Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

nefret

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
free_rush

nefret

Mesaj gönderen free_rush »

herşeyden nefret ediyorum kafam allak bullak ya ne olur biri yardım etsin dayanamıyorum artık bir çıkış yolu bulamıyorum. zamandan nefret ediyorum neden beni umursamayan biri içinn aglıyorum ..............
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

ağlama değmez seni umursamayan biri için...sen göz yaşı döküyorsunda noluyo sana geri mi dönüyor?güçlü olman lazım bnde çok acı çekiorm ama buna katlanmak gerek... :cry:
desireakata

Re: nefret

Mesaj gönderen desireakata »

[quote="free_rush"]herşeyden nefret ediyorum kafam allak bullak ya ne olur biri yardım etsin dayanamıyorum artık bir çıkış yolu bulamıyorum. zamandan nefret ediyorum neden beni umursamayan biri içinn aglıyorum ..............[/quo
ağlamayı lütfen bırakıp kendini toparla ve neden ondan nefret ettiğin konusunuda ac.unutma nefretin sadece kendine zarar verir.ona baksa umarsamadan yasıyor sense göz yaşların içinde boğluyorsun değermi unutma zamanı biz insan yarattık sonrada onun esiri olduk. zaman olarak değilde bu hayata bir kere geleceksin oyle düşün onun yasını tutarakmı geçirmek istersin yoksa dostlarınla eğlenerek hayatın tadını çıkararakmı
umarım uslubum çok ukalaca değildir. hem ağlama bak bende başlayacam şimdi zaten dertliyim
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

sana ağlama demiyorm aksine ağla acıları yaşa,eğer ona ait birçok şey varsa ki vardır ağladıkça gözyaşlarınla biraz hafifleyecektir,anılar gözlerinde canlanacak ve zaman geçtikçe yaran daha az kanayacak.Bunlar 'ağlama,unutursun'gibi tesellilerle geçebilecek şeyler deildir ancak yaşayarak anlarsın ve bir geminin batması gibi en derine batar,kaybolur acıların.
monalissa

Mesaj gönderen monalissa »

anlaşılan herkes hayatının bi döneminde yaşamış böyle kahredici seyleri,önce ondan nefret ediyosun,sonra onu hatırlatan herseyden,sonra kendini toparla artık degmez diyen insanların seni anlamadıgını düşünüp onlara kızıyosun,en son kendinden bile nefret ediyorsun,boğulduğunu hissediyorsun bazen..bazen öleceğini..ama unutma arkadaşım,sonra öyle bi insan çıkyorki karşına,bütün bu acılar onu üzmemek için yasadıgım hazırlık aşamasıymış diyorsun,ama bunun için kendini oluruna bırakmamalısın unutma,tanımasakta birbirimizi ben burdayım,yanındayım..üzme kendini..
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

onla yaşadığım şeyler çok derindi...ağlamakla acısı dinmiyor!! ya neden her güzel şeyin bi sonu var offff :cry:
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

sana ağlama diyeceğim ama seni anlıyorum evet çok zor ama eğer seni zaten düşünseydi seni bu kadar üzüp ağlatmazdı.sende onu düşünme bırak gitsin.değmez üzülmeye.hayat her şeye rağmen gküçük güzel şeylerle dolu.yeter ki görmeyi bil.
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

AĞLAMAK GÜZELDİR VE RAHATLATIR İNSANI ŞAYET AĞLADIĞIN KİŞİ BUNA DEĞERSE YOK EĞER DEĞMİYORSA Kİ AKLIN KARIŞIK OLDUĞUNA GÖRE SEN HALA BİTEREMEMİŞSİN BİRŞEYLERİ BU GİBİ DURUMLARDA EN İYİ YOL KENDİNE OYALANACAK BİRŞEYLER BULMAN MESELA DIŞARI ÇIK GEZ YENİ İNSANLAR TANI BU SANA İYİ GELİCEKTİR.......
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

nefret çok güçlü bi duygu ve insanın ruhunu ele geçirebilir işte o zaman hayattan hiç tat alamazsın. her şey boğazına düğümlenir...
Dilan17

hmmm

Mesaj gönderen Dilan17 »

benim de senin gibi sorunum var bu dunyada herseyden nefret ediyorum ama tek 1 kisiden etmiyorum ama onu da yakinda kaybediyorum alla herkeze sabir ve guc versin
sende kendini okadar uzme ben artik careyi ÖLÜMDE görüyorum :cry:
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

Kontrol edilemez bir neferetim var aslında yine de uysallığı tercih ediyorum.
iç hesaplaşma olayları...

all of my hate cannot be found...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

bugün bni kendinden nefret ettirdi ama iyi oldu! bi bahane gerekiodu o kendini çooo...k ii bilio ztn...
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

bak hayat kısa...insanın önüne de olmayacak engeller koyuyor.
aslında hepimiz biraz nefret ediyoruz ki bazen bu duyguyu içimizde barındırmadığımızı iddia etsek de...
sen kafanı toparla ve nedenlerini ara...
yani neden nefret ediyorsun?bunu kendine sor...
sonra gel bize bir kaç şey anlat.
ve biraz da FD dinle bence...
gerçekten çok iyi hissedersin...
Ritmik

Mesaj gönderen Ritmik »

nefreti bilmeyen sevgiyi bilemez...
nefretinizin çabucacık sevgiye çıkması umuduyla...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

nefret

Mesaj gönderen hazan »

ya siteye başlık olarak yardım edin, bi bakarmısınız, ölüyorum, bittim falan diye tuhaf başlıklar atıp yazdırıyolar ya deli oluyorum. ya bu şeyleri yaşayan sizlersiniz, dolayısıyla ilişkide sizin ilişkiniz. herkes farklı sever, farklı üzülür ve farklı yaşar ilişkilerini. yargılamıyorum ama benim söylediklerimle ağlaman kesilmez, acın hafiflemez. her insan hayatının bi döneminde böyle çıkmaz sokaklara düşer ama inan kendi başına çıkar düz yola. üzülme demekten başkada yapacak bişey yok. içtenlikle söylüyorum gerekten söylediklerim şahsına değil ama genel anlamda bu böyle. şimdi bazı arkadaşlar kızabilir arkadaşımız bizden fikir anlamında yardım istiyo destek olmamız lazım diye !! doğrudur ama eleştirmek için yazmadım herkes gibi bende yaşadım. ama sadece herkes üzülme diyebildi. eee bu kadar yani.. ben başlıkların tarzına kızıyorum anlamışsınızdır umarım.