Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Onsuz Olabilir mi??

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
DeeP_SenSe

Mesaj gönderen DeeP_SenSe »

Onsuz da vardım ben,onsuz da yaşayabilirim,yaşıyorum demek lazım gerçekten.Mantığını ön plana alıp duygularını arka plana atabilmek lazım,zor ama başarabileceğine inanmak lazım....
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

DeeP_SenSe yazdı:Onsuz da vardım ben,onsuz da yaşayabilirim,yaşıyorum demek lazım gerçekten.Mantığını ön plana alıp duygularını arka plana atabilmek lazım,zor ama başarabileceğine inanmak lazım....
başarabilececeğine inanmak çözüm müdür DeeP_SenSe??
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

deep sense sana hak veriyorum kalbin beyinden daha hızlı çalışmasına ve daha kuvvetli olmasına izin vermediğinde herşey kontroldedir ancak duygular düşünceyi kuşattığı anda sen bile eski sen diilsindir artık
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

bu tur bır olayda atlatanın tek yolu beynınde o ınsanın olmadıgına ınanmaktır ...duyguları gerıye atabılırsek hıc acı cekmeden eskı halımıze gerı donebılrıız ....aksı halde bunu yapamazsak ınsan kendı benlıgınden uzaklasır kım oldugunu unutur bır boslukta bulur kendını .....
DeeP_SenSe

romantic_dewil yazdı:
DeeP_SenSe yazdı:Onsuz da vardım ben,onsuz da yaşayabilirim,yaşıyorum demek lazım gerçekten.Mantığını ön plana alıp duygularını arka plana atabilmek lazım,zor ama başarabileceğine inanmak lazım....
başarabilececeğine inanmak çözüm müdür DeeP_SenSe??
Bende biliyorum bunun bir çözüm olmadığını.Ama insan birşeyleri istediği gibi çözemediğinde böyle çözümler bulmak ZORUNDA kalıyor.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Ondan once nasıl kı varsam nasıl kı yasıyorsam, Ondan sonrada var olacagım ve yasayacagım dıye dusunmek gerekır ama bunu yapabılmek orası ??? ...
desireakata

Mesaj gönderen desireakata »

once onu öldürmeyi istersin sonra ona inat yaşamaya başlarsın sonra senin gibi sevsin sonrada senin gibi acı çeksin istersin sonra bir bakarsın birkaç başarısız çivi çiviyi söker deneyiminden sonra hala olduğun yerde onun hayallerine anılarına sarılımış durumdasın sonra anlarsın insanlara hakkattiği kadar değer vereceksin eğer bir insan seni sinirlendirebiliyorsa ona değer veriyorsundur.bırak oldurme oldurursen onu kurtarmıs olursun.bırak yasasın askın kıymetini bilmeyen yavaş yavaş ölür busenin için en zevklisidir.
ve en onemlisi en leziz intikam yemeği soğuk yenendir.tadını cıkara cıkara :evil: :twisted:
romantic_dewil
Üye
Üye

Adventureman yazdı:Ondan once nasıl kı varsam nasıl kı yasıyorsam, Ondan sonrada var olacagım ve yasayacagım dıye dusunmek gerekır ama bunu yapabılmek orası ??? ...
kalbim aarıo onsuz olmuo daha taze bi ayrılık yaptım ama şimdiden özledim...napıcam bn :cry:
desireakata

romantic_dewil yazdı:
Adventureman yazdı:Ondan once nasıl kı varsam nasıl kı yasıyorsam, Ondan sonrada var olacagım ve yasayacagım dıye dusunmek gerekır ama bunu yapabılmek orası ??? ...
kalbim aarıo onsuz olmuo daha taze bi ayrılık yaptım ama şimdiden özledim...napıcam bn :cry:
yaşayacaksın herşeye rağmen ona rağmen
romantic_dewil
Üye
Üye

o bnm yaşamımdı bn yaşamımı kaybettim...
DeeP_SenSe

romantic_dewil yazdı:o bnm yaşamımdı bn yaşamımı kaybettim...
yol yakınken geri dön ya da herşeyin bir sonu var diyip onu geçmişe göm,kendini değil.
desireakata

onsuz olurmu soruna NEDEN OLMASIN? :twisted:
herseye rağmen yaşamıyormuyuz
DeeP_SenSe

Fırtına öncesi sessizliğindeyim sanki birşeylerin...
Bekledim,bekledim,bekledim,...Bu bekleyişler fırtınadan daha zararlı bana,yine de bekledim!Hani nerde bu fırtına?!Belki de ben BOŞUNA bekledim!Bu ne garip bir fırtına?SESSİZ FIRTINA!En kötüsü...Evet EN KÖTÜSÜ BU!Ne taraftan eseceğini bilemezsin,hertaraftan estiğini sanırsın,DONARSIN! Isıtmaya çalışır birileri seni,ama ihtiyaç duyduğun sıcaklık onlarınki değil ki! Seni sevenleri sevemediğine KAHREDERSİN!Çünkü sen kalbini çoktan bir VEFASIZA hediye ettin,YİTİRDİN :!:
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

önünde iki seçenek vardır ya kendinden vazgeçeceksindir ya da ondan kendinsiz olamayacağın için ondan vazgeçersin,çok zaman ister ama sonuçta onsuz olur,yüreğine gömersin ikinizde yaşarsınız ama eskisi gibi acı hissetmezsin
damla_damla

Mesaj gönderen damla_damla »

ya onu unuttum derken karşına çıksa ne yaparsınız? uzgun: tam unuttum dediniz hatta yerine başka birilerin koydunuz ama bir anda karşınız da.size hiçbir şey olmamış gibi merhaba diyo.ben hiç birşey demezdim.çünkü bazen susmakta en güzel cevaptır.böylece ben de ona en güzel cevabı vermiş olurdum :!: