Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NEREYE GİDERSİNİZ...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
éLIF

NEREYE GİDERSİNİZ...

Mesaj gönderen éLIF »

Bu yaz tatilinizi nerede geçirmek istersiniz?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

alanya da :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
serseri

...

Mesaj gönderen serseri »

şuan da başka bir yerde olsanydım şebinkarahisar'a gitmek isterdim ama şebinkarahisarda olgum için sorun yok :roll: :roll:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

ben bu yaz tatili karayiplerde geçirmek isterdim ama öyle bir şansım olmadığı için ....
CroW

selam

Mesaj gönderen CroW »

romanya cluj da translvanya şatosuna gitmek isterdim yada mısıra piramitlere ama hiç birini yapabilecek para olmadığı için cehenneme... :twisted:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

crow öle bi şansın olursa benide çağırmayı unutma .....çok sıkıldım!!!ama bence stephen king in" hayvan mezarlığı " na gitsek daha iyi vakit geçiririz :?: :?: :?:
CroW

selam

Mesaj gönderen CroW »

benimle tatil muhteşemdir ama tabi biraz yaşamayı bilmelisin karışıktır çözümleyemezsin elinde sadece sıcak yataklar dilenmişlikle ve akşma manyak bir eğlenceyle geçer tahmin bile edemezsin ve tatil dönüşü elinde kalan en güzel şey muhteşem bir geçmiş tatil dönemidir...
melissa__

manyak reklam yapmışsın :idea: sen benimle tatilin nasıl olduğunu hiç sorma?emin ol benden iyi yaşamayı bilen yoktur heralde :!: buarada hayvan mezarlığına ne dion??
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Bana tatil demeyin Allahınızı severseniz ya hayatım kararmış benim siz tatilden bahsediyorsunuz biraz gerçeklerden bahsedelim arakadaşlar lütfen sizinki ne yapmak biliyormusunuz.

Ayranı yok içmeye, atla gider s.....ya sizinki bu hesap :twisted:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şansım olsaydı da keşke bu yazda alanya sarmısaklı pilaclarına gitsdeydim gçen yaz oradaydım çok güzeldi keşke o şansı yanidenm yakalasam bu arada hasta ha ha ha to you yaşa bedom
melissa__

sarımsaklı plajı alanya da mı???benim bildiğim balıkesir de :idea: şuan nasıl bi tatilden hoşlanırsınız bilmem ama eğer kafa dinlemek,denizin güneşin+doğanın tadına varmak istiyosanız anamur-bozdoğan tadına varılmaz bi yer????
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Ben adaya, Bozcadaya gitmek istiyorum.
Canım tatilim lütfen gelll artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

melissa__ yazdı:sarımsaklı plajı alanya da mı???benim bildiğim balıkesir de :idea: şuan nasıl bi tatilden hoşlanırsınız bilmem ama eğer kafa dinlemek,denizin güneşin+doğanın tadına varmak istiyosanız anamur-bozdoğan tadına varılmaz bi yer????
sory melisa haklısın o araya dikkat etmemişim alanya yazmışım oraya ayvalık yazacaktım uyardığın için saol. düzeltiyorum Ayvalık Sarımsaklı plajına gitmak isterdim bu arada sanırım melisa sende buraya gitmissin ki biliyorsun buranın nerede olduğunu anamur-bozdoğan bilmiyorum yorum yapamam ama bence sarımsaklıda çok güzel bir yer hatta hayatımda gördğüm en temiz plajlardan birisi güzeldi üstelik o kadar fazla masrafada gerek yok arkadaşlar orta bütçeli bir insana göre yerlerde var gitmek isteyenler olursa tavsiye edebilirm.
mecnun

..

Mesaj gönderen mecnun »

ben bu yaz tatilinde izmire gitmek isterim
melissa__

scream bende sarımsaklıya gittim daha doğrusu senelerce ayvalık a gittim!oranın güzelliğini biliyorum!ama bence badavut sarımsaklıdan daha temiz,tenha+güzel........sen gittin mi bilmem de????