Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ogün Sanlısoy

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
teo

Mesaj gönderen teo »

pencereyi tek geçerim....
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bence pencere tam bir rock soundlu türkü yani rock müzikte bi yenilik dinleyenler bilirler kargonun arabic fahişe şarkısı vardı biraz ona benzetiyorum tarz olarak o şarkıda da darbuka-gitar sentezi vardı neyse bence ogün sanlısoy muhteşem bi alt yapısı olan biri ama daha iyisini yapabilir mesela albüm daha sert olmalıydı
flylover

Mesaj gönderen flylover »

bence vasatın çooooooooook altında bir rockçı sözler olmasa müzikler şöyle böyle ama sırf müzikle de bu iş olmazki kardeşim belki ilerideki albümlerinde toparlar ! kaset yaptıracak enayi bir firma bulursa tabii
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Antalya Konseri

Mesaj gönderen haldunbar »

Dün itibariyle canlı dinleme fırsatı buldum kendisini. Toplasan 50-60 kişiydik zaten. Sahneye çıkınca ufak bir şok geçirdi hattı zatında. Mekan yanlış şeçilmişti zaten(Maybe Disco). Ogün' ün hayran kitlesini oluşturacak kesimin böyle gereksiz bir ortama gelmek istemeyeceği(ki geçen sene aynı discoda İbrahim Tatlıses bile konser verdi, düşünün yani) gün gibi aşikardı ve öyle de oldu.
Bütün bunların dışında orkestrasında ve vokalinde Pentagram dan izler bulmak oldukça kolaydı. Gecenin tek artı yanı bir eliyle seyirciye el sallarken diğer eliyle solo atabilen elektro gitaristti. Sonuç olarak Antalya da bu kadar kalabalığı her gece The Bar (rock bar) da bile rahatlıkla bulabilirsiniz. Uzun bir süre (daha popüler bir albüm yapana kadar) Antalya ya konser vermeye gelmeyi düşünmeyeceğini sanıyorum. Aslında Feridun Düzağaç ın ilk zamanlarındaki konser görüntülerini anımsatan bir görüntüsü vardı. Ama tabi Feridun un o zamanlarda bile çok farklı bir tadı vardı. Keşke gene olsa, eski günlerdeki sessiz ve derinden...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ogün Sanlısoy'u herkes biliyo yorum yapmak istemiyorum!
bellatrix

Mesaj gönderen bellatrix »

hepicigi guzel( yasiyoruz haric) ama bi yaaarr olmadin var kii aaaahh b anacim!! :(
_ece_

Mesaj gönderen _ece_ »

SaYdım kaÇ Gün olDu
Saydım kaç gece DolDu.
SAyDım HerGün aynI
DÖn Dön istersen
en güzel şarkısı saydım bence :)
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

benim dinlemekten zevk aldığım sanatçılardan biri.çok sempatik bence.ve ayrıca cover ınında çok beğendim.yeni albüm hazırlığı var mı hiç bilen var mı? :roll:
aze

Mesaj gönderen aze »

ogün sanlısoy çok yakında ilk albümü korkma yı yeniden piyasaya sunacak...daha geniş bilgiyi ogün sanlısoy severlerin kurduğu fan sitesinden alabilirsiniz...sanırım bu albümde bazı parçalar yeniden çalınacak ve de bir cover ilavesi yapılacakmış..bu cover in hangi parçaya yapılacağını da hayranların anket cevapları belirleyecek...fazla bi şey bilinmiyor çünkü ogün ortalarda yok... :roll:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

BENCE SÜPER SARKI SÖZLERİ ÇOK HOŞUMA GİTTİ
ŞARKILARDAN EN İİSİ YAR OLMADIN[u][/u]
mihrimah

Mesaj gönderen mihrimah »

bence müzik güzel ancak bazı parçalarda sözlerin yetersiz oldugunu düşünüyorum.yar olmadın şarkısı benimde favorim.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

coverı kötü falan yazmışlar bence süper bişey

geri vermez hayat
geri vermez zaman
dönüverse dünüm ahh
cok üzgünüm coook
işte buyum
dayanamadım özleme
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

buralarsoguk yazdı:yetersiz evet sozler pek anlamli bulmuyorum
ya buralar soguk ne mualefet adamsın sen şunu kabul et SÜPER
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

TEK KELMEYLE SÜPER YORUMA GEREK YOK
flame

Mesaj gönderen flame »

a a a bence sözleri zayıf falan diil siz anlayamamışsınız sölerini :P ! müzik de süper sözler de gayet iyi severim dinlerim çok takdir ederim helal olsun