Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

neden???

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

neden???

Mesaj gönderen gzyasi »

insanlar kendilerine genelde neden ben die sorarlar heralde...en azından bn hep öle soruoum...ya siz?...
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

insanın en yakını kendisidir. bu normal aslında biraz da..
~
ansızın gelecek gibisin..
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

Mesaj gönderen FDkolik »

ÖYLE DEĞİL ...İNSANIN EN YAKINI KENDİSİ MİDİR?HAYIR HİÇ SANMIYORUM.......
HEM ÖYLE OLSA BİLE İNSAN NEYİ NEDEN BEN DİYE KENDİSİNE SORAR Kİ?NEDEN BEN DEMEK HERALDE NEDEN BENİ BULDU GİBİ BİŞEY OLSA GEREK.ÇÜNKÜ BİZ İNSANLAR SANKİ BAZI ŞEYLERİ TEK BİZ YAŞIYORMUŞUZ GİBİ YAPARIZ VE KABULLENMEKTE ZORLANIRIZ...ARKASINDAN DA HEMEN NEDEN BEN SORULARI YÜKSELİR.ÖRNEĞİN NEDEN BENİM KARDEŞİM DE DİĞER HASTALAR GİBİ İYİLEŞMEDİ DE ÖLDÜ???:...............GİBİ...
:cry: BEN BU SORUYU KENDİME ÇOK SORMUŞUMDUR ZAMANINDA AMA CEVABINI BİR TÜRLÜ BULAMAMIŞIMDIR...ÇÜNKÜ SADECE BENZER OLAYLAR YAŞAYAN BEN DEĞİLİMDİR DE ONDAN........NEDEN BEN,BAZI ŞEYLERİ SİNDİREMEYİŞİMDENDİR ÇOĞUNLUKLA.HAK ETMİYORUM YADA DAHA İYİSİNE LAYIĞIM GİBİ.........ÖYLE ÇOK Kİ..............SANKİ BİR ÇOCUK GİBİYİZ FARKINDAYIM ZAMAN ZAMAN..........