Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

müzik ve diğerleri

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
metalipsis

müzik ve diğerleri

Mesaj gönderen metalipsis »

şimdi bu sitenin içeriginiden fd ciler ve ona yakınlar çogunlukta:)
ama açıkcası ben fd yi pek sevdigimi söyleyemeyecegim...
en azından parçaların çogunu...
ama entresan olanı böyle feminen bir müzik yapan insanın erkek olması
taktir etmek lazım...
ancak yinede bu sitedeki dostların
fd,murat,mavi sakal,mor ve ötesi,kargo,koray vs....
ağırlıklı olması arabeski saymıyorum onun bir altkültürü yok genel yani:)
bu insanları 4-5 sene önce dinleyenlere bir şey diyemem sadık dinleyiciler yani...
ama popülariteden dolayı dinleyenlerin azımsanmayacak derecede çok olduğunu düşünmekteyim...

bunu bir cevap yazın diye yazmıyorum
yorumda beklemiyorum :)
ama oturup bir düşünün...
bence
ruzgartr

Mesaj gönderen ruzgartr »

tabi haklısın ama bunun ne sakıncası olabilirki.popülerliği geçince kalan sağlar bizimdir.yeni neslin yada bu parçaları yeni fark edenlerin günahı ne :D
requiem

Mesaj gönderen requiem »

""popülariteden dolayı dinleyenlerin azımsanmayacak derecede çok olduğunu düşünmekteyim... ""

öyle.

mor ve ötesi konserinde önümüzdeki kız bize döndü ve "ya solistin adı neydi?" dedi. söyledik,dönüp yırtınarak; harun harun, diye bağırmaya başladı.

insanlar böyle şeyleri en kötü tabiriyle "trend (!)" sayıyorlar.gelin kaynana programlarında ki ateşli taraftarlar "paralı seyircidir"mesela.
ismi lazım olmayan dünya çapını aşmış star(!)ımızın,marka formatına girmeden önceki dönemlerinde, konserlerinde bağırıp yırtınan insanlarada para ödendiği çıkmıştı zamanında..

gibi,gibi,gibi..