Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

OYA ERKAYA AYMAN

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

OYA ERKAYA AYMAN

Mesaj gönderen bozcaadali »

OYA ERKAYA AYMAN PANOLARIDIR.

Konser izlenimlerinizi,yorumlarınızı,düşüncelerinizi bilinçli bir şekilde yazabilirsiniz.

Teşekkürler.
Lavinya.Net

Başarılı bir basçı Oya ablamız hem stüdyo çalışmalarını hem de konserlerini bir arada yürütmeye çalışıyor umarım kendisini de en kısa zamanda aramızda göreceğiz, başarılarının devamını diliyorum Oya ablama...
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Re: Oya Erkaya Ayman

Mesaj gönderen kemanci »

oya erkaya denince bile karnım ağrıyor benim.bır insan hem güzel hem yetenekli hem akıllı hem karizmatık ....yok ya ..tamam kıskanmıyorum :cry: :D takdir edilesi kadın dediğin böyle olur denesi, konserlerde hayranlıkla izlenesi bass insanı.gitara üniversitede başlamış olmasına rağmen londra da bassist of the year sertifikası ile muzik okulu bitirmiş.boğaziçi bilgisyar mezunu......ahhh karnıma birşey oldu =) evet ya ben bu kadını çok seviyorum.hep böyle devam eder inşallah =)
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Re: OYA ERKAYA AYMAN

Mesaj gönderen Bozcaada »

Yüzünüzden gülücükleriniz eksik olmasın. Çok başarılısınız. Bir çok bayan insan var sizi örnek alan. Hep bizimle kalın.
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

muhteşem bir bas gitarist
sahnedeki duruşu ara sıra onu izlerken konseri unutmamı sağlıyor
iyi ki var, iyi ki fd ile var:)
hep var olsun, bizimle olsun ve sevdikleriyle
floydian
Üye
Üye

Mesaj gönderen floydian »

bulutsuzluk özlemine çok kısır bir dönemde dahil olmuştu. talihsiz bir durum olarak görüyorum bunu. b.ö. ile fazla kalamaması beni üzmüştü ama şimdi bakıyorum da, feridun abinin yanında çalmaktan mutlu, burak güven abim de bulutsuzlukla güzel bir uyum içerisinde. bize de arkamıza yaslanıp iki topluluğu da takip etmek kalıyor. :) :)
fulyaa
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: FULYA

Mesaj gönderen fulyaa »

bence çok başarılı bir bas gitarcı.işini severek yapıyor.

başarılar... :P
ortayaslicift
Üye
Üye

Mesaj gönderen ortayaslicift »

Sevgili OYA ERKAYA AYMAN; F.D'nin şirin mi şirin gitarı boyundan büyük,gitaristliği süper hanım hanım ekip arkadaşı.Konserlerin arkada kenarda duran ama ruhunu katarak şarkıların canına can katan objesi.Gülüşlerinizi kısıtlamayınız bizlere,yakışıyor size... :) Sizsiz de olmaz bizim için F.D. konserleri ve albümleri,eksik kalır..
alpevren
Üye
Üye
İsim: alper

Mesaj gönderen alpevren »

klasik gitar çalıyorum kendi çapımda ve yazın bir aksilik olmazsa basa başlıycam elektrodan daha çok ilgimi çekiyor neyse idolüm oya abla onun gibi bir basçı olabilirim inşallah.

bu arada şöyle bir de olay var "Ayrıca, çok yakında; benim ve eşim Serkan Ayman’ın besteleri olan, bas ve vokal üzerine kurulu parçalardan oluşan ve bir edisyon şirketi için hazırladığım jingle CD si çıkacak." ifadesini kullanmış bundan haberi olan var mı alıntı yaptığım sitede söyleşinin tarihi yoktu haliyle zamanı hakkında bilgim yok fikri haberi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Mesaj gönderen kemanci »

Bir dergideki röportajını okudum. Başarılı hatunlar adı altında yapılan bir röportaj. Keşke okumasaydım. Artık daha çok kıskanıyorum =) Bir de sitesinde Işıl'ın fotoğrafını gördüm.Daha da kıskandım=P Çok şirin bir bebek. Bir de öğretmenliğe ara verdiğini duydum. Onu kıskanmadım bak =P Bir de sağda solda gezinirken bir sitede fotoğrafını buldum. Kollarını kavuşturmuş, objektife bakıyor.. (kıskançlık koktu yine di mi?) Banane ya ben büyünce Oya Erkaya olacağım! ( Hadi çocuğum git sen ekmek ye dediğinizi duydum hiç saklamayın) =)
alpevren
Üye
Üye
İsim: alper

Mesaj gönderen alpevren »

çok aradım öyle bi resim bulamadım linki koyar mısın çok mutlu olurum.
Kullanıcı avatarı
oyaerkaya
Takımdan
Takımdan
İsim: oya

Mesaj gönderen oyaerkaya »

MERHABA arkadaşlar,

bir süredir internette pek vakit geçiremiyordum. yorumlariniz için çok sağolun :)) bizler de sizleri konserlerimizde görmekten çok mutlu oluyoruz ekip olarak..
sizlerle official web sitemi paylaşmak istedim..
www.oyaerkaya.com

ayrica, bir süredir besteci olarak katıldığım jingle oluşumundan sizleri de haberdar etmek isterim :
www.cingajingle.com

sevgilerimle,
oya erkaya
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Hayırlı olsun Oya Ablacım :P
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.

Güzel ve ayrıntılı bir site. Elinize sağlık Oya hanım..
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
esindin
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: ESİN

Mesaj gönderen esindin »

merhaba,

Oya'nın saygıdan oya abla diyesim geliyor ama yaşımız yakın :)) sitesi çok güzel olmuş..amma da çok albümde çalmış ..hepsi farklı farklı tarzlarda...
ne diyim helal olsun !
Kullanıcı avatarı
carizma
Takımdan
Takımdan
İsim: Sinan Seyda

Mesaj gönderen carizma »

Hoşgeldin Oya Abla. Hayırlı olsun yeni beste çalışmalarınız. Kara kara şarkısındaki beste ve düzenlemeyle bu işte başarılı olduğunuzu gösterdiniz. Başarılarınızın devamı dileğiyle Oya Abla'cım.. :)