Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NOLUR BANA YARDIM EDİN!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
kardelenkskli
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen kardelenkskli »

Bende okulunu bırakma derim. Geleceğini bence bitirme
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ya belki okulunu bırakıp da bi süre mutlu olabilirsin ama emin ol geçici olacaktır.gelecekte kendi ayakların üzerinde durabilmelisin.okulu bırakmak sandığından da büyük bir sorun haline gelebilir..
adanali87
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: NOLUR BANA YARDIM EDİN!!!

Mesaj gönderen adanali87 »

mrb bende karadeniz teknik ünv.çalışma ekonomisi blmünde okuyorum bende okulu trabzonu ordaki hiçbir şeyi sevmiyorum lafı geçtiğinde bile ağlıyorum ama okumak zorundayım bunu biliyorum ben orda olmak istemiyorum ailemi, sevgilimi adanadaki herşeyi özlüyorum okulu bırakıp buraya gelip yeniden ünv sınavına girmek istiyorum çünkü ben trabzonda yaşamak istemiyorum ordan uzaklaşmak için elimden geleni yapmaya çalışıyorum kendime uğraş arıyorum ama bulamıyorum orad olduğum hergün ağlıyorum hep annemleri arıyorum derslere gitmek istemiyorum gittimmi de dersi dinlemiyorum dersler ağır geliyor ezberleyerek geçiyorum anlamıyorum hiçbirisini ve haliyle notlarım pek parlak değil ne yapacağımı bilmiyorum ben orda olmak istemiyorum bi akıl verin bana
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Bencede bırakma ! Sabır zorda olsa en iyi yoldur bu gibi şeylerde..
amorfff
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen amorfff »

istemedigin bir bolumse fazla direnme bence...ayni seyleri 2 ay once ben de yasadim...herkesin cok begendigi bir bolumu-istanbulu birakip kucuk sehrime geri dondum...cunku bolumu sevemedim...simdi tekrar hazirlaniyorum sinava...eger sorun bolumse birak ama arkadas cevrense o cevreyi degistirmeye calis...insanlardan kacma,dost olacak birileri muhakkak vardir...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

bence otur adamakıllı düşün.bakalım gerçekten istiyomusun istemıyor musun. kımsenın baskısına kulak asma.bak ben astım da ne oldu?? şimdi kımyadan kurtulmak için kemanıma sarıldım.bı çıkış yolu mutlaka vardır.gayret :wink:
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Geleceğini tehlike altına atman saçma...
kskattack
Üye
Üye

Mesaj gönderen kskattack »

su akar yatağını bulur.... sen ne yaparsan yap ....
OzcanZ
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Uğur

Mesaj gönderen OzcanZ »

ben şuan lise 1 e gidiyorum ve nedense çok bunalıyorum arasıra aklımdan okulu bırakınca direk çalşmak istiyorum çalışanın hayatına bakmak istiyorum ama tabikide okumak daha kolay ama ne yapalım çok bunalıyorum içimden okulu bıraksammı diye düşünüyorum :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Kimse kızıp yanlış da anlamasın şahsi fikrim şuki; hele hele şu devirde okumayı bırakmak çok çok büyük ahmaklık. Akıllı olun gençler akıllı. Ömür boyu pişman olursunuz demedi de demeyin! :shock:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
hoca1982
Üye
Üye
İsim: selçuk

Mesaj gönderen hoca1982 »

Ya bende şuan çok kötü durumdayım:(Sen en iyisi benim gibi yap otur iç ben şuan onu yapıyorum...
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Özcan maddi durumundan dolayı bırakmayı düşünüyorsan sık dişini biraz. İşsizlik oranı son krizle %10 un üzerine çıktı, ilerde daha da kötü duruma düşebilirsin.
nill
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: nil

Mesaj gönderen nill »

bilmiyorum çok zayıfmıyız başkalarına göre ( tabi ben kendimi başkalarına ne bağımlı kılarım nede mahkum)bence okulu bırakma geleceğin bir yerde psikolojine gelince profesyonel yardım al ark. değiştir arkadaşlarının ortamı kötüyse ya farklı ark. edin yada arkadaşın olarak ailene seç inan en iyi arkadaş onlar
theMas
Üye
Üye
İsim: sevket

Mesaj gönderen theMas »

sevgiLi patoss.. okuLu bırakmak isteyişinin nedenini açıkça yazmamışsın ama anLıyorum ki muğLada yaLnız hissediyorsun kendini ve çevreni ve çevrendekileri sevmiyorsun. şimdi cevap veriyorum sana herkes kötü değiLdir, ayRıca kimse kötü doğmaz. Zafer kaçmak değiL direnmek ve savaşmaktır. Aksi haLde hiç kazanamazsın. Kaçmak kurtuLuş değiL sevmeye çaLış..