Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ÖSYM sonuçları

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

yalnizligimsanaemanet ; Üzülme Gelecek Sınava daha iyi hazirlanarak İstediğin Bölümü Kazanırsın İnsallah ...
007ela ; Tebrik Ederiz Arkadaşım Bu Mutluluğunu Bizlerle Paylaştığın İçin Teşekkurler Bizde Senin Kadar Mutlu Olduk Bu Başarına ...
ismail_F
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen ismail_F »

Ben de selcuk üniv. hukuk fak. kazandim darisi seneye girecek olanlara coook mutluyum :D
okyanus_derin
Üye
Üye
İsim: nilgün

Mesaj gönderen okyanus_derin »

bozcaada, SONBAHAR, sinan, 007ela, ismail_F tebrik ederim, süpersinizz! :)
derinmavi, yalnizligimsanaemanet eee bi daha ki yıl da var!!önemli olan istediğin bi yer olması ya zaten.bende istediğim yer olanan kadar çalışıcam kesinlikle.
ooff ya benimde 1 yılım kaldı.bakalım ben n'apcam :?
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

arkadaşlar kazananları tebrik ediyorum öncelikle kazanamayanlara da şu önerim var eğer 2 yıllık şansınız varsa hiç durmayın tercih yapın en azından 1 seneniz boşa gitmemiş olur daha sonra dgs sınavıyla geçiş yaparsınız 4 yıllığa tecrübe konuşuyo lütfen dikkat... :twisted:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

he yerleşemeyen şebin'e gelsinler ya ek kontenjanla (:
~
ansızın gelecek gibisin..
SONBAHAR
Üye
Üye
İsim: BAHAR

Mesaj gönderen SONBAHAR »

ALINTI:Bizde bu dostlular varken sırtımız yere gelmez. Değil mi Bahar Hanım?
EVET EMRAH BEYY BÖYLE DOSLAR KOLAY BULUNMAZ :wink: :P :P
007ela
Üye
Üye

Mesaj gönderen 007ela »

sağolun arkadaşlar ya anlatmam mutluluğumu kelimeleri en iyi şekilde dile ketiren ben bu mutluluğu anlatamıyor ya :lol:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

he yerleşemeyen şebin'e gelsinler ya ek kontenjanla (:
Sinan Alemsin :lol:
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

çok sağolun arkadaşlar.şu aralar en çok ihtiyaç duyduğum ve en yoksun olduğum şey bu destekti.gerçekten çok teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Evet bende sebine gelin derdim geçen sene olsaydı niye gecen sene cumhuriyet Üniversitesiydi çünkü 30 yıllık bir geçmişi var bu üniversitenin ama bu sene giresun üniversitesi oldu daha 1 yıllık bile değil anlayacağınız seçim sizin isteyen gelsin paşalar gibi karşılarız, başımızın üstünde veya yurtlarda yeriniz vardır ilgilenenlere duyurulur. :twisted: Şunu belirtmek isterim okulumuzda hakikaten kaliteli öğretmenlerimiz var not mahiyetinde hani...
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

yerleştirilen arkadaşları tebrik ediyorum çok güzel okullar ve çok güzel bölümler seçmişsiniz. sizi uzun bir maraton bekliyor artık çok çalışmanız lazım. sene tekrarı yapmamaya çalışın ilk etapda gözünüze bile görünmez ama mezun olduktan sonra keşke dersiniz. ben yaptım biliyorum koşu nasıl da engelliye dönüyor :)
yerleştirilemeyen arkadaşlar ise lütfen canınızı sıkmayın seneye bir daha denersiniz bu sene yaptığınız tercih hatalarını bir gözden geçirip daha sağlıklı tercihler yaparsınız artık. olsun her şerde bir hayır vardır mutlaka. bunu aklınızdan çıkarmayın.
hepinizin yolu açık olsun... :P
INFAZTEAM
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFAZTEAM »

rosey arkadaşım eğer sayısalcıysan asla ve hiç bir zaman makina mühendisliğini seçme. sana tavsiyem.
:!: :!: :!:
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

sayfayı görünce çok mutlu oldum arkadaşlar;hepiniz için hayırlı olsunn :) kazanamaynlar için ek kontenjan diyeceğim;hiç umudum yoktu ama kazandım;hem de yerleştirmelerde yazdığım bölümlerden daha iyi bölümler vardı...ve istediğim bölümü de kazandım...hepinize başarılar :wink:
Kullanıcı avatarı
fotosentez
Takımdan
Takımdan
İsim: yaprak

Mesaj gönderen fotosentez »

ayy gerçekten çok sevindim arkadaşlar hayırlı olsun darısı bizim başımıza :P kazanamayanlar da morallerini bozmasın arkadaşlar herşeyde bir hayır vardır :roll:
melek
Üye
Üye

Mesaj gönderen melek »

arkadaşlar biraz eskimiş konu ama sitenizden biri olark benimle guru duymanız için söylüyorum ben de istanbul bahçeşehir üniversitesi halkla ilişkiler bölümü öğrencisiyim şimdi diyeceksiniz iyi de orası özel üniversite o zaman ben de size beeen 2006yılı edirne sözel 2 birincisi ve türkiye 135.siyim:)