Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

okullar açılıyo

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
okyanus

okullar açılıyo

Mesaj gönderen okyanus »

watana millete hayırlı olsun warlığım türk warlığına armağan olsun:) bu sene de yeni çıtırlar yeni kaşarlar yeni maymunlar geliyor bizim ünlü üniversitemize,okumayan gelmesin dermişim,alem döt olmuş haberimiz yok gibi davranyoz hala,e işte bu yüzden ilkokul bitiremeyenler iş adamı oluyo,okuyanlarda rüşvetçi oluyo,biz adam olmayız,banka ve sigorta olum siz bütün sınıf niye rüşvetinizi vermediniz bakim mıstık hocanıza,verseydiniz şimdi hepiniz kalcanıza geçerdiniz,bilgisayar kullanma özürlümüsünüz olum,nesiniz
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Doğruluk payı biçmek gerekirse eğer %100 diyorum
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

acilmaz olsun :lol:
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Walla açıldı artık yapacağımız bişii yok malesef. Herkese başarılar...
buralarsoguk

henuz bir hafta daha sabah uykusunun tadini cikarabilirim ya olmaz mi uc ay okuyak 9 ay tatil yapak ya her sey teknolojiye dogru gidip degisiyor su okullardan sonra
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Okul gibi güzel bir olaya var mı ya okulda hem kendinizi geliştiryorsunuz hemde hayatı öğreniyorsunuz. benim okul bittti ama yeniden okula git deseler giderim tek bir şart aynı arkadaşlarım ve aynı sınıfta olmak :) ben hayatım boyunca lisedeki sınıfımı unutamayacağım :(
KinG_Of_WolFs

yaa ben genelde okullar kapanınca açılsın diye bekliyorum açılıncada neden açıldı diyorum. Ama gerçekten en güzel ortamı okulda buluyorum :?
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlarım sınıfım ve bazı öğretmenlerimden çok ama çok mutluyum ortamı da çok seviyorum?zaten biz Y.D olunca feci torpilliyiz ama sabahın 8.30undan akşamın 4.30 una kadar 4 yıldır aynı okulda allahın her gününü geçirince bay geliyo artık....özet olarak OKULU SEVMİYORUM
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

okuldayken okula gittiğimi zor hatılrdım okul eğer 90 günse ben bunun 20 günü ya giderdim ya gitmezdim fakat şimdi deselerki okula yeniden alınacaksın giderim valla ama serfserinin dediğin gibi aynı sınıf aynı arkadaşlar ve bu defa her gün okula gideridm çok güzel di o yıllar ne yazıkki değerini bilemedim :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

demiştim sizlere :)
KinG_Of_WolFs

Evet scream o artık sizin sorununuz iş işten geçmiş :)
buralarsoguk

okullar aciliyor acayib canim sikiliyor korkuyorum
buralarsoguk

kes sizin okullarda okusaydim en azi sevinmeseydim uzulmezdim
buralarsoguk

arkadaslar sizin okullar nasil oluyor merak ediyorum mesela saat kactan kaca oluyor lisede hanki bolumler var v.s?
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Valla burası Türkiye her tarafta farklı oluyor bizim burada 8:30 da ders başlar 12:00'den 13:20 kadar öğle yemeği molası 13:20 de ders yine başlar ve çıkış saatleri değişik olur kimi gün 15:00 de kimi gün 15:55 de kimis gün ise 16:50 çıkış olur o günkü ders saatine göre çıkış olur. bazı yerlerde ise saat 6:30 da der başlar ve 13:00 da biter karışık buralar belirli bir program yok Türkiye de :(