazın verdiği tecrübesizlikle seni yanlış yönlerdiririz ve bu da seni daha çok içinden çıkamadığın bir hale sokar.
Konun başlığı melankoli ama sen depresyondan bahsediyorsun. İkisi farklı şeyler... Depresyonun daha çok hayata küsmek ve yaptıklarının zevk almamak yada bir eşyler yapmak istememeyi barındırır içinde ama melankoli ise hüzünlü olma ve bundan zevk alma durumudur...
Nacizhane söylediklerim doğrultusunda tekrar bir düşün ve her bir birey yeryüzünde değerlidir. O yüzden bir profösyenelden yardım alman seni daha mutlu bir kişi yapacaktır...
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Melankolik Bence Zevk Almamak Değilk Hayata Küsmek Yaşama İsteğini Görleştirmak En Kesin Çözüm Psikolok Gözetimi Altında Tedavidir Ama Kesin Tavsiyem Bakır Köy Tımarhanesi :)
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

depresyondan çok uzak bir insan olduğum için bişi diyemiyorum . Tabii her ne kadar murat abi bana sizilceler bahsinde lazf vursada :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hoş geldin diyelim öncelikle bif hanım hahha artık şuna inanıyorum insan üzülmek istediği zaman üzülüyıor mutlu olmak istediği zaman mutlu oluyor aslında Bolu'nun havası iyidir ama sana yaramamış gibi kendiniz üzecek şeyleri düşünmessen üzülecek bir şeyde olmaz ve unutma bif her şey beyinde bitiyor bu arada elif sana sonuna kadar katılıyorum kesinlikle haklısın :twisted:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

depresyonla aram iyidir :)
sık sık görüşürüz,yada bu benim takıntımdır...onu anlamaya adam gerek..
ama melankoli dersen iş değişir.ruhumun genel adı budur.
ufak şeyler birikir birikir içimi kemirir ufak ayrıntılar konuları nakaut eder küçük bi çizik yuvalanır yuvarlanır büyür ve neredeyse tüm şehirlerimi içinden ge.irecek kadar büyür...daha anlatılmaya değer birçok durum var büyük ihtimal ama anlatacak kelimeleim yok..
kendi melankolimle mutlutyum:)).her an içimde bir burukluğun bulunmasını ağlamayı sevmeyi ağlamasamda ağlıyor hissiyle dolaşmyaı bazen hoşuma gidiyor.böyle böyle oluşuyor en güzel hikayem en sevdiğim şiirim v.b...
sana göre cok mu aptalca geldi?inanırmısın bunu bende yaşıyorumbazen(yalan-coğu zaman:) )
yerimi biliyorum büyük ihtimalle bakırköy ?? mü??:))))))
:D :!:
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

Depresyondayım bunalımda amcam benim:P bugun dışardaydaydık kardeşimle o yaptı bu espriyi pek güzel deil belki ama benim karnıma ağrılar girdi ehuehe:) nese yine bolu yolları gözüktü bana scream seni özledm yhau..nese yine gelijem.... :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hoş geldin azazel
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

saol silent
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Ehuehuhuehu .Şarkıısı bile var depresyodayım unutuldum.Aldatıldım.Genelde aldatılmak tan doğuyo bence :)
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

iyi bende bu konulardan konusmayi cok isterim ama boyle bir baslik yok olsada izin verilmiyor sace ask ve hayat var derinlik bolumunde manesef
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ya buralarsoguk lütfen çarpıtma konuyu bak sansür diyorsun. valla dört dörtlük adamlar diğiliz lakin ahlakçıyım aslında olması gereken olay bu yoksa huzur olmaz ben kimseye depresyon şeklinde mesaj atman demedim sadece başkalarına zarar verici vs vs. yada içerikte bölücü kanunlarla çelişkili ifade olunca silerim ya bu normal ve gerekli bi olaydır. olmassa olmas yani yoksa iş çığrından çıkar.
AzazeL

Mesaj gönderen AzazeL »

:)
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

melankoli hoş bişi ya :?: