Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NOLUR BANA YARDIM EDİN!!!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
patosss

NOLUR BANA YARDIM EDİN!!!

Mesaj gönderen patosss »

hayatımdaki herşey o kadar berbat gidiyoki arkadaşlar,tam mutlu olucam derken yine üzülüyorum ve bugün artık dayancak gücüm kalmadı!!!okulumu bırakmak istiyorum,muğladan memnun değilim,çevrem berbat,yanımda dolaşan fakat bana hiç bi şekilde faydaları olmayan aksine zararları olan insanlar var ve ben muğla da kendimi çok yalnız hissediyorum.artık dayancak gücüm kalmadı...eğer okulu bırakmazsam kesin kötü şeyler olcak fakat annem istemio okulu bırakmamı.ama o sadece kendini düşünüo!bugün yalvardım annecim lütfen beni de düşün diye çünkü psikolojim altüst durumda...napıyım arkadaşlar?lütfen yardım edin...çok çıkmazdayım lütfen....
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

ne kadar yan taraftaki yaş doğru ama bazı şeyleri oluruna bırakmayı dene. Çok isteme herşey zamanla olur derim.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

yaşla alakası yok bence bunun...19 yaşımdayım ve allah kahretsinki bugüne kadar yaşadıklarımı bi 60 yaşındaki insan bile yaşamımıştır...artık bıktım yani...hiçbişeyi oluruna bırakamam,çünkü ben öle davrandıkça hep ters tepio...yani anlıcaın yine olanlar bana oluyo...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yaw ne kızıyon sen istemişsin yardım bizde tavsiyede bulunduk çapımızda :( sen gene lafımı yabana atma küçüksün daha zamana bırak bazı şeyleri değiştirmeye kalkma. güzeli düşlemeye devam et.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ben sana kızmıyom ki!nie kızıyım...hatta tavsiyen için teşekkür ederim...ama yine fikrimi açıklamak istedim neyse...
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

şimdi öncelikle şunu söylemeliyim okulu bırakınca neler olur.hayatın sana sunduğu şeyler daha farklı mı olur yoksa gerçekten süper bi yaşam seni mi bekler. çevrendeki sana zararları olan insanlar olmazmı yanında yada başka zararlı olabilecek insanlarmı senin hayatına girer.bu ve bunun gibi soruları cevaplamalısın.
benim sana tavsiyem olabilir sadece fakat sen bu soruların cevabını dürüstçe kendine vermelisin.aksi taktirde bi çözüme ulaşamazsın.
bence okulu bırakma sadece çevrende hoşuna gitmeyen insanlardan kurtul.ve birazcık olumlu düşün.henüz çok gençsin.ama üstesinden gelebilecek yaştasın.sana güveniyorum.
elifelifim
Üye
Üye

meraba

Mesaj gönderen elifelifim »

meraba seni azda olsa anlayabiliyorum.ama hayat güçlüklere direnmek zorda olsa onların içinden güzel şeyleri görmek değil midir?hiç birimizin hayatı muhteşem değil ve bizlerde bir sürü şeye katlanarak sırf daha güzel günler için sabrediyoruz.sana son sözüm bence okulu bırakma! çünkü bırakırsan dahada çok bunalıma gireceksin.bence bazı şeyleri görmezden gelmeyi öğren.....
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

bence senin mutluluğun başkalarına bağlı olmamalı.. bi de hemen kendini bırakırsan herşey ardarda gelecektir o zaman daha da kopacaksın hayattan. biraz mücadele et hayat bu kadar basit olmamalı. insan kendini düşünmezse çevresindekileri hiç düşünmez ve bu hayat onun için zaten bitmiştir. ama daha 18 yaşındasın ve ben de 19... yaşayaağımız o kadar çok şey var ki... herşeyin bizi yıkıp geçmesine izin verirsek olmaz.. biraz gayret.. gerisi mutlaka gelecek.. hem probleminin ana sebebini belirtmemişsin. biraz bahsedebilirsen yardımcı olabilirim sanırım. çünkü sen de itiyorsun bu bunalımdan kurtulmayı..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

patossscuğum bende arkadaşlar gibi okulu bırakmamanı söylemek istedim. şöyle düşün zaten sıkıntıların var okulu bırakınca hepten boşluğa düşersin hani "yanımdakiler bana zararı olan insanlar" demişsin ya işte okulu bırakırsan belki onları da bulamayacaksın. tamamen yalnız kalabilirsin yapman gereken bence onlardan uzaklaşıp yeni kişilerle arkadaşlık kurmak. koskoca okul sadece onlar mı var etrafında değil mi ama yaa :P
haklısın bazen insana yaşadığı şehir küçücük gelir bir türlü sığamazsın ama sınırlarını genişletmek yine senin elinde olan bir şey. belki kendine yeni uğraşlar bulmayı deneyebilirsin kafanı dağıtmak için. Muğla'ya hiç gitmedim ama güzel bir yer olduğunu tahmin edebiliyorum sıkıldıkça al eline kalemi kağıdı git güzel bir yere ya da gitme sadece pencerenden bak ve hissettiklerini yaz veya resim yap pencerenden ne görmek istiyorsan onu çiz. inan bu çok iyi gelecektir. (test edilip onaylanmıştır :D )
içine atmak yerine kim hakkında ne düşünüyorsan yüzüne söylemeyi deneyebilirsin tabi daha sonra pişman olmamak adına duygularına hakim olarak
şimdilik benim sana söyleyeceklerim bu kadar arkadaşım lütfen sonradan üzüleceğin "keşke" diyeceğin şeyler yapma.
sevgiler...
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

okulu bırakmak sorunlarının çözümü olmayacaktır muhtemelen bence daha büyük bi boşluğa düşersin. sanırım yaşadığın şehirden muğlaya okumak için gelmişsin hemde ilk senense ilk başlarda zorlanıyo olman çok normal biraz gayret etmelisin geleceğin için bunları düşün hedeflerini belirle ve bunlar için ne tür zorluklara gayret ettiğine bi bak çok ii gelecektir tabiki sıkı hedeflerin varsa yanındaki insanları da belirlemek senin elinde onlar sana uygun değillerse onlarla olmak zorunda değilsin biliyorsun bunu o yüzden kimse için hedeflerinden vazgeçme eminim başarabilecek güçtesin :wink:
Kullanıcı avatarı
pyrazine
Takımdan
Takımdan
İsim: Ahmet

Mesaj gönderen pyrazine »

Bize biraz okulundan bahseder misin ?
Öğretmenlerinle aran nasıl ?
Amcamın oğlu Muğla üniversitesini kazandı ve oradan hiçbirşey öğrenmeyeceğine kanaat getirdi.Yanlış hatırlamıyorsam en fazla 3 ay dayanabildi ve geri döndü.
Eğer senin düşüncelerin de bu yönde ise belki de en azından bir müddet okulu dondurman daha iyi olur.Sağlığın her şeyden daha önemli.
patosss

Mesaj gönderen patosss »

okulumun eğitimi nasıl bilmiyorum çünkü inanın bana hiç bi kez derse katılmadım ve dinlemedim...hep en arkada boş bi kağıda karalama yaptım...çünkü isteksizim...zorla giriorum derslere...sınıf öğretmenliği istediğim bölümdü ama sayısal çıkışlı olduğum için ve çoğu dersimiz de sözel olduğu için çok zorlanıyorum...
arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim...bugün ankaradayım ama daha okulu bırakmış değilim...ve sanırım da bırakmıcam...bilmiyorum muğlaya döndüğüm zaman nasıl olurum ama ben annemle mutluyum ve sanırım okulu bırakmak istememdeki en büyük etken bu...hepinizi çok seviyorum arkadaşlar...ve tekrar teşekkür ediyorum...
fd42
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen fd42 »

Hayat zaten bir sınav değil mi bu sınavda çok zorlanacağımız zamanlar olacak elbette ama önemli olan bu durumları atlatmak büyüklerin sözünü dinle bence onlar senin için en iyi şeyi düşünür.Olan kötü olumsuzlukları kafana takma fazla takarsan işin içinden hiç çıkamazsın iyice boğlursun....
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

aaa bak arkadaşım aynı şeyi bende yaşadım.samsunda okudum bende dayanamadım alışamadım,insanlara alışamadım.bende annemi aradım.dedimki ben bırakıyorum okulu..fakat annem eğer bırakırsan bu kapıdan içeri giremezsin dedi.babamda biraz mert ol yiğit ol dedi.sabrettim veee herşey o kadar yoluna girdi ki,o kadar güzeldiki . şimdi inanmayacaksın ama çok özlüyorum tekrar gidip yaşamak istiyorum.hayatımın en güzel yıllarıydı.tabi dikkat etmen insanları analiz etmen gerekir,o zaman birşey olmuyor.arkadaşlarını zamanla tanır ve seçersin.yere sağlam basmalısın....kattığı şey çok büyük emin ol.şu anada istanbulda tek başıma yaşıyorum.bunda ünüversitenin katkısı çokı büyük.zaten ünüversite hayat dersi bir bakıma insanları tanımanda büyük katkısı var.
askixiri
Üye
Üye
İsim: Kürşat

Mesaj gönderen askixiri »

ya bırakın allah askına dertler mutlaka olacak kimin derdi yok ki?yalan mı mecburen cekeceksınız..hersey aşamalı zamanla hersey duzelır Allah'ın izni ile...