Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Ogün Sanlısoy

Burada Diğer Rock Müzik Sanatçıların Panoları Bulunmakta. Bildiriler, konserler, albümler, şarkı sözleri, incelemeler ..
the_envoy

Mesaj gönderen the_envoy »

merhaba arkadaşlar ben forumunuzun yeni üyesiyim :)
bence ogün şanlısoyun güzel bir yorumu var pentagramda iken çok daha iyydi ama solo albümlerde müziği çok kötü ve şarkıları saçma gelio bana sadece pencere die bi şarkısı var o hoşuma gidiyo
merwem

Mesaj gönderen merwem »

merhabalar arkadaşlar
şimdi şöyle söyliyim ben ogünü pentegramda değilde solosunda keşfettim
o ne albümdür o ne coverdır ya bence çok güzel olmuş zaten benim ogüne karşı farklı duygularım var öyle bilindik bi hayranlık falan değil anlatamıyorum işte çok farklı seviyorum ben onu araştırıyorum çık mütevazi ve cana yakın biri olduğunu, reklam ve asparagaslarla hiç işi olmadığını biliyorum (hernekadar benim binlerce mailimi cevapsız bıraksada :)
onu sevmeyen arkadaşlar var saygı duyuyorum fikirlerine ama çokta acımasız olmayalım yani bence fiziği,müziği.duyguları,düşünceleri,yaşamtarzı her şeyiyle 4x4 lük bi insan

sizden bişi istiyebilirmiyim ogune ulaşabileceğim bilgi alabileceğim bi site yada forum yada benzer biyer varmıdır? (resmi web sitesi ve funclubı hariç)yardımcı olabilirseniz sevinirm

bide ogün artık beni duyarmı dersiniz :P
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

yalnız degilsin merwem.benimde maillerim cevapsız kaldı.kaç kez yolladım bilimiyorum.bir tek cevap alabimiş degilim.seni yönlendirecegim bir adres yok sendekilerden farklı.sakın susma yada sesini azaltma.ama er ama geç seni duyacaktır.
elif_

Mesaj gönderen elif_ »

kimse şarkılarına bir şey demesin.Hepsi de çok güzel. :)
merwem

Mesaj gönderen merwem »

güneşay yazdı:yalnız degilsin merwem.benimde maillerim cevapsız kaldı.kaç kez yolladım bilimiyorum.bir tek cevap alabimiş degilim.seni yönlendirecegim bir adres yok sendekilerden farklı.sakın susma yada sesini azaltma.ama er ama geç seni duyacaktır.
çok teşekkür ederim umarım birbirimize yardımcı olabiliriz ben halen araştırmaktayım ama pek bişi bulmuş değilim
bulunca sanada haber veririm ok
BEGG

Mesaj gönderen BEGG »

merwem ogun kadıkoyde kırmızı cafe'nin sahibinin arkadası o tarafa gidersen ugra ok.
güneşay

Mesaj gönderen güneşay »

merwem yazdı:
güneşay yazdı:yalnız degilsin merwem.benimde maillerim cevapsız kaldı.kaç kez yolladım bilimiyorum.bir tek cevap alabimiş degilim.seni yönlendirecegim bir adres yok sendekilerden farklı.sakın susma yada sesini azaltma.ama er ama geç seni duyacaktır.
çok teşekkür ederim umarım birbirimize yardımcı olabiliriz ben halen araştırmaktayım ama pek bişi bulmuş değilim
bulunca sanada haber veririm ok
saolasın merwem.
merwem

Mesaj gönderen merwem »

BEGG yazdı:merwem ogun kadıkoyde kırmızı cafe'nin sahibinin arkadası o tarafa gidersen ugra ok.
ya ben bursalıyım eskişehirde okuyorum :( ama en kısa zamanda istanbula gidicem
yardımın için çookk sağol
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Bence gelecekte çok iyi yerleri hakeden birisi.Şarkıları ve söyleyiş tarzı çok hoş.Ama her zaman FERİDUN :D
merwem

Mesaj gönderen merwem »

arkadaşlar 12 Mart ogunun doğum günüydü 35 yaşına girdi :D burdan geçmiş doğum gününü kutlayalımm.........

___İYİKİ DOĞDUN "O G U N S A N L I S O Y"___
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

ilk albümünü dinleme fırsatı buldum. aslında ikinci albümünden daha iyi.. yine de ogün harika.. farklı bi elektriği var bana göre.. sana dedim diye bi şarkısı var..stres atmak için ideal :lol:
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Ogün Sanlısoy un yeni albümü "ÜÇ" müzik marketlerde... Albümde Pentagram dan Tarkan Gözübüyük ve Metin Türkcan da Ogün ün yanında yer alıyor. Tüm söz ve müzikler kendisine ait. Vokallerde Şebnem Ferah, Aylin Aslım, Kerem Özyeğen e rastlamak mümkün.

Albümün turnesi Antalya dan başlıyor. İşte bu da şimdiden belli olan güzergah;

Antalya / Gizli Bahçe / 15 Nisan
Bursa / Resimli Bar / 22 Nisan
Eskişehir / Hayal Cafe del Mar / 23 Nisan
İstanbul / Balans Music Hall / 25 Nisan
Adana / Rock’n House / 27 Nisan
Ankara / Migros Sanatolia / 28 Nisan
İzmir / Konak AKM / 29 Nisan
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

İlk göze çarpanlar klip parçası "Bilmece" ve "Gitme Dönmezsin". Albüm genel olarak sert ve slow olmak üzere ikiye ayrılabilir, ortası pek yok gibi. (ilk izlenimler)
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ya ben albümü dinleyemedim ama çok merak ediyorum klip parçasının da bi kaç kez sonuna yetiştim farklı ve sert geldi kulağıma çok da kaliteli insanlarla hazırlanmış sanırım bu albüm,bi kere prodüktörün tarkan gözübüyük olması albüm açısından büyük bi avantaj.Alınası bi albüme benzio dinleyenler yorum yaparlarsa sevinirim
jéida

Mesaj gönderen jéida »

bence adam gerçekten güzel sözler yazıyo.. müziği de süper .. son albümün hepsini dinlemedim henüz ama çok iyi olduğundan şüphem yok. çıkış parçası bilmece bi harika.. sonunda doğrudüzgün bi ışık kullanılmış ve ogüncüğüm tüm karizmasını yansıtmış bence klipte de helalll.. 28 nisan da bekliyoruz ankarayaa!!!! orda buluşacağız inşallah kendisiyle :D :shock: