Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

neden?!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
coccinellasp
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: sule

neden?!

Mesaj gönderen coccinellasp »

Yazmak! Sadece bir eylem... Belki bu sayfaları dolduracak birazdan kurduğum tüm cümleler... Ama bu sadece bir eylem olacak! Dur durak bilmeden yaptığım hatalarımın yüreğime verdiğirahatsızlıkları dindirmek için yapılmış, bilinçsiz bir eylem! Bilincimin yerinde olduğu zamanlar çokgeride kaldı. Zaman 2007'yi gösteriyor. 2007 yılının 3. ayının 5. günü biteyazdı ve benim kalemim karalıyor bu sayfaları...Zihnim bu kadar bulanıkken sonumun bu kadar yakın olduğunu yüreğim neden bu kadar net hissediyor? Aklımdan neden hep "neden"le başlayan cümleler geçiyor? Her şeyi bu kadar umursarken ben, neden umursamaz tavırlar sergiliyorum ki?
Sormadan edemiyorum kendime; neden, neden yapıyorsun bunu? Unutmaya programlanmış beninle, neden zaten htırlanmaya değmeyen anılar bırakıyorsun ki geride?
Hal böyle olunca, haksızlıklara kızmaya hakkın olmuyor ki!!!
Zaman 2007'yi gösteriyordu değil mi? 2007 yılının 3. ayının 5. günü biteyazmıştı... Sahi, hangi mevsimdeyiz???
yaskaman

Re: neden?!

Mesaj gönderen yaskaman »

sorular bitmez ki hiç beyinlerde.
bitmeyen yollar ve sorular eşliğinde süren bir hayatın insan üzerinde yarattığı dünyevî etkilerin dışında bir de ruhumuzu olgunlaştırması vardır ki bu gereklidir.

sonrası eve dönüş
ki yalnızlık dahildir içine..
coccinellasp
Yeni Üye
Yeni Üye

doğru "yaskaman" sorular hiç bitmiyor... günler geceler bitiyor, ömür geçiyor ama sorular hep var, onlar oldukça ruhumuzda yorgunluk da olgunluk da var dediğin gibi... yorulsak da pes etmemek geregir değil mi? yorgun olduğumu hissettiğim bir geceydi, yazayım dedim... cevabın için teşekkür ederim, yalnızlığımdan bir parça silindi sayende...
hadi gülümseyelim güne :)
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

:) rica ederim, eğer bir nebze olsun alabildiysem o hiç bitmeyen yalnızlığımızı arka plana, bugün gülümsemeye değer bir gündür evet.
işte tüm bu yaşanmışlıkların getirdiği olgunlukla anlıyoruz hepimiz birbirimizi.
pes etmeden yaşanacak bir ömür diliyorum hepimize.. :idea: :)
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Neden ? en sevdiğim sorudur..Bazen yanıtı olmaz,kabullenmelisin derler inanmam..Nedensiz hiçbir şey yoktur..
coccinellasp
Yeni Üye
Yeni Üye

pes etmeden yaşanacak bir ömür dileğiyle...
:)
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

coccinellasp

pes etmeden yaşanacak bir ömür dileğiyle...
Güzel söz..
coccinellasp
Yeni Üye
Yeni Üye

evet " blackpearl " her şeyin bir nedeni mutlaka var... zaman zaman bulamasak da hep var...
coccinellasp
Yeni Üye
Yeni Üye

teşekkürler "carizma"
"yaskaman"ın sözü...
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

biri bitmeden daha diğeri başlar soruların hep hayatımızda yerleri olacak tıpkı nedenlerin var olduğu gibi...