Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Mesajların sonradan gitmesi

Görüş, istek ve önerilerinizi bu pano altında paylaşabilirsiniz...
Kilitli
kimberly
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)
İsim: NAZ

Mesajların sonradan gitmesi

Mesaj gönderen kimberly »

ya çok uyuz birşey bu kimseyle anlık bir konuşma olamıyor. Bence bu düzenden vazgeçin bir sürü siteye giriyorum böyle bir şey yok hiç birinde. Küfür yazanda yazsın siteden atılır en fazla ne olacak yazdığıda silinir.

---
Düzenleme : Adventureman
Lütfen türkçe imla ve yazım kurallarına uyunuz.
Site duyurularını okuyunuz !!!
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Re: Mesajların sonradan gitmesi

Mesaj gönderen Adventureman »

İnce elenir, sık dokunur. Onaylama sistemi vardır. Çizgisi bellidir. Bütün mesajlar yöneticiler tarafından incelenir, "Duyuru" kategorisinde ki "Duyuru1" ve "Türkçe yazım kuralları" başlığına uygun ise onaylanır.

Aşağıda ki linkte site duyuruları mevcut. "NOT" yazan kısmı dikkatlice okuyunuz.

https://forum.lavinya.net/duyuru1-t2.html
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

hm.. kusura bakmayın ama ben kurallarını beğenmediğim siteye girmem olur biter yani.
kimberly yazdı:bir sürü siteye giriyorum böyle bir şey yok hiç birinde
pardon da biri sizi buraya zorla mı getirdi?
~
ansızın gelecek gibisin..
kimberly
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)
İsim: NAZ

Mesaj gönderen kimberly »

ne alakası var.site güzel ama bazı kusurları var.siz neden hiç eleştiriye açık değiliniki onu anlamadım.hem şikayetleri yazın demişsiniz hemde her şikayete bi cevabınız var.düzeltmicekseniz ne anlamı kalıyor bu yazılanların.eğer site daha kullanışlı olsaydı emin olun şuan daha çok çev.içi olan insan olurdu
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

kimberly yazdı:ne alakası var.site güzel ama bazı kusurları var.siz neden hiç eleştiriye açık değiliniki onu anlamadım.hem şikayetleri yazın demişsiniz hemde her şikayete bi cevabınız var.düzeltmicekseniz ne anlamı kalıyor bu yazılanların.eğer site daha kullanışlı olsaydı emin olun şuan daha çok çev.içi olan insan olurdu
1. böyle (yazım kurallarına uymayan) bir mesajı asla onaylamazdık, örnek olsun diye onaylıyorum.
2. her sitenin kuralları vardır. herhangi bir sitede küfür bile serbest olabilir. ama bundan bize ne? elbette ki internette yüzbinlerce site var. herkes kendi yapısına uygun siteleri bulacak ve takılacak.
3. biz çevirimiçi ziyaretçi rekoru filan kırmak istemiyoruz. bizim yapımızda 50 üyemiz olsa yeterli. aramızda paylaştıklarımız yeterli bize.
4. eleştiriye niye açık olmayalım? kurallarımızı yargılamadan, yılların "lavinya"sını bozmak istemeyen hiçbir eleştiriye kapalı değiliz. site kuralları ve sevgili üyelerimizin kurallar dahilindeki paylaşımları bizi "biz" yaptı. bundan sonra da ödün vermeyi düşünmüyoruz. buna "eleştiriye kapalılık" diyorsanız dediğiniz gibi olsun

ve son olarak tekrarlıyorum, siteyi ve kurallarını beğenmediyseniz burda durmak ve kurallara uymak zorunda değilsiniz. gezeceğiniz "bir sürü" site var.
~
ansızın gelecek gibisin..
valerie
Üye
Üye
İsim: Melek

Mesaj gönderen valerie »

burası arkadaşlık sitesi değil ki anlık konuşmaya ihtiyaç olsun. diğer sitelerde görüyoruz yazım kurallarına uyulmadığından yorumları anlıyamıyoruz. banlamak sorun değil ki! küfürlü ve hakaretli bi mesajın panoya girmeden önlenmesi gerekli. bu da en güzel şekilde yapılıyor
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

kimberly yazdı:ya çok uyuz birşey bu kimseyle anlık bir konuşma olamıyor. Bence bu düzenden vazgeçin bir sürü siteye giriyorum böyle bir şey yok hiç birinde. Küfür yazanda yazsın siteden atılır en fazla ne olacak yazdığıda silinir.
- Anlık konuşmalar için forumlar değil genellikle chat, msn vb. programlar kullanılır.
- Girdiğiniz bir sürü site Lavinya.Net düzeyine gelememiş demek ki.
- Küfür konusunda biz sizin kadar geniş değiliz, kusura bakmayın.
kimberly yazdı:ne alakası var.site güzel ama bazı kusurları var.siz neden hiç eleştiriye açık değiliniki onu anlamadım.hem şikayetleri yazın demişsiniz hemde her şikayete bi cevabınız var.düzeltmicekseniz ne anlamı kalıyor bu yazılanların.eğer site daha kullanışlı olsaydı emin olun şuan daha çok çev.içi olan insan olurdu
- Site kusurlarından ziyade kendi kusurlarınızı görmelisiniz. Daha önceden kendi kusurlarınızı görseydiniz siteden atılmazdınız şimdide gelip burada bu şekilde intikam alma durumunda olmazdınız !!!
- Şikayetleri yazın demedik !!! Başlıkta şikayetlerinizi yazınız yazmıyor !!! Görüş ve istekler yazıyor. Her görüşü ve isteği değerlendirip değiştiriyoruz elimizden geldiği kadar ama tabiki bazılarının art niyetleri karşısında yazdıklarına cevap vermemiz gerekiyor.
- Görmek isteyene site oldukça kullanışlı zaten. Kullanışlılık kavramlarımız farklı şeyleri ifade ediyor.
- Üye sayısı artırma, kendimizi ispatlama çabamız yok !!! Siz bile atıldığınız yere tekrar üye oluyorsanız yakında çevrimiçi insan sayısıda artar. :)
En kederli yıldız kayarken dilek tutmuşum...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Edepsizliğin lüzumu yok. Yukarıdaki kullanıcının mesajları onaylanmadan silinmiştir. Okumanız yokmu ? İşine gelirse kal gelmiyorsa git gayet açık!
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli