Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mesafe Ve Aşk

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Re: Mesafe Ve Aşk

Mesaj gönderen suppsugar »

1500 km demedim 15.000 km dedim :) :lol:
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

550 km ama neyseki 60 gün sonra daha da azalacak :D
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

Km'ler ne ifade eder ki... Arada milyonlarla ifade edilen uzaklıkta olsa O'nun seni sevdiğini biliyorsan uzaklık kavramı sönüp gider yanından uzaklara...
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

evet, farkındalıktır mühim olan.
farkındaysak eğer birşeylerin, gelip geçici acılar, özlemler mâni olamaz sevgiye, aşka..
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

Farklı şehirlerde aşkı yürütmek..:)...aşk birçok şeyin temelidir ama aşk herşey değildir.İki kişi birbirlerini tanımak,anlamak,anlaşmak adına birçok şey yaşar,bunlara tartışmalar,kavgalar da dahidir ama eninde sonunda eğer aralarında gerçek bir aşk varsa herşey çözülür.Fakat malesef bir ilişki nedense sadece iki kişilik olabilecek ortama sahip değildir.Başka birileri mutlaka o ilişkide söz sahibidir,hakları olmasa da.İşte böyle iki kişi birlikteyken bile birileri karışıp aşkı tuzaklara sürükler ya,arada mesafe de varsa işte o birileri aşkı onlardan yürütme gücüne sahiptir.Demek istediğim,mesafe olunca herşey çok daha zordur ama eninde sonunda herşey gerçek aşkın önünde eğilmeye mahkumdur,tabi gerçekse..
anilake7
Üye
Üye

Mesaj gönderen anilake7 »

fazla yazıp sıkmak istemiyorum..ama bu durumda mazoşistlik artıyor bende mazoşist biri olarak aşkta acı çekmekten hoşlanan birisiyim mesafe kalkar kavuşulursa degerler bende yiter...asıl olan acı çekmek ve ulaşamamaktır... sadistler kızıyordur farkındayım :)
anilake7
Üye
Üye

aşkta mesafe varsa onun ismi aşk değildir başka birşey demek gerekir...anıldan saygılar

-------------------------------------------
edit: yaska
lütfen türkçemizi eksiksiz ve doğru kullanalım.
yasin'den saygılar :)
ponnik
Üye
Üye
İsim: Sonay

Mesaj gönderen ponnik »

anilake7 demiş ki:
aşkta mesafe varsa onun ismi aşk değildir başka birşey demek gerekir

Neden arada mesafe olunca o duyguya aşk denilmiyor? Peki aşk denilmiyorsa ne diye ifade edersin merak ettim?
poisongirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen poisongirl »

aşk mesafe de tanımaz mesafesizliği de...
anilake7
Üye
Üye

beraber olamadıktan sonra o aşkı yaşasan ne yaşamasan ne ama aşk bir süre sonra sevgiye dönüşmezse sıkıcı olmaya başlar...anıldan saygılar :) türkçede bu sefer problem yok sanırım yasin :wink:
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

türkçe'de problem yok da, bu anıldan saygılar'a ne gerek var anlamadım :)

neyse sonuç olarak bence beraber olamadığın zamanlarda da aşkı yaşatabiliyorsan işte ona tam anlamıyla aşk diyebilirsin. ;)
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Aşk engel tanımaz!Büyük yalan..Tanıyor işte..
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

Demek ki o aşk değilmiş,aşkın gözü kördür,ne mesafe tanır,ne yaş,ne konum,ne kariyer,ne evli,ne bekar,ne fakir,ne zengin..aşk bana göredir yada değildir demez...
bluedeathdL
Üye
Üye

Mesaj gönderen bluedeathdL »

Bence de aşk engel tanımaz,mesafenin aşkı alevlendirdiğini düşünüyorum ama ne zamana kadar?Aşkın duvarları yoktur tamam da labirentleri vardır.Bazen kaosunu kabullenip kendine bir lisan edinirsin,bazen de çıkmaya uğraşırsın labirentten.Oradan görünen tek yer gökyüzüdür ve yalnızca dilek tutma hakkı verilmiştir sana gökyüzüne bakıp bir yıldız kaydığında.
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

mesafe ne kadar uzaksa aşk o kadar güçleniyor bence.. ama tabi gerçek aşklar için geçerli bu :wink:
En son EmelSevgi tarafından Pazar, Ocak 13, 2008 19:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.