Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

MURATHAN MUNGAN - BİR KUTU DAHA

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Allahım yarabbim kafıyı yiyecem ya ekmek peynirleme yesem acaba karpuzda çıktı ama kavunda olur aslında :evil:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hasta demek murat iyi bir arkadaşın he iyi iyi yaa neyse bu arada birbirinize şaka şaka diyerek baya bir çatışmaya girmissiniz elif bu Murathan dedğin kişiği tanımıyorum ama bir ara bakacağım merak ettim şimdi ilk işim dost kitabevine gidip bir kitabını almak ehehe
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kesinlikle denemelisin Scream :!: :!: :!:
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

murathan munganı severim zaten,yeni kitabının cıktığını bilmiyordum,öğrendiğim iyi oldu
teşekkür ederim
:)
nova

Mesaj gönderen nova »

murathan munganın adı geçince katılmak istedim
timsah sokak şiirleri/ "yalnızlık" okumalısınız..
:)
sevgimle..
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

Her ne kadar cinsel tercihi beni ilgilendirmesede Murathan MUNGAN'ı sevmememdeki etkenlerden biridir.Nedense ben onu okurken gözümün önüne sürekli Yeni türkü grubunun solisti geliyo ve şiirdende aşktanda tiksiniyorum.Pek tabii bu benim görüşüm kimseyi bağlamaz.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

tabiki bağlamaz,bakış tarzı..
bence ne olursa olsun aşk,her haliyle güzeldir..
ister mor,ister beyaz...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yuhhh.
nova

Mesaj gönderen nova »

arkadaşım sana çıkma teklif etmiyo ki adam..
"bak ben şiir yazıyorum, istersen al oku" diyo
o kadar yani, neden bu kadar takılırsınız buna anlamam
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

neden yuh dedinki,,,,

nova bu konuda katılıyorum sana,bencede adam hissetmiş yazmış,bize onun hayatı hakkında yorum yapmak küçümsemek değil sadece yazdıklarına saygı duymak düşer.
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

biri beni aydınlatabilir mi?nolmuş ki adama??
nova

Mesaj gönderen nova »

kimin haddine düşmüş ki hiç tanımadığı biri hakkında olumsuz eleştiri yapmak..
....

kumralada yazdıklarını takip ediyorum, severim seni
bilgin olsun :)
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

Bende onu söyledim zaten yani hissedip yazması mevzuu hayatım boyunca bi erkege bişii hissetmediğimden ve bahsi geçen şairin şiirlerini bir erkeği düşünerek onu hissederek yazdığını yazdığını bilmemden kaynaklanıyo bu tiksinti.Eşcinsellerden nefretmi ediyorum ?Kesinlikle hayır ama bana uygun bi tarz diil ne yaşamları ne yazdıkları ne okudukları.Ayrıca hatırlayanınız varmı bilmem sayın MUNGAN bir zamanlar medyaya sanatı bahsederek soyunan ender şairlerimizden biridir. :)
ufuk

Mesaj gönderen ufuk »

Ayrıca ;

"kimin haddine düşmüş ki hiç tanımadığı biri hakkında olumsuz eleştiri yapmak..
.... "
Demişsin nova tanımasam hakkında yorum yapmazdım sence kitapları en çok satan şairlerden biri olan bu adamı tanımamak mümkünmü?Azıcık şiirle ilgilenen ve hakkında ufak bi araştırma yapan herkes bestseller şairlerin hakkında bilgi edinebilir..!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar nein tartışmasını yaptığınızı ben gerçekten anlayamadım?ufuk bence sen biraz önyargılı bakıyosun,tamam okumazsın sana hoş gelmez ama şairi herşeyden önce ve yanlızca "sanatçı" kimliğiyle değerlendirmek gerekmez mi?kaldı ki bide cinsel kimliğini döküyorus buraya?okumamana sevmemene kimse bişi diyemez ama sen "bu adam eşcinsel ben okumam" dersen pek de hoş olmaz bence.....hepimiz cinsiyetlerimizden ve cinsel kimliklerimizden önce birer insanız :!: