Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

nereye böyle?...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Gidiyorum buralardan bir tatil köyüne...buna çok ihtiyacım vardı şu sıralar,ilaç gibi gelecek inşallah...gidip de dönmemek var...dönüp de bulamamak.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

:shock:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

o gitme isteği fazlaca mevcut bu aralar bende de.. en çok çevremdekilerden kaçmak istiyorum! sanki onlar olmasa ben başka diyarlarda, beni hiç tanımayan insanların arasında çok daha mutlu olacakmışım gibi geliyor... huzur eksik şu an burada...

baskılar, dedikodular, yönlendirmeler, engellemeler... insanların hayatlarını kendi diledikleri biçimde yaşamalarına olanak tanımıyorlar ki! su her zaman istediğimiz yönde akmıyor maalesef... :(
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

nereye böyle?...

Mesaj gönderen menoktadenokta »

bende gidiyorum kazakistana :) hayatımdan silmek istediğim okadar çok şey varki farkli bir yerde farkli kültürlerde silmek daha kolay olacaktır. işte gidiyorum...
picasso
Takımdan
Takımdan
İsim: suat

Re: nereye böyle?...

Mesaj gönderen picasso »

ben gidiyorum sana sende benimle gider misin? diyor usta...bende öyle diyorum...gitmek istediğim tek yer...
Kullanıcı avatarı
divane86
Takımdan
Takımdan
İsim: GÜLDEREN

Mesaj gönderen divane86 »

insan bazen öğle bunalıyor ve öyle üzerine geliniyorki başka bişi gelmiyor aklına gitmekten başka. bende çok düşünürüm gideyim bi deniz kenarına hiç kimse nerdesin neden burdasın v.b gibi sorular sormadan saatlerde denize baksam ölece kıpırdamadan... bazen gerekiyo insanlara bence böle insanlara ilk önce nedenlerini sor. geçerli sebebleri vardır mutlaka yoksada zaten üzerinde düşünmeye bile değmez...
xpapatyax
Üye
Üye
İsim: dilek

Mesaj gönderen xpapatyax »

Birçok kişide var olan kaçma isteği...Kimi pişmanlıklarından kaçmak istiyor,kimi başaramadıklarından.Kimi kavuşamadıklarından, çoğu zaman da kendinden.Bunu deneyenlerde hep;''Gidince dertler bitmiyor ki,bizimle birlikte geliyor''diye yorum yapıyorlar.Eh, insan kendinden kaçamıyor işte.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Başını alıp gitmek isteyenleri görüyorum da;lafta kalmış gitmeler :P
Var mı gidebilenimiz?
Boşverebilenimiz?
Hepimiz aynıyız:

"Ben her bahar aşık olmam ama her bahar gitmek isterim.
Gittiğim olmadı hiç ...

Ama olsun... İstemek de güzel... "
tayfun4
Üye
Üye
İsim: Tayfun

Mesaj gönderen tayfun4 »

bilmiyorum.
ama sonunda huzur dolu bi ışık..bi ışık göreceğim sanırım..umarım.
freni patlamış yokuş aşağı son sürat giden bi kamyondayım,kasası sevdiklerimle dolu,
ve ben kullanıyorum..
19 yaşında yaşama sevinci olmayan bi adamım artık.her yeri,dünyayı siyaha boyadım..
bilmiyorum..