Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

neredesiniz?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

birkaç sene öncede fdnin yakınında olmak istiyordum,hala istiyorum :lol:
bişe farketmedi :D
bisürü olmayan seydenbiri :roll:
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

evde... evde evde...
nova

Mesaj gönderen nova »

birkaç sene önce psikoloji okumak istiyordum.alakasız bir şekilde
gazi üniversitesi "seramik"e gittim..
şimdi mimar sinanda "iç mimarlığa" girmeye çalışıyorum ve 9 eylülde "dramatik yazarlık" okumak istiyorum..

ve bir kaç sene önce daha küçüktüm
şimdi biraz daha büyüdüm
Kullanıcı avatarı
kumralada
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen kumralada »

okumak istediğin bölüm gercekten güzel...
bende psikolog omak istiyorum,umarım beş sene sonra aynı soru sorulduğunda olumlu yorumlar yazabilirim... :wink:

=önemli olan içindeki çocuğu öldümemek=
içindeki ana-babadan zaman zaman sıyrılıp hayatı renkleriyle yaşayabilme lüksünü kaybetmemk=

sanırım öğrendiğim bircok seyden en cok aklımda dolanan buydu,yakın zamanlardan bu yana.... :wink:
eğlenceli_eziyet

Mesaj gönderen eğlenceli_eziyet »

NEREYE GİTTİĞİNİ VE NEREYE GİTTİĞİMİ BİLMEDİĞİM YOLLARDA... UZAK BİR HAYAL OLSADA :cry:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Simdi nerede oldugumu bende bılmıyorum ! :roll: Universıte okdum askerlıgımı yaptım ama hallen hayatıma bır yon vermıs deılım ımkanlar yetersız yada fırsat yaratamıyorum. Galiba olmaktan korktugum yerdeyım :roll:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

kumralada yazdı:birkaç sene öncede fdnin yakınında olmak istiyordum,hala istiyorum :lol:
bişe farketmedi :D
bisürü olmayan seydenbiri :roll:

İŞTE BUUUU!!!!!
insatiablelover1

Mesaj gönderen insatiablelover1 »

alla alla
nerdee.... :(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

daha geçen seneye kadar şu üniversiteye bi kapağı atsam diodum şimdi üniversiteliyim ve garip bi şekilde daha mutsuzum belki de alışamadım daha ama çoktan alışmış olmalıydım acaba hiç mutlu olamicak mıyım diyorm kendime bazen
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Kesinlikle olmak is6temediğim yerdeyim.Belki de o yeri kafamda çok büyüttüm;belki de olmak istediğim yeri bile bilmiyordum.Ne bilim işte sonsuza yolculuktayım herkes gibi.Ne yerim belli ne yurdum??
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İstediğim yerdeyim,mutluyum... :wink:
bluedeath.dL

Mesaj gönderen bluedeath.dL »

Hayatıma yön verecekolan mesleğimle ilgili üniversiteye gidene kadar bir şey yoktu aklımda,,sonra iktisatı yazdım.İkinci senem ve ben yönetmen olmak istiyorum.Kaldık burda :roll:
_paranoya_

Mesaj gönderen _paranoya_ »

hem burda...
hem başka yerlerde...
belki de
hiçbiryerdeyim...
ladybird
Üye
Üye

Mesaj gönderen ladybird »

Rüzgara bıraktım kendimi, öyle bir umursamazlık halindeyim.
Nereye götürür bilmem, bu aralar acıların biriktiği yerdeyim...
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Müzik öğretmenliği isterdim küçüklüğümden beri,sanat lisesine gitmek istedim karşı çıktılar!Ve kararlılığım devam etti,devam etti de ne oldu ki!İki senemi kaybettim!İki sene aynı sınavda üst üste 22. olabilecek kadar şanslıydım çünkü!Çünkü kontenjan 15di,Çünkü torpil isteniyordu benden,bu büyük tesadüf bunun habercisiydi!Bir hoca beni telefonla aradı...:)Torpil sisteminin bir parçası olamam diye bu sene girmedim sınava,öss tercihi yaptım.Artık grafik tasarım yoluna adım atmış bulunmaktayım.Ama hala müziği kazanamadığım için ağlıyorum!Ne güzel,bir yeri kazanmışım işte,ama mutlu muyum???Hayatın içinde, benim ben olmadığım biryerlerdeyim