Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

nereye böyle?...

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

nereye böyle?...

Mesaj gönderen Misafir »

Bugünlerde herkes gitmek istiyor.Küçük bir sahil kasabasına,bir başkaya ülkeye,dağlara,uzaklara...
Hayatından memnun olan yok.Kiminle konuşsam aynı şey...Herşeyi,herkesi bırakıp gitme isteği.Öyle 'yanına almak istediği 3şey'falan yok.
Bir kendisi...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

selam

Mesaj gönderen hasta »

merhaba miniiş neden diye soruyorsun nedeni çok basit
herkes aynı şeyleri hergün yapmaktan bıkmış bir halde o yuzden.Anlayacağın insanlar kendi kendilerine bunalım yapıyorlar başka bişi değil yani anlıyacağın.... :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

mrb hasta..ama yine herşey bizim elimizde hayatımızı renklendirebiliriz...insanların kendi kendine bunalım yapmaları konusunda aynen katılıyorum sana...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Hani herşeyi bırakıp gitme isteği warya bence kendimizi alarak herşeyi götürmüş oluyoruz;üzüntüleri,sıkıntıları.. :(
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Hayat okadar bunaltıcıki gezmek dolaşmak insanı rahatlatır,fırsatını bulsam bende kaçacam...................
nergiz

Mesaj gönderen nergiz »

kimse kimseyi kandırmasın. aslında bu kaçıp gitme isteği olaylardan ya da rutin şeylerden kaynaklanan bir şey değil. insanlar kendilerinden kaçmak istiyorlar. bunu yapamayınca da bulundukları mekanı değiştirmeyi tercih ediyorlar, sanki bir faydası olacakmış gibi...
persephone

Mesaj gönderen persephone »

bazen gitmeyi tek çözüm gibi görünüyor.bulunduğun ortamsan uzaklaşıp yeni bir yerde sanki her şey daha kolay olacakmış gibi geliyor insana.belkide çevremizdeki baskıdır bizi yoran.ilk fırsatta bende bir yerlere gitmeyi düşünüyorum ama nereye onu bilmiyorum.elbet sıkıntılarımıda çantamın bir köşesine sıkıştıracam ama tek başıma halledip başkalarına bulaştırmayacağım.
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

biraz değişiklik insana ne zarar verirki?! :roll:
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

Gıtmek ıstıyorum kucuk bır ızmır kasabasına... sankı orada olecek gıbı yasamak... hıc donmemecesıne, sonsuz mavılıgım .nerde...:(
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben her bahar aşık olmam ama her bahar gitmek isterim.
Gittiğim olmadı hiç ...

Ama olsun... İstemek de güzel... :wink: :wink:

Kopardım mı???
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

HERŞEY İNSANDA BİTER
en büyük iyiliğide en büyük kötülüğüde insan kendine yaparmış
herşey senin elinde
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Ben de 'gitmek' istiyorum.Gitmek çözecek sanki.Nereye gidersem ordan da gitmek istiyorum, o gittiğim yerden de yine gitmek istiyorum.Bir acelecilik var.Bilmiyorum.Sanki bir yer var beni bekleyen.Onu bekletmemek için acele ediyorum sürekli.Belki de öyle bir yer yok.Belki de 'burası' çok kırıldı bana.Kıymetini bilmediğim için. :cry:
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Buralar gitsin,Sen gitme yawwww..... :(
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

geldiğim yere gitmek istiyorum,gideceğim elbet ama biraz daha farklı olacak.Orda gerçek adalet,gerçek sevgi,gerçek iyilik,vb olacak.Geldiğim yeri tam hatırlamıyorum ama şu an bulunduğum yeri hiç mi hiç sevmiyorum,çünkü burası yalanlarla dolu...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

INSANLAR KENDILERINE BAZI HEDEFLER KOYARLAR BU HEDEFLER ICIN YASARLAR VE BU HEDEFLERE ULASMAYA CALISIRLAR EGER KI BULUNDUGU YERDE ULASAMAYACAGINI ANLADIGI ANDA DURMASINA BIR NEDEN YOOOK ...